Egyéb

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2016. november 28.

Kiadás éve: 1994

Illatkategória: fás-orientális

Illatösszetevők: szerecsendió, méz, ananász, lime, ámbra, szantálfa, pacsuli, levendula, pézsma, galbanum, vanília, jázmin, ylan-ylang, cédrus, dohány, rózsa, citrom

Málni

2015. február 11.

Az Animale parfüm 1994-ből származik, tehát nem éppen mai darab, orientális-fás illatkategóriába sorolták és elég sok összetevőt tartalmaz.
A doboza kissé retro stílusú, az üvege meg egyenesen olcsó benyomást kelt és mégis fennmaradt ennyi ideje, ami feltehetőleg az illatának köszönhető.:)

Vakon rendeltem, mert csak online árulják a "drágát", (ami inkább az olcsó árkategóriába tartozik), tehát mások leírására vtam utalva és leginkább Thierry Mugler Pure havane és Amen-féle illatra vártam. Első kifújáskor megijedtem, hogy mi ez a nagyon maszkulin, friss aftershaves-izzadságos "szag", majd pár perc alatt eljutott a tudatomig, hogy én ezt már régről ismerem, ez nem más mint Mugler "női" Angelje tompított és kevésbé éles kiadásban. Nagyon tuti kis illat, még Amennel összefújva sem lesz übermacho rajtam, sőt azt hiszik még erre a combóra is, hogy női parfüm, határozottabb, (erőszakos, odamondogató) keményebb csajokat teheti igazán sexissé, de az is lehet, hogy a nőies, kevésbé határozottakat meg vadmacskává változtatja:)
Erősségre rajtam egy jó közepes, ha közel jönnek hozzám biztosan érzik rendesen, viszont vele nem töltjük meg a teret úgy mint az eredeti Angel vagy Amen parfümmel, és tartósságra is 4-6 órával lehet számolni kevésbé zsíros börön...

Összeségében pozitív benyomást tett, ha még ennél is olcsóbban hozzá lehet majd jutni, biztosan veszek még belőle!:)

update: vicces, de ez a legolcsóbb és leginkább dicsért illatom, fiúk-lányok-nők-ffiak oda meg vissza vannak ezért a dögért. Fogalma sincs senkinek arról, h ez ffi v női parfüm, egyszerűen csak bejövős a népnek és ez így van rendjén:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Benzyl Benzoate, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Salicylate, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol