e.l.f.

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri97323, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Müller, online

Könnyű, magas fédőképességű, kellemes illatú alapozó. Nem tartalmaz olajat, mely terheli az arcbőrt és eltömi a pórusokat, nem szárít, légáteresztő, 15 fényvédő faktort tartalmaz. Egységesíti a bőr tónusát és mattít.

Ár: 2500- postával , Eladó: Ita
Állapot: 2 szer próbált, Helyszín: Bp , fizetés: Postán maradó

makeup_by_e_la_

2020. november 2.

Sajnos nagy csalódás. Normál bőröm van, de túlságosan fénylik, olajos hatást kelt rajta, hamar elmozdul, "betörik".
Csomagolása tök jól néz ki, de nekem a pumpája feladta a harcot elég hamar.
Nem fogom újravenni, ezr más alapozókkal keverve megpróbálom elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Csomagolása tök jól néz ki, de nekem a pumpája feladta a harcot elég hamar.
Nem fogom újravenni, ezr más alapozókkal keverve megpróbálom elhasználni.

Vendy254

2020. szeptember 20.

Update: használom kb két hete egy csinnalog tudok pluszba adni neki mert ecsettel es primerrel szép hatása van, de sajnos nagyon fényesedik igy is az arcom tőle szoval váltás lesz :/

Azért vettem meg mert jo megérzésem volt és mert jókat írtak róla! Nekem ez csalódás sajnos.

Hát a tesztert mikor magamra kentem megfelelt a szin meg is vettem de mikor otthon kinyomtam a kezemre egy sokkal világosabb szin volt! Visszamentem a boltba és észrevettem hogy egy adott számu színből több árnyalat van. 83111 szín van nekem de létezin 83111N szin is :/ igy valószínűleg az volt a teszter.

Minden esetre nem vészesen világos így elkezdtem használni!
Hát nekem nincs matt finise és ha puderezem akkor is nagyon gyorsan átfényesedik. Szemem alatt nekem is csikozódik. Illetve beleül a porusaimba ha nem használok alá primert.

Nap végére az arcomon semmi nem marad belőle bár lehet ez a maszk hibája amit sajnos egésznap hordani kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Minden esetre nem vészesen világos így elkezdtem használni!

LedaKoszegi

2020. július 16.

Az én arcomon nagyon maszkos hatású ez az alapozó, beül a száraz részekbe és a szem alatt is csíkozódik. Számomra nem igazán vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

rcsil

2020. május 17.

Sok alapozó kipróbálása után a top háromban van ez a termék. Nem vált ki semmi kellemetlen reakciót a használata, szép és
nem szárít. A fedése erős közepes. Remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

nem szárít. A fedése erős közepes. Remek.

mokriszti

2020. április 15.

Eddigi legjobb alapozó. Nem maszkhatású és számomra tartós is. Mindenképp 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Destinyh

2020. február 9.

Imádom az Estée Lauder double wear alapozómat, de úgy érzem néha sok nekem hétköznapra, így keresek egy olcsóbb alternatívát a lazább napokra. Így jött képbe ez az alapozó. Hatalmas pont, hogy nem tesztel állatokon. Na de vissza térve az alapozóra, Porcelain/Natural árnyalatot választottam tökéletesen illeszkedik az arcomra. A Light ivory nekem iszonyat sárgának tűnt az Alabaster meg rózsaszínnek, úgy hogy maradtam ennél. Miután megvettem, utána éreztem a kezemen az illatát először, azt hittem valami más, nekem nagyon tetszik. Blenderrel és ecsettel is nagyon szép, tartós nekem kibírja a napot, még este is vállalható az arcom. Úgy hogy remélem hosszabb távon is beválik, és hogy nem okoz pattanásokat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

kisbogar32

2019. október 12.

A Müllerben vettem meg a terméket, nagyon megörültem neki, mert már régóta nézegettem az ELF-et. Jelenleg a Catrice HD Liquid alapozóját használom, de a kíváncsiságom mindig hajt az újdonságok felé. :-)
Még nem használtam sokszor, szépen fed, de mintha picit kiemelné a pórusaimat, de lehet, hogy én nem dolgoztam alá rendesen.
Az illata picit erős, de nekem nincsen bajom vele. Hétköznapokra szerintem tökéletes alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

casa17

2019. augusztus 29.

Nekem sajnos nem tartós, hamar elmozdul, nem lett kedvenc... inkább száraz bőrűeknek ajánlanám én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

bakondipatricia

2019. augusztus 9.

Nagyon szerettem volna hogy ez legyen “Az alapozó”, nagyon szép finise van, tetszik az illata is, a csomagolása olyan mint sok high-end alapozónak, és szinte nem is érzem a bőrömön!
De sajnos az én bőröm túl zsíros hozzá, rólam hamar lefolyik, átfényesedik :(
Normál vagy száraz bőrűeknek tökéletes lehet.
Ezt most még elhasználom, aztán télen, amikor nem fénylik/izzad annyira a bőröm teszek vele mégegy próbát, hátha. Sajnos keresgélnem kell tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

De sajnos az én bőröm túl zsíros hozzá, rólam hamar lefolyik, átfényesedik :(
Normál vagy száraz bőrűeknek tökéletes lehet.

SchmitzhoferFanni

2019. augusztus 5.

Nagyon szép hatást nyújt az arcon, a színe csak a nap végére oxidálódik egy minimálisan. Az illata engem zavar, de viszonylag hamar elillan. Aki még nem találta meg a tökéletes alapozót, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.