e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online

Kompakt kiszerelésű préselt korrektor a kiegyensúlyozott, egészséges és szép bőrhatásért. A korrektor por felszívja a bőrről a felesleges olajat, matt finish-t biztosít és semlegesíti a bőrhibákat. Ha külön használjuk a színeket, akkor a következőket érdemes tudni:

• Menta zöld: rosacea vagy egyéb piros színű bőrelváltozásokra javallott. A zöld szín semlegesíti a pirosságot. Ahogy a levendulát, úgy ezt a zöldet is használhatjuk egész arcra vékonyan, primer fölé.
  • Sárga: a bőrön található fekete, kék vagy lila egyenetlenségeket, bőrhibákat kendőzi el. A pattanásokra a zöld szín mellett a sárga is használható.
  • Levendula: a sárgás árnyalatú arcbőr korrigálására javasoljuk. Akár egész arcbőrt befedhetjük vékony levendula színnel, majd erre kerülhet az alapozó. A levendula szín alá primer is kerülhet.
  • Ég kék: a narancsos, illetve a túl barnás, vagy eltúlzott barna szín kompenzálásához javasoljuk. A kék szín semlegesíti a sötét karikákat.

A korrektort színeit összekeverve is használhatjuk, mivel azok semlegesítik egymást, azonban a bőr tökéletlenségeit ezáltal kiegyenlítik.

Witchvortex

2020. február 21.

Külön-külön nem érdemes a színekkel kísérletezni, egyben, összekeverve kell az egészet felvinni az arcra.
Frissen kicsit szürkés az árnyalata, de egy idő után idomul az arc színhez.
BB creme után szoktam használni, egész természetes végeredményt nyújt a kettő együtt.
Picit porol, lehet hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Frissen kicsit szürkés az árnyalata, de egy idő után idomul az arc színhez.
Picit porol, lehet hogy nem fogom újra venni.

eszterrr

2013. május 24.

nem teljesen győzött meg, nem is használom mindig. talán minimálisan szebb tőle az arc, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 24.

skincare

2012. július 10.

Ezzel a terméke egy rövid ismeretségem született sajnos.
Még tavaly rendeltem meg az angol ELF oldalról, jópofának tartottam, és éppen az ásványi-alapozókat próbálgattam, gondoltam jó lesz hozzá.
Amíg használtam, addig sokan azt mondták, hogy az arcom üde és frissnek tűnik, tehát nagyjából a funkcióját ellátja:)
Azonban kb. 4-5 nap után csúnya akné lett az arcomon tőle (legalábbis ő a leggyanúsabb a kiváltásában, mert a többi termék használata után nem lett ilyen), így sajnálatomra búcsút intettünk egymásnak.

Előnye:
- Funkcióját ellátja, üdébb, frissebb arcbőr, ásványi-por alapozó remekül használható utána
- Jó ár

Hátrány:
- Eléggé porzik, tehát kerüljük a hirtelen összecsukását a doboznak
- Aki érzékeny lehet a bőre, annak pattanást okozhat

Úgy érzem a részemről a 4 csillag jár, mert arra jó amire kell, elég érzékeny a bőröm, így könnyen reagál így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Ezzel a terméke egy rövid ismeretségem született sajnos.

Előnye:
- Jó ár

Hátrány:
- Eléggé porzik, tehát kerüljük a hirtelen összecsukását a doboznak
- Aki érzékeny lehet a bőre, annak pattanást okozhat

LexiSmink

2012. június 2.

Először nem értettem, hogy miért jó összekevergetni az összes színt és úgy fel a bőrre. De tényleg működik! Nagyon kevés kell belőle, én a minerál por alapozó alá használom és tényleg egyenletesebb a bőröm színe. Ahol van egy piros kis foltom, oda meg kis ecsettel csak a zöld színből teszek. A kékből pedig a szám környékére, mert így fehérebbnek tűnik a fogam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.