eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fehérítő és ránctalanító hatású arany maszk növényi kollagénnel.

Stella1993

2018. április 21.

Ajándékba kaptam, magamtól soha nem vettem volna meg mert kínai. Kukába egyből nem akartam kivágni (ajándék lónak...), ezért kipróbáltam. És jelentem, nem okozott meglepetést. Ez tényleg kínai, kereken 0 forintot ér. A bőrt húzza, amit meg húzni kéne neki azt bezzeg nem. Aranysárga színe van normális állapotában. Ez azért fontos, mert a tesóm után a barátom is kipróbálta, neki már vizes trutyi jött ki a tubusból (ez volt a harmadik adag, szóval azt sem lehet mondani hogy a tubus alja felvizesedett). Pár hónap alatt megromolhatott a fürdőszobaszekrény hűsében?? Nem tudom, felrázni nem lehet, ahhoz túl sűrű. Talán adok neki még egy esélyt, arcszauna után, hátha úgy jobban teljesít, de addig 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.