e.l.f.

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri97323, Módosítva: 2013. december 11.

Könnyű, magas fédőképességű, kellemes illatú alapozó. Nem tartalmaz olajat, mely terheli az arcbőrt és eltömi a pórusokat, nem szárít, légáteresztő, 15 fényvédő faktort tartalmaz. Egységesíti a bőr tónusát és mattít.

cshrs

2021. augusztus 23.

Ha minden igaz, akkor ezt az alapozót szereztem be Németországban, mert ugyanígy néz ki, de névként csak annyi van ráírva, hogy "oil free spf 15 sunscreen" :D Nade szerintem ez az, úgyhogy leírom a véleményem. Az én alapból nagyon világos bőrszínemhez kerestem a tökéletesen passzoló árnyalatú alapozót és az Alabaster jött velem haza. Egyszerűen szerelem volt első kipróbálásra!!! A színembe teljesen beleolvad, az állaga nekem nagyon tetszik, az illata egyáltalán nem zavaró, ár-érték arányban szuper, van benne spf, nem mozdul el és nem oxidálódik... mostmár nem használok alapozót, de ha visszatérnék hozzá akkor csakis ezt venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

kisTi

2021. július 18.

Közepes- magas fedésű alapozó. Szépen építhető, nem maszkos, nem kopik. Jópár üveggel vettem már belőle. A legvilágosabb árnyalat végre sárgás tónusú. A csomagolása maximálisan rendben van, nem törik, nem folyik sehol. A rozaceás bőrömre tökéletes. Nyárra jobban szeretem a könnyebb textúrájú alapozókat, de őszre-télre nagy kedvenc. Ecsettel és szivaccsal is jól el tudom dolgozni. A 20 ml kb 3 hónapig elég. Számomra tökéletesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

BodaczBrigi

2021. július 16.

Èn nagyon szeretem. Majdhogynem full cover, az én kombinált bőrömön is egesznap bírja és csak enyhén fenyesedik át. A pirossagoman teljesen elfedi. Nekem 5/5. A legjobb alapozóm eddig ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

katap

2021. július 6.

Huhhhh…hol is kezdjem. Sajnos itthon elég szegényes a színválaszték, de nehezen találtam egy bőrszínemhez passzoló árnyalatot. Első dolgom volt kipróbálni és egyből levert a víz. Ennek az alapozónak konkrétan 0 fedése van. A legtöbb bb vagy cc krémem is jobban és szebben fed/mutat. Próbáltam blenderrel, ecsettel, kézzel, lábbal :D primerrel és nélküle, de semmi. Hatalmas csalódás mert a márka legtöbb termékét igazán kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

lillad2000

2021. június 3.

elég jó fedése van - inkább közepes, mint erős- , nem okozott pattanásokat, könnyű volt felkenni, nem emelte ki a száraz részeket, már nem használok alapozót, de őhozzá szívesen nyúlnék, bármi van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

le3xx

2021. június 2.

Alabaster árnyalatban vettem meg, és nagyon meggyőzött! Lassan 5 éve nem használok már alapozót, mert eddig csak a maszk hatású, "cakey" alapozókat sikerült kifognom, amiket egész nap érzel az arcodon, mert olyan "nehezek". Ebből az alapozóból egy pumpanyomás elég az arcomra, medium coverage-nek mondanám, nagyon könnyű érzete van. Nekem nem ül bele a ráncaimba, 5-6 óra elteltével sem szeparálódik. Nagyon szép szatén finisht ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

mlnrvikii

2021. május 14.

Eddig meggyőzött!
Végre egy alapozó, amiből megtaláltam a bőröm tónusának megfelelőt! Eddig bármilyen alapozót vettem, mindegyik vagy kissé sötét volt, vagy sárgás tónusa volt (az én bőrömé kissé rózsásabb, nagyon világos arcbőröm van). Senkit se tévesszen meg a képen látható alapozó, a jelenlegi termék külseje kissé másabb, valamint 20 spf-el rendelkezik. Én a satin finishű alapozót vettem, mert a száraz bőrömnek semmiképpen sem szerettem volna matt finishű alapozót. Eddig csak 1x viseltem az arcomon, de szörnyen jó érzés, egyáltalán nem tömíti el a pórusokat (nálam, de ha valaki felken 20 litert, valószínüleg el fogja). Nekem az Alabaster árnyalat vált be, tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Eddig meggyőzött!

Bambi80

2021. április 15.

Összességében tetszik ez az alapozó.Kozepes fedése van és nem is különösebben fénylik át a bőrömön órák múlva sem.Kombinált bőröm van.Néhol picit beül a ráncokba de még így sem maszkhatású.Szeretem az arcomon a tapintását is.Nem hiszem következő alkalomra újra veszem mert szeretek kísérletezni, de még az is lehet visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

Marfoglaltvoltanevem

2021. március 16.

Imádom. Jó a fedése, jó az illata. Azért nem teljesen full face a fedése, az aknés pattanásos/sebes bőrterületeken nem fed teljesen. Az én kombinált bőrömön nem csillog, de nem is matt, a kettő között van inkább, természetes kinézete van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

makeup_by_e_la_

2020. november 2.

Sajnos nagy csalódás. Normál bőröm van, de túlságosan fénylik, olajos hatást kelt rajta, hamar elmozdul, "betörik".
Csomagolása tök jól néz ki, de nekem a pumpája feladta a harcot elég hamar.
Nem fogom újravenni, ezr más alapozókkal keverve megpróbálom elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Csomagolása tök jól néz ki, de nekem a pumpája feladta a harcot elég hamar.
Nem fogom újravenni, ezr más alapozókkal keverve megpróbálom elhasználni.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.