eBay

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2015. december 17.

Lelőhely:   online külföldről

Kori

2016. október 13.

Kb. 200 forintért jutottam hozzá hónapokkal ezelőtt. Használtam egy ideig, nem rendszeresen, csak, ha 1-2 órára kellett elugranom valahová. Aztán később megint elővettem, és sem illatra sem állagra nem változott, ismét használtam, de utoljára. Kőkeményre szárad, nehéz lemosni, néhány szempillámnak teljesen búcsút kellett mondanom, párat pedig letört...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Emolliensek: Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20