e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. január 7.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ajakápolók

Ápolja és enyhén szinezi az ajkakat.

Powderpuff Girl

2015. január 27.

Nekem a rózsaszínes verzió volt meg, szerintem sokkal jobb, mint egy Labello. Hidratálta az ajkaimat, bár túl lehetett simán "adagolni", ilyenkor a szám szélében meggyűlt a színt. Átlagos terméknek tartom, megfizethető áron, de nem vált be hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

angeltear

2014. március 9.

Blackberry Cream árnyalatban van meg. A színe tényleg nem túl bizalomgerjesztő, de az ajkakon nem látszik, szép egységes fényt ad. Hidratáló hatása abszolút nincs, de nem is szárít, tartósnak egyáltalán nem mondanám. Viszont elég ragacsos, pl. egy szeles napon tuti nem ezt kenem fel reggel mert a hajamat magához vonzza és beleragad, egyszóval undi. :P De ha szép szolid fényt szeretnék az ajkaimra ez után nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Kimi

2013. november 18.

Borzalmas ez az ajakbalzsam :S Én is a lilát rendeltem, az illata hasonlít egy gyerekkori Barbiemra, kb. ennyi a pozitívum amit írni tudok róla. Kitekertem, de visszatekerni már nem tudtam. Visszatuszkolni szinte lehetetlen, mert pocsék az állaga (rendkívül híg).. Igaz hogy tartós, de megéri ennyit szenvedni vele? Szerintem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

elfi777

2013. szeptember 26.

Emmegmi??
A lilásból rendeltem, én marha. Kinyitom, teker, felken: gyerekkorom szőlőzsírja. Nem rossz, de pikk-pakk beszívódik, se színe, se egyebe, csak az a rossz utóérzet, ami 30 éve üldöz.. sebaj, majd elfogy, gondolom, leteker, be a tatyiba, és ekkor: nem lehet visszatekerni, ááááá. Kézzel visszagyömöszöl, zsepivel kézletöröl, otthon fiókba be.
Felesleges pénzkidobás, egyszerűen minősíthetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Emmegmi??
Felesleges pénzkidobás, egyszerűen minősíthetetlen.

Judith

2013. június 8.

Betegség után kezdtem használni, nagyon kiszáradt a szám, napokig hámlott és a Labello nem segített,sőt...pedig előtte mindig jó hasznát vettem. Ez csodát tett vele, fél nap alatt rendbe hozta. A labello-t beszívta a szám, de ez az olajtartalma miatt megmarad az ajkakon, védve azt (nap, szél, hideg) és tud alatta regenerálódni a bőr. Csak fényesít, nem színez, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

cifike

2013. június 1.

Nagyon love: cuki illat, könnyen felvihető, szinte siklik az ajkakon, és mégis sokáig hidratált érzést nyújt. Szeretem a dizájnját is :) epres árnyalat van, de a szín nem észrevehető a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

profectuscat

2013. március 18.

megrendeltem, nagyon kíváncsi voltam rá.
Az illata először elkápráztatott, aztán az állaga is tetszett-tetszett, próbáltam barátkozni vele, de... nekem olyan érzést hagyott a számon, mintha a só kimarta volna. Illetve 1-2 perc alatt semmivé vált amit rákentem, mintha beszívta volna az ajkam. Szóval szélben, hidegben szerintem semmit sem ér.
Nekem nem vált be, de másnak, másoknak jó lehet. Nem vagyunk egyformák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

megrendeltem, nagyon kíváncsi voltam rá.
Nekem nem vált be, de másnak, másoknak jó lehet. Nem vagyunk egyformák.

zsofi85

2013. március 14.

Én nagyon elégedett vagyok vele, csodát nem tesz, de egy kellemes illatú és könnyű ajakápoló. Mérete miatt nagyon praktikus, olyan kis vékonyka, elfér szinte bárhol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

kemenysepro

2013. február 5.

Nekem a naracsos volt meg, de sajnos már elfogyott és olyan ritkán lehet kapni a webshopban :(
Kicsi kis termék, de nagyon megéri az árát! Hidratál, szép fényt ad az ajkaknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

totkata

2012. december 24.

nagyon bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 24.

nagyon bejött!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.