e.l.f.

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 5.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Müller, online

HD korrektor, melynek a segitségével nem csak a problemás pontokat lehet eltakarni, hanem az arcbort regenerálni is. C vitamint, zöld tea és eperfa kivonatot tartalmaz.

1100 ft - e.l.f. Studio HD Lifting Korrektor
Ár: 1100 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

cshrs

2020. június 14.

A legvilágosabb fair árnyalatot választottam az elég fehér bőrömhöz. Sajnos nem tudom elhasználni, mert ez is nagyon sötét nekem még nyáron is, ezért igazán még egyszer sem tudtam használni, csak itthon próbálgattam, hogy mikor passzol esetleg a bőrömhöz, ami ugye nem történt meg.
A márkát amúgy nagyon szeretem, ezért elég nagy csalódás, hogy ennél világosabbat nem sikerült csinálniuk. A kiszerelés és az állag viszont nagyon tetszik, ezért megadom a 2*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Qwerty1234

2019. november 20.

Nekem egy kicsit sárgásabb árnyalatot sikerült választanom. Folyékonyabb az állaga, mint amiket eddig használtam. A használata nagyon könnyű. Szem alá használom csak, sminkszivaccsal tökéletes. Bőrhibákra még nem próbáltam a sárgás árnyalat miatt, de ki fogom próbálni.
Egész nap a helyén marad, ráncaimba bele ül, de nem durván.
Gyorsan fogy nálam a többihez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Egész nap a helyén marad, ráncaimba bele ül, de nem durván.
Gyorsan fogy nálam a többihez képest.

L'Viv

2015. november 25.

Nekem a zöld színű korrektor van meg, az arcom kipirosodására használom. Csak kicsi kell belőle, nagyon krémes, jól eldolgozható, és tartós is. Egyértelműen magában nem merném használni, mert kicsit "hullaszínt" kölcsönöz, de szépen rádolgozható az alapozó, vagy egy folyékonyabb bőrszínű korrektor. Nagyon megszerettem, szépen elfedi a pirosságot az arcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Rony

2015. február 20.

Nagyon jó ez a korrektor. Én a fair árnyalatot választottam, sárgás tónusú lányoknak tökéletes. Szem alatti részre is ezt használom, nagyon jól belesimul a szem alatti bőrbe. Nem ül bele a ráncokba sem. A fedése közepes, akiknek sötét karikáik vannak ez nem a legjobb választás. Bőrhibákra is ezt használom, ott is megállja a helyét.
Megkockáztatom, van olyan jó, mint a NYX HD photogenic korrektora.
Tartós, egész nap a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Megkockáztatom, van olyan jó, mint a NYX HD photogenic korrektora.
Tartós, egész nap a helyén marad.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Magnesium Stearate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.