Egyéb

Ár:   5116 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: tomimariann, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Actinica® lotion hatékony, széles spektrumú fényvédelmet nyújtó orvostechnikai eszköz. Azok számára fejlesztették ki, akiknél az UV sugárzás következtében kialakuló bőrrák kockázata az átlagosnál magasabb. Az Actinica® lotion-t a Galderma csoporthoz tartozó svájci Spirig Pharma a legmagasabb minőségi és megbízhatósági szabványok szerint gyártja. Bizonyítottan hatékony nem-melanoma típusú bőrrák megelőzésében

• Az első és egyetlen orvostechnikai eszköz, amely klinikailag bizonyítottan hatékony nem-melanoma típusú bőrrák megelőzésében1.
  • Az Actinica® lotion rendszeres használata 2 év alatt 53%-kal csökkentette az aktinikus keratózisok számát1.
  • Az Actinica® lotion rendszeres használata mellett 2 év alatt nem jelentkezett invazív laphámrák1.
  • Az Actinica® lotion modern, fotostabil UV-szűrők kombinációját tartalmazza, amely az UV sugárzást széles spektrumban képes elnyelni, visszaverni és szétszórni. Hatékony védelmet nyújt az UV-B és az UV-A sugarakkal szemben. Az Actinica® lotion által nyújtott védelem mértékét a fényvédő kozmetikumokra vonatkozó európai szabályok szerint határozták meg. Eszerint az Actinica® lotion a legmagasabb fényvédelmi kategóriába („igen nagyfokú UV védelem”) tartozik.

Az Actinica® lotion kiváló hidratáló tulajdonsággal is rendelkezik, így javítja a bőr textúráját. A liposzómás fényvédő krém nem tartalmaz illatanyagot vagy PEG emulgeáló szert, ezért valamennyi bőrtípus számára kellemes és jól tolerálható.
Egyszerű és kényelmes alkalmazás – standardizált pumpás adagoló biztosítja, hogy testtájanként megfelelő mennyiségű Actinica® lotion fényvédő krémet használjon.

Rozi71

2016. július 19.

A homlokomon lévő pigmentfoltot (melasma) szoktam vele kenni, vagy ha strandra megyek, az egész arcomat, esetleg dekoltázsomat. Nagyon hatásosnak tűnik, noha biztos ami biztos alapon kalapot is szoktam hordani ha erős a nap, ez elég jól megakadályozza a pigmentfolt sötétedését (ezt egyébként nagyon nehéz). Hátrányai, hogy elég nehéz kenni, kicsit ragad és kicsit visszaveri tőle a fényt az ember bőre (fehér azért nem lesz tőle). Én tavaly vettem, gyógyszertárban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

Fényvédők: Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Isoamyl P-Methoxycinnamate, Octinoxate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben