e.l.f.

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, az összetevőket feltöltötte: Xéni, Módosítva: 2013. január 24.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kompakt kiszerelésű áttetsző mattosító púder beépített tükörrel, szivaccsal. Ez az árnyalat bármely európai bőrszínhez kitűnően illeszkedik, a sötétebb árnyalatokhoz is. A sminket tartósítja, fixálja. Tartósan csökkenti a zsíros, olajos arcragyogást.

napraforgo23

2018. március 26.

Szuper púder, jól mattít és tényleg szépen illeszkedik a bőrszínemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Szuper púder, jól mattít és tényleg szépen illeszkedik a bőrszínemhez.

Szundikacica

2014. augusztus 1.

Nagyon szeretem, kicsit kevés de nagyon jó púder, szépen mattosít, hibátlanul fed! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

candus

2014. május 8.

Nagyon nagyon szeretem! A Make Up Plaza-tól rendeltem, és nem bántam meg. Szeretem, hogy átlátszó, így az én bizonytalan, kezdő sminkelő kezeim is bátran használják. Tényleg mattít, az arcom még este is ugyanolyan matt marad, mint reggel, sminkeléskor. Szerintem ár-érték arányban megéri, olyan 1300 Ft körül vettem. Egy bajom van vele: a második nap összetört a púder, pedig esküszöm, hogy nem dobáltam a táskámat :D Ajánlom mindenkinek, nagyon jó termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

jeva72

2014. január 17.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, 2 napja tesztelem, és ez a termék JÓ!!!
Kicsit világos a színe, nem barnul be a használat közben.Az orrom minimálisan kifényesedett,de máshol nagyon jól tart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 17.

eveartstar

2013. november 29.

A MUP-ból rendeltem pár terméket, köztük ezt is. Nagyszerűen mattít!
Eddig egy olcsó borzalmas vacakot használtam, ami még a bőrömnél is világosabb és sárgább volt, az illata meg az a kifejezetten büdös nagymamás illat.
Meglepődtem, hogy ez a púder meg szagtalan is ráadásul.
Igaz, hogy kevesebb van benne...az olcsó púder 5,5g, ez meg 3,8g, viszont ennél vannak sokkal drágábbak is. Annó egy pupa púderem volt amit 3400-ért osztogattak..mostanában az is 6000 felett van úgy tudom.
Kíváncsi vagyok, hogy nyáron hogy viselkedik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 29.

A MUP-ból rendeltem pár terméket, köztük ezt is. Nagyszerűen mattít!
Meglepődtem, hogy ez a púder meg szagtalan is ráadásul.
Kíváncsi vagyok, hogy nyáron hogy viselkedik majd.

Xéni

2013. január 25.

Hét ez egy csoda! Szuperül mattít, és fixálja a sminket, és olyan pihe-puha lesz tőle a bőröm, hogy amikor véletlenül megérintem, rendesen meglepődök. :) Jó, nincs nyári 40 fok, de eddig még tartósnak is mondanám. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

varadi85

2012. október 11.

Ez egy szuper kis mattosító púder. A szivacsot, ami hozzá van, én nem nagyon szeretem, de lehet, hogy napközbeni korrigáláshoz jó lehet, mindenesetre én ecsettel szoktam felvinni, és órákon keresztül matton tartja a T-vonalamat, nem is nagyon kell korrigálnom. A csomagolása jó kis masszív, szuper, hogy van benne tükör is, így nyugodtan lehet hurcibálni táskában, az ára remek, nekem ennél több nem is kell, nagy kedvenc.
Itt megtaláljátok a szeptemberi kedvenceim között:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

Itt megtaláljátok a szeptemberi kedvenceim között:

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.