Alain Delon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. november 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális

Fejjegy: rózsaszín bors, cédrus

Szívjegy: rózsa, jázmin, bergamot, citrom

Alapjegy: szantálfa, vetiver

CHRIS41

2013. augusztus 6.

Egy zseniális illategyéniség 1995ből! Időtlen, friss és férfias! Alain Delon ezzel hatalmas sikert aratott a távolkeleten, Japánban sokáig a 3- legyakrabban eladott parfüm volt. Nem véletlen, hogy számtalan reinkarnációja születik folyamatosan (Light, Gold, Bronze, Silver, Euro, DeLuxe, 47, Blacklight, Katana, etc). Nekem ez a "signature" illatom, az esküvőmön is ezt viseltem. Egyfajta magabiztosságot kölcsönöz, komfort érzetem határtalan vele. Nevét Delon 1967-es Le Samourai című filmje ihlette mely megalapozta "kétes" alvilági hírnevét mivel oly tökéletesen alakította a teljesen érzéketlen bérgyilkost. 1 évre rá saját testőre holttestét találták meg egy párizs melletti szemétdombon...ez a testőr állítólag korábban, Delon távollétében kikezdett feleségével Nathalie-val és.....na de ez már legenda, akárcsak maga ez az illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Laci

2012. november 8.

Készüljetek fel, virtuális ömlengés következik egy varázslatos illatról, melyet, mióta megérkezett hozzám, le sem tettem, csak szagolgatom, mint egy eszelős. Édesanyám kedvenc filmszínésze Alain Delon, és mikor a fragranticán megláttam, hogy illatai vannak, egyből kíváncsi lettem rájuk. Különösen egy illat keltette fel a figyelmemet, a Samourai, melyről rengeteg pozitív kritikát olvastam fórumokon és nem bírtam ki, hogy ne rendeljem meg, mivel egészen jó áron kapható a netes parfümériákban. Ma jött meg a csomagom és azt kell mondanom, ennél szebb virágos, orientális illatot férfiaknak még nem készítettek. Tömény romantika és érzékiség, lágyság és határozottság keveredik benne mesteri módon. Ha hasonlítanom kéne egy illathoz, akkor Versace The Dreamer ugrik be elsőként, mivel ez is egy álmodozó, szerelmes férfi önvallomása. Az illat szíve és lelke a jázmin és a rózsa. Ezeket fonja körbe a pazar illatú cédrus és egy pikáns, borsos fűszeresség. A szantálfa pedig tovább mélyíti az illat alapját, a vetiver csak egy gondolatnyit van jelen földességével. Aki mer vakon rendelni, próbálja ki. Bizton állíthatom, hogy akár hölgyeken is csodálatos tud lenni. Alain Delon ezzel az illattal magához láncolt, azt hiszem ez signature illat gyanús nálam. Ennek az illatnak konkrét célcsoportja van, nem áll jól akárkinek. Ki merem jelenteni, hogy az őszinte és szívből szeretni tudó férfiakon működik, akik merik vállalni érzéseiket, akik el tudnak morzsolni egy könnycseppet egy gyönyörű zene hallatán. Én sajnos kiválóra vizsgáztam ezen a teszten, könnycseppek mindenfelé. :-D
(Teszt 1: http://www.youtube.com/watch?v=qMgTCtSxOHE Teszt 2: http://www.youtube.com/watch?v=NHk1P9iwOQQ) Ti átmentek a teszten? Ha igen, akkor ez a ti illatotok. A zenékhez tartozó filmeket is ajánlom, aki nem látta, ne hagyja ki, garantált a 100-as zsebkendő fogyasztás. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol