Adam Levine

Ár:   3290-4020 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dóri91, Módosítva: 2014. március 18.

Ár:   3290-4020 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: sáfrány, citrus, körömvirág, fűszerek

Szívjegyek: jázmin, szantálfa, rózsa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Oila

2021. október 24.

Egy nagyon kedves cserepartnerem által próbálhattam ki ezt az illatot, amire olyan régóta kíváncsi voltam:) Még soha életemben nem éreztem ezt illattal kapcsolatban, és nem is értettem, amikor Fragranticán vagy akár itt olvastam olyat, hogy valami gyönyörű illat, és máson szívesen érzem, csak magamon nem.... nos, ezzel az illattal most ugyanez a helyzet nálam is. Álomszép! Igen, simán elmehetne ha nem is Guerlain-nek, de bármelyik designer ház keleties vonalán. Mert nekem elsősorban orientális ez az illat, több okból is: uniszex, sáfrányos, fűszeres, vaníliás és a lényeg: szantálos! És ezzel mindent el is mondtam. Állandóan leveszem a kupakot és szagolgatom, elemzem, élvezettel szimatolom, és tényleg eszméletlen minőségnek tartom , és nem! nem szeretném azt írni, hogy eszméletlen minőség ezért az árért, mert nem csak árához képest jó, hanem bármelyik designerhez viszonyítva is. És most jön a csavar: bármennyire tetszik, a saját bőrömön valahogy mostanában mégis inkább valami édeset, nőieset, virágosabbat szeretek érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 24.

aidanne

2021. szeptember 15.

Az elmúlt pár hónapban ez a harmadik "celeb" illat ami minőségével meghökkentett. Jó értelemben persze!
Túl sok írnivalóm nem lesz róla, mert az én bőrömön egy az egyben Estee Lauder Sensous és Chanel Allure edt keveréke. Hol ezt, hol amazt érzem ki belőle. Valójában csak négy csillagot adnék neki, mert számomra, ill a bőrömön semmi különlegeset nem produkal, de: rendkívűl jó a minősége, rajtam nagyon tartós, harmadrészt pedig mindkét fent említett illatot birtokoltam és szeretem a mai napig.
Szerencsémre rajtam nem édesedett be, hozta ezt a fás-szantálos alapot finoman fűszerezve egy csipet vaníla-jázmin kombóval.
Tetszetős darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Tetszetős darab!

Linett21

2021. augusztus 6.

Update:
Ez a parfüm igazi kaméleon. Ma próbáltam a nyáron először. Gyökeresen más illat a melegben, mint télen, vagy hidegben volt, ég és föld! Akkor a körömvirág-szantálfa kettőse dominálta; most viszont kizárólag a jázmin-rózsa-vanília trióját érzem. És édes, nem kicsit! Kollega is kérdezte ma, hogy "mi ez a szirupos virágillat rajtad?"... Döbbenek! (Persze, jó értelemben.) A most kiderült sokszínűsége miatt megy a plusz csillag, szóval 5 :-)

2021. április 14.
Sikertörténet a kapcsolatunk. Pedig nagyon nem indult jól.
Múlt télen sok ismerősöm áradozott róla, és épp vmi nevetséges 2700,- Ft körüli összegért árulták a neten a 100 ml-es üveget. Lecsaptam rá vakon.
Prüszköltem, annyira rettenetes volt az első slukk, gyűlöltem, ráadásul abszolút férfi illatnak tűnt. Orvosi körömvirágbűz és poros, száraz szantálfa, semmi más... Mihez kezdjek én 100 ml-rel?
Hónapoknak kellett eltelnie és nagyon sok közeledő próbálkozásnak kellett megtörténnie ahhoz, hogy értékelni tudjam. Ugyan még most is csak a körömvirágot és a szantálfát érzem benne, mást nem; de rájöttem, milyen bújós illat, ha hagyják kibontakozni. Egy ideig 'ebben' aludtam és akkor nagyon tetszett. Ennek valahogy össze kell érnie a bőröd természetes kipárolgásával, melengető komfortillattá válik, a végén még egy kis szappanos tisztaságillat is előbújik.
Tanács: ne rögtön fújás, blatter vagy első benyomás alapján után vizsgáld/ítéld meg, hanem 1-2 óra elteltével és kizárólag bőrön, akkor mutatja meg igazi arcát. Alváson kívül, télen otthonra, munkába vagy parfümrétegzéshez használom, ha valami gyümis-virágos-pacsulit túl üvöltőnek, vagy édesnek érzek. (Ehhez képest meglepően sokat nyúltam mostanság utána.)
Szerintem bármely korosztályban jó választás lehet, ha nem vagy az édes illatok rabja. Inkább ősszel, télen az igazi, nyára picit súlyos egyéniség. Tartóssága közepes, rajtam átlag 4 órát bír max., sajnos hajon, vagy ruhán se többet. Ugyanakkor ilyen árkategóriában és celebillat létére szerintem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Update:

2021. április 14.
Sikertörténet a kapcsolatunk. Pedig nagyon nem indult jól.

kepviselofank

2021. február 16.

Egy facebook csoportban lettem rá figyelmes, hogy mennyire jó ez az üveg, fogalmam sem volt, hogy létezik ilyen parfüm, aztán megláttam az árát is, úgy gondoltam, hogy olyan sok kockázat nincs benne, ha megveszem. A parfümmániám amúgy sem tesz jót a pénztárcámnak, így nem árt olcsóbb termékekkel is próbálkoznom néha, hátha bennük is meglátom a szépet és ezúttal be is jött. Azért reméltem, hogy nem lesz olyan, mint a Sensuous, mert az rajtam kifejezetten nem jó, túl mézeskalácsos-szappanos, majd besavanyodik, ez viszont nem, ez szép. Már addig a néhány óráig, ameddig érzem, mert tartósnak abszolút nem mondanám, de emiatt nem vonok le csillagot, ennyi pénzért nem is ígéri, hogy az lesz. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Marababa

2020. szeptember 8.

Én is a név és a különleges üveg miatt választottam egy alkalommal ezt a parfümöt. Enyhén fűszeres illat, sajnos Nekem nem lett a kedvencem, elajándékoztam.

2020.09.08.
Csaknem 6 év telt el és újravettem. Nem tudom, hogy mi változott - bizonyára én is - de a bőrömön most inkább a citrusos virágillatot érzem és nagyon tartós rajtam. Több üveggel van itthon.Imádom!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 8.

2020.09.08.

Bigris

2020. augusztus 5.

Szantálos illatokat kerestem. Olvastam a véleményeket a Sensuous (amit imádok) és a Santal Blush hasonlóságról. De ennek az illatnak semmi köze a másik két illathoz. Semmi hasonlóságot nem tudok felfedezni köztük. Az Adam Levine nem elég szantálos, viszont túl virágos. Csalódás. Olyan semmilyenke. Már az első próba után éreztem, hogy a leszáradása nagyon hasonlít valamire. Pár napja leesett. Rajtam Dolce&Gabbana The One. Nem rossz, de nem ezt vártam. Nekem ő max. 3 csillagot ér meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 5.

emb1p3

2020. április 12.

Olyan szépeket írtatok róla, hogy amikor rámjött az újdonság-éhség, majdnem megrendeltem, aztán mivel találtam mintát is, végül győzött a józan eszem és a zsúfolt parfümös szekrényemre vetett pillantás. És jó döntés volt, mert puha, inoffenzív, nude komfortillat, szinte csak a testápoló után maradó, kellemes illatfoszlány. De nekem mégse inkább pasztellnek tűnik, hanem csak elkentnek, maszatosan kellemesnek, parfümként van egy kis alsós tanárnős, katalógus-illatos hangulata. (És ezt csak úgy értsétek, hogy a csodálatos alsós tanárnénijeimre emlékeztetnek, akik - talán nem véletlenül - nem karakteres chypre meg orientál nehézbombázókat hordtak, hanem a gyerekorrnak is vonzó, hintőporos, édeskés, meleg, ölelésre ösztönző darabokat.) Szóval nekem ez nem, mert a parfüm a hobbim, és a hétköznapi darabjaimtól is várok némi komplexitást. Nagyon testközeli, elég hamar kopik is. Hogy jót is: a fejillatban van valami kis zöldes, növényes, de nem virágos árnyalat, lehet akár körömvirág is, inkább a szárított teáim felől ismerős akkord, az tetszik, de akkor már ebben a műfajban az új Gucci kamilláját választanám. Ha lehetne, akkor ennek a kevésbé dominánsan édes leszáradását pancsolnám össze a Gucci kamillás fejillatával, azt talán meg is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Leoka

2020. február 6.

Vannak összetevők amelyek mágnesként vonzanak, a benzoin-vanilia kombó pl. az.
Most így "télidőben" elveszik rajtam az illat. Mutogatom apának, de ő sem érez semmit. A maradék néhány milit félreteszem, próbálkozom vele melegebb időben, hátha akkor nagyobb barátok leszünk. Nem lenne rossz, de valahogy mégis kevés számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Vannak összetevők amelyek mágnesként vonzanak, a benzoin-vanilia kombó pl. az.

galbanum1

2019. szeptember 12.

Most épp a megfelelő időben találtam rá. Valahogy megcsömörlöttem a túlzottan virágos, túláradóan nőies illatoktól, az édes csemegék soha nem voltak igazán az én világomba illők, és miközben felfedezem a mesés keleties-oudos illatokat magamnak, vágytam valami modern, de nem feltétlen uniszex, frissebb illatra. Egy illatos diskurzus nyomán rendeltem meg, és vakvásárlás még nem jött be ennyire. Ajánlom kipróbálásra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Timi8

2019. március 22.

Szuper parfüm! Valòdi nude-illat. Estée Lauder Sensuous Nude-ra, Alaïa Nude-ra hajaz, illetve a Prada Candy benzoinos alapillatát vélem benne még felfedezni. Kòkusz nincs benne, de vmiért odahallucinálom az illatjegyei közé, a szantál a vanìlia és a benzoin mellé. Szerintem tetszetős, igazán nőies, már-már szexis kis darab. Olyan természetes, laza és vagány. Nincs benne semmi tùltolva, semmi művies mellékillat. Nekem az üvege és a kupak ötletessége is bejön. Biztos vagyok benne, ha valamelyik dizájner név égisze alatt adják ki, akkor mára nagy népszerűségnek örvendene tìzszerese áron is. De talán jobb is ìgy. Ajánlom kipròbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, Orange 4 / CI 15510, Violet 2
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.