EcoMe

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofi017, Módosítva: 2020. november 25.

Kategória:   Dezodorok

• 24 órás frissességet biztosító deo természetes növényi kivonatokkal.
  • Érzékeny bőrre is ajánljuk.
  • Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.
  • Narancsvirág illatú.

Vegán

kaposztamester

2020. szeptember 14.

Én is meg vagyok vele elégedve . Szuper illata van . Én még akciósan is vettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Eple

2020. június 20.

A márka mind2 illatát szeretem :) Nem irritálja a bőröm, véd a kellemetlen szagok ellen még melegebb időben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Christina

2020. május 3.

Szuper dezodor! Kellemes illata van. Ha meg is izzadok picit nem lesz kellemetlen illatom. Remélem a nyári melegben is működni fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol