E45

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cherrybomb4, Módosítva: 2020. június 23.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 500 ml
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különleges összetevője, a lauromacrogols kezeli és nyugtatja az ekcéma, dermatitis, puritus, vagy száraz hámlás okozta viszketést. 5% ureát tartalmaz, amely a bőrben természetes módon is jelen van, így nem-zsíros, kellemes hidratáló hatást nyújt.

Illatmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

cherrybomb4

2020. június 17.

Muszáj voltam feltenni ezt a kencét, mert megmentette a kezem. A járványos időszak elején a sok fertőtlenítős szappanos kézmosástól olyan szinten szétrepedezett a kezem, hogy rendesen fájt, lángvörös volt, egy-egy helyen enyhén vérezgetett is :( hipiszupi illatmentes krémeim vannak (Physiogel, CeraVe, stb), először azokat azokat vetettem be, de az alapból jól bevált cuccokat is kínszenvedés volt használni. Ez volt az _egyetlen_ ami nem csípte, égette, sőt! Hűsítő, nyugtató érzés volt felvinni. Munka közben gyorssegélyként is működött, lefekvés előtt vastag rétegben, pamutkesztyű alatt pedig rengeteget javított a helyzeten reggelre, pár nap alatt helyre is kapta a kezem. Az 50 ml-s kiszerelést egy olcsóbb boltban nevetséges áron, kb 1 fontért szereztem be, most már mindig kell, hogy legyen itthon, szuper megbízható termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Hidratálók: Urea, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak