Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2019. október 3.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

Az Aminoerg regeneráló gél a tejfehérje-hidrolizátum esszenciális aminosav-komponensei révén serkenti a bőr hámrétegének anyagcseréjét. Elősegíti az ütések és duzzanatok következtében kialakult hámsérülések regenerálódását, valamint biztosítja a bőr hidratáltságát. Az Aminoerg gél gyógynövény-komponensei elősegítik az aminosavak felszívódását, javítják a sejtszintű tápanyag- és oxigénellátást és gyulladáscsökkentő hatásúak.

KbeautyHungary

2018. március 24.

Interherb márka termékét vettem.
Sokat segített a fájós vállamon; előtte vagy 5 féle másik hasonló terméket próbáltam, végül a szomszédom ajánlotta, hogy neki ez segített korábban. Azóta is mindig van itthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Interherb márka termékét vettem.

sasszem

2013. május 22.

Én nem ezt a gélt hanem az oldatot vettem meg és maximálisan meg vagyok elégedve a hatásával. Hetekig félgőzzel ment csak az edzés sérülés miatt, aztán ahogy elkezdtem bedörzsölni az oldatot, negyed napra ismét maximumon tudtam terhelni az izületet, de úgy érzem hogy az izmokat és a szalagokat is jól regenerálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 22.

gwendolen

2011. július 1.

Nagyon jó kis regeneráló-izomlazító, a parabent leszámítva pedig szép összetétellel és hatóanyagokkal. Egyértelműen bevált és az ára is jó (600 Ft körül). Sportolóknak must-have

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak