Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Hatékony fogvédelem különösen friss ízzel. A rendszeres használat során gyengéden, de hatékonyan távolítja el a foglepedéket, támogatja a szájüreg  természetes védőrendszerét és semlegesíti a fogak legnagyobb ellenségét képező savakat. Hatékony a paradontózis és a fogkő kialakulásával szemben.

Kiszerelés: 125 ml

Reese

2016. szeptember 17.

Egy tubussal használtam el. Jól habzott, frissített is valamennyire, de nem volt az a frissítő érzés, amit várnék. Tisztít, fehérít is. Ár-érték arány alapján ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

lilielli

2014. augusztus 10.

Most vettem másodjára és nagyon szuper!! Semmivel sebb jobb ennél pl. a Colgate, vagy a Signal!! A sajátmárkás termékek szerintem előbb-utóbb lekörözik majd a drágákat.!! Vagy már lekörözték??? :-D Sokkal jobban szeretem a zselés fogkrémeket, mert jobban frissítik a számat!! Nagyon jó termék!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

siss

2013. február 4.

A zöld,gyógynövényes társát már vagy két éve használom és tökéletes,gondoltam kipróbálom ezt is.Nagyon jó mentolos íze van,jól tisztít,habzik rendesen.Egyébként nem teljesen zselé,hanem csíkos,nagyobb rész gél és vékonyabb krémes csík.A teljesen zseléseket például nem kedvelem,mert olyan mintha nem tisztítana megfelelően,de ennél pozitív csalódás az állaga,mert teljesen oké.Hozza ugyanazt mint márkás társai,mellesleg olcsó és nagy mennyiség,a 75 ml-ekhez képest.Nem tudok rá semmi rosszat írni.Számomra bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Urea

Sorbitol h 1 1