Best of Beauty 2019

Antonio Banderas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsuzsanna.kurdy, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös
Összetevők: bergamott, sárgadinnye, vizes jegyek, ibolya, málna, bazsarózsa, cukor, pézsma

sword

2016. július 31.

Szimpatikus, abszolút viselhető komfortillat, valahol félúton a zöld és az édes között. Érdekes módon az első félórában van benne valami, ami a frissen reszelt prézli szagára emlékeztet... de ettől még nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

Elkofen

2016. május 4.

Ez egy nagyon kellemes tavaszi, nyári illat. Itt a Krémmánián vettem belőle egy kedves lánytól és nem bántam meg. Ahhoz képest, hogy EDT rajtam tartós is. (4-6 órát kibír). Az üvege egyszerű, de szép. A benne lévő halvány világoskék színű parfüm pedig egészen a vízparti nyaralást idézi. Kifújáskor rajtam először gyümölcsös és legfőképpen citrusos. Azonban hamarosan már inkább friss gyümölcsös, virágossá szelídül, ami meglehetősen sokáig érezhető. Egy nagyon fincsi, de nem túl édes, frissítő illat lesz. Rajtam meglehetősen intenzív is ez az illat.
A leszáradása is nagyon kellemes. Az én bőrömön ekkor már csak a finom enyhe édeskés illat marad, ami valahogy egy kicsit mégis pikáns (valószínűleg a benzoin karamellás illatjegyei miatt). Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki nem ragaszkodik nyáron a kizárólag citrusos, vagy friss-sportos illatokhoz.
Télen a hideg időben az édes vaníliás, vagy a fűszeresebb, nehezebb illatokat kedvelem. Viszont ez nyárra egy szuper illat nekem.

Utólag még el kell mondanom, hogy nemrég kipróbáltam Banderas legújabb, 2016-os Queen of Seduction, zöld üveges illatát is. Sajnos az rajtam nem működött és nem tetszett meg. Ezért lett az enyém ez a régebbi kiadású BLUE SEDUCTION EDT :-). Remélem még sokáig forgalmazzák a webáruházak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

DianaS

2016. március 4.

Te jó ég, emlékszem mennyire imádtam! Nem most volt már mikor használtam, és nem is tudom pontosan honnan volt nekem ilyen, de valami mennyei illata volt. Be kellene szerezzek egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

Babooca

2015. április 24.

2013.okt.15.
3-4 éve vittem el leárazva az egyik DM-ből. Már a teszter illata is tetszett, és Anyukámat megkértem, hogy a névnapomra ezt adja. Meg is vette és azóta őrizgetem és féltem. Ez volt a mindennapi illatom, télen-nyáron. Engem télen sem zavar, mindenhogyan közel érzem magamhoz. Ez a 2.parfüm az életemben, amire azt tudom mondani, hogy igen, ez én vagyok. :) Rajtam tartós is. Majd egyszer újra beszerzem.

2015.04.24.
Vasárnap fújtam ki belőle az utolsó cseppeket, 3. parfüm életemben, amit az utolsó cseppig nem untam meg. Ha egyszer úgy hozza a sors, újra beszerzem, de még nem tervezem, elég sokat sikerült felhalmoznom parfümökből, ő csak háttérbe szorulna. Egyébként tökéletes, tartóssága 4-6 óra, 40 fokban is frissítő. Kedvenc nyári illatom volt a Bruno Banani About Womanje mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

2013.okt.15.

2015.04.24.

Bnemrita

2014. augusztus 27.

Hű, de szerettem ezt. Nem szokásom, de ezt talán 2-3-szor is újravettem. Nagyon friss, tengervizes illat. Tartós. Ritkán látom mostanában "emberi" áron, mert 7-8000-ret azért nem adnék érte, de 4-et igen. Régen nagy kedvencem volt. Mostanában elindultam az édesebb illatok felé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

gini88

2011. július 24.

Finom, hűsítő, igazi nyári illat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 24.

Finom, hűsítő, igazi nyári illat:)

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

Nekem nagyon tetszik! Kellemes az illata és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Nekem nagyon tetszik! Kellemes az illata és viszonylag tartós is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 60730

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.