e.l.f.

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri97323, Módosítva: 2013. december 11.

Könnyű, magas fédőképességű, kellemes illatú alapozó. Nem tartalmaz olajat, mely terheli az arcbőrt és eltömi a pórusokat, nem szárít, légáteresztő, 15 fényvédő faktort tartalmaz. Egységesíti a bőr tónusát és mattít.

Ár: 2200 , Eladó: zsozsi0205
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 2000 Ft , Eladó: wowbagger
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
kisbogar32

2019. október 12.

A Müllerben vettem meg a terméket, nagyon megörültem neki, mert már régóta nézegettem az ELF-et. Jelenleg a Catrice HD Liquid alapozóját használom, de a kíváncsiságom mindig hajt az újdonságok felé. :-)
Még nem használtam sokszor, szépen fed, de mintha picit kiemelné a pórusaimat, de lehet, hogy én nem dolgoztam alá rendesen.
Az illata picit erős, de nekem nincsen bajom vele. Hétköznapokra szerintem tökéletes alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

casa17

2019. augusztus 29.

Nekem sajnos nem tartós, hamar elmozdul, nem lett kedvenc... inkább száraz bőrűeknek ajánlanám én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

bakondipatricia

2019. augusztus 9.

Nagyon szerettem volna hogy ez legyen “Az alapozó”, nagyon szép finise van, tetszik az illata is, a csomagolása olyan mint sok high-end alapozónak, és szinte nem is érzem a bőrömön!
De sajnos az én bőröm túl zsíros hozzá, rólam hamar lefolyik, átfényesedik :(
Normál vagy száraz bőrűeknek tökéletes lehet.
Ezt most még elhasználom, aztán télen, amikor nem fénylik/izzad annyira a bőröm teszek vele mégegy próbát, hátha. Sajnos keresgélnem kell tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

De sajnos az én bőröm túl zsíros hozzá, rólam hamar lefolyik, átfényesedik :(
Normál vagy száraz bőrűeknek tökéletes lehet.

SchmitzhoferFanni

2019. augusztus 5.

Nagyon szép hatást nyújt az arcon, a színe csak a nap végére oxidálódik egy minimálisan. Az illata engem zavar, de viszonylag hamar elillan. Aki még nem találta meg a tökéletes alapozót, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

zsozsi0205

2019. július 20.

Nagyon szépen fed, tartós és tényleg könnyű viselet. Az illata is kellemes, pedig általában nem vagyok oda az erős illatú alapozókért. Bárcsak végre megtalálnám a számomra tökéletes színt belőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Lunacska

2019. június 11.

Megtaláltam. Az alapozót. Magas fedésű, de nem matt alapozót kerestem elérhető áron, sokáig kutattam, de most megvan. Ebben az árkategóriában verhetetlen. Könnyű viselet, púderrel a legmelegebb nyári napot is kibírja az extra izzadós arcon, picit allon és orron kopott csupán. Bababőrt csinál, blenderrel a legszebb a végeredmény, építhető, nem oxidálódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

rebekasa

2019. május 24.

Nagyon gyenge fedése van. Viszont pozitív, hogy sok szín közül lehet választani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

diananett

2019. május 17.

Nagyon elégedett vagyok vele :) Ez egy hosszú barátság kezdete lesz. Eddig az estée lauder nude weart használtam, ami sokkal gyengébb fedésű volt és hanar átfénylett. Ez hozzá képest sokkal sűrűbb tartósabb, jobban is fed. Úgy tűnik Korrektor sem kell hozzá. Tetszik, hogy enyhén illatos. Számomra könnyen beszerezhető és még az ára is egész jó. A lila primerével együtt kezdtem el használni azon még jobban mutat és hétköznapokon is teljesen elfogadható. Majd hosszabb használt után kiderül okoz e pattanásokat. Addig is ő a kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Nancika

2018. április 26.

Megvan a kedvenc CC-m, magas fedésű és extra magas fedésű alapozóm, ez lett a kedvenc közepesem. Erős fedésre amúgy sincs szükségem, viszont ez, amit kell, azt el tudja fedni. Amit pedig imádok benne: nagyon kellemes, tényleg "flawless" végeredményt nyújt: nem ül be sehova, könnyű eldolgozni, és a megfelelő púderrel (RCMA No-Color Powder) nem is fényesedik át (csak egy teljesen természetes mértékig, amit még szeretek is). Könnyű dolgozni fölötte más termékekkel, nem maszatolódik. Két hibája van összesen: egyik, hogy az orrfújást nem igazán tolerálja... A másik pedig, hogy a csomagolása borzalmas, pár fújás után úgy tudom csak használni, hogy letekerem és a pumpa végére gyűlt festéket tudom használni. :(

De összességében egyszerű hétköznapi, közepes fedésű alapozónak nagyon szuper, én már többször is újrarendeltem, legjobban az e.l.f. hidratáló primerrel működik együtt. A kettő együtt igazi főnyeremény az átlagos hétköznapokon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Anita9620

2017. november 16.

Kezdetben tetszett, de aztán észrevettem, hogy gyorsan átfényesedik és kopik is. Az üveg felénél járok, de már az adagolóból alig akar kijönni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.