eBay

Ár:   $2   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sofie_sz, az összetevőket feltöltötte: PinkBelleLab, Módosítva: 2016. április 8.

Ár:   $2
Lelőhely:   online külföldről

Ebay Japán szójatejes púder matt finishel.

PinkBelleLab

2016. március 25.

Eddig a legolcsobb puder,amit vasaroltam, gondosan bevan csomagolva, tetszik a csomagolasa, jol fed, az egyetlen szamomra negativ dolog, hogy nem tetszik az illata, a rozsara emlekeztet, amit sosem kedveltem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance