Editt Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WVV, Módosítva: 2015. október 20.

MrsWolf

2016. november 26.

Egy halvány rózsaszín szín van meg. Eszméletlenül rossz. Ujjal próbálom felvinni próbaként, és nem fog, egyszerűen ez az a borzalom ami tényleg semmi: nem fog semmit, mintha nem is egy pirosítót dörzsölnék az ujjammal, hanem egy műanyag tárgyat. Az illata jó...de amúgy....próbáltam vizes ujjal is, de semmi. Ecsettel is próbáltam: az eredmény annyi, hogy az ecseten lévő púder megfogta ez a cantare púdert. Hihetetlen, ilyet még nem láttam. Egy ollóval összezúztam, hátha fellazul, és lesz valami, elég halvány, de így már fog.....hulladék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

WVV

2015. október 10.

Nekem a 9-es árnyalata van meg, ami inkább bonzos barna. Egy kicsit csillámos, de nem diszkógömb :D Nagyon jól pigmentált, jól lehet vele dolgozni, az illata is kellemes. Talán lehetne egy picit tartósabb, napközben érdemes frissíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Emolliensek: Isocetyl Stearoyl Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance