E45

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Katie, Módosítva: 2020. április 16.

Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz, repedezett, ekcémás, érzékeny bőrre ajánlott krém.

Nialen

2017. november 24.

Igazából ezt a krémet a páromnak vettem, az ekcémás, téli idõszakban extra száraz kezeire, Neki is bevált, de mostanában én használom leginkább. Pár héttel ezelõtt a szemem alatti bõr borzasztóan kiszáradt (ha hunyorítottam pl ugy maradt a bõr utána összeaszódva ilyet még az életben nem tapasztaltam), annak ellenére, hogy kiehl’s meg origins szemkremeket használok (egyik estere masik reggelre), így azt se lehet mondani, hogy nem figyeltem oda rá.
Lényeg a lényeg, 2 hét kínszenvedés után mert viszketett is, kicserepesedett, vörös is lett, akármit kentem rá égette (arra is gondoltam, hogy lehet allergias voltam vmire..bar lehet csak a skót szelet szabad vádolni), aztán egy héttel ezelõtt eszembe jutott, hogy ez a krém ilyen esetekre van kitalálva, meglehet nem szem alatti bõrre, mondjuk az sincs ráírva, hogy kerülni kéne,szóval kipróbáltam. 1 óra múlva már éreztem, és láttam a változást, 5 nap alatt teljesen eltüntette meg a legkisebb száraz foltot is. Sötét karikák ellen természetesen nem ér semmit, de hidratálásban leverte a lanyha £20tal dragabb krémeim. Abszolút 5 csillag.
És majd elfelejtettem, nagyon gyorsan beissza bõr, persze nem kell túl sokat rakni belõle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Katie

2015. július 24.

A főnököm ajánlotta ezt a krémet az ekcémás kezeimre. Kipróbáltam, és tényleg jó hatással volt a bőrömre. Megvettem a legnagyobb kiszerelést, ami szűk két évig kitartott rendszeres használat mellett, szóval abszolút megéri. Sajnos csak addig volt úgy-ahogy elviselhetőbb kinézete a kezemnek, amíg használtam a krémet, és amivel a két év alatt sem tudtam megbarátkozni, az a csúszós érzés volt, amit a tenyeremen hagyott, nagyon sokáig rajta volt, olyan érzésem volt tőle, hogy nem szívódik be a krém, pedig vékony rétegben használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.