Aqua

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszter, Módosítva: 2011. október 20.

Lelőhely:   Gyógynövény boltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Gyógyszertárban kapható készítmény. Az INCI-listában felsoroltakon kívül még 5 gyógynövény kivonatát tartalmazza.

egyszeruteremtes

2016. április 3.

Nem egy csodaszer -- mondanám, ha nem kevesebb mint 400 forintba kerülne. Egy időben minden reggel ezt használtam az arcomra, mert gyorsan beszívódik, mégis hidratál. Egész napra elltünteti az apró bőrhámlások nyomait, amikkel minden reggel találkozom a közmetikai tükörbe nézve. (Tönkreteszi a klóros víz, amiben megmosom az arcom/megfürdöm.) Nagyon olcsó, sokáig elég és hatásos is, ár-érték arányban én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 3.

elinor

2013. október 25.

Sürgősen szükségem volt valamilyen hidratáló, regeneráló krémre így ősszel a kiszáradt bőrömre, és nem akartam drága krémekkel bajlódni. Nagyon olcsó volt, és nekem teljesen rendbe tette az arcbőrömet néhány éjszakai használat alatt. Egyébként finom az illata és nagyon jó az állaga, könnyen beszívódik és olyan púderes érzést hagy maga után. Nem tudom nappalra jó lenne-e, én csak estére használom, de úgy szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

kalmaniki

2013. augusztus 2.

Kidobtam a kukába, pedig jónak tűnt...

Szuper az állaga, az illata, az ára, a hatása és elég sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Kidobtam a kukába, pedig jónak tűnt...

Szuper az állaga, az illata, az ára, a hatása és elég sokáig kitart.

x

2013. április 23.

Ilyenem nekem is volt, és nagyon jól bevált, de mivel már akkor láttam az összetevőkön, hogy nincs benne gyógynövény, a cimke szerint meg van, ezért nem tudtam benne teljesen megbízni. A cikk durva... Hát kapjon 3 pontot a hatásáért, de ha megerősítést nyer, hogy a cimke átverés, akkor le fogom pontozni, mert az gáz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

pink sunrise

2013. január 31.

290 ft-ért rendeltem több más Aqua krémmel együtt,gondolva hogy ha az arcomra nem is jó,de kézkrémnek rossz nem lehet.Ez az első pozitiv csalódás,mert az arcom "falja"ezt a krémet,úgy felszivódik hogy egyáltalán nem ragad,csak selymes tapintású marad a bőr.5 napja használom,de nem lettem pattis tőle(ez elég vicces,mert pl a La roche posey egyik krémjétől csúnyán ragyás lett a pofim már első használat után,és az nem 300 ft volt....)A fehér,sápadt arcom sokkal egészségesebbnek néz ki,mert a pattanástalanitó krém utáni szárazabb területeket is szépen hidratálja,anélkül hogy zsiros tapintású maradjon a bőr.Ha a kedvenc Bioderma krémeimre nem lesz pénzem,szerintem ezt fogom használni ,de ahogy elnézem jó ideig nem kell ujravegyem mert amellett hogy occó-occó,takarékos is.:)Hihetetlen hogy a kényes bőröm pont ezt tolerálja,és a hiperszuper drága cuccoktól olyan pattis leszek hogy a kozmetikusom csak fogja a fejét mikor meglát....Ujabb példa arra hogy néha a kevesebb,több.....
Update:továbbra is csak jót tudok mondani erről a krémről:)Minden 3-ik reklám bőrszépitő ,ideális bőrt eredményező krémeket,szérumokat reklámoz,belenevelik a nőkbe azt hogy szégyelljük az amugy "normális"tökéletlenségeinket,és komplexusunk legyen miatta,igy ne sajnáljuk a pénzt annak reményében hogy változtatni tudunk rajta.....Én is beleestem ebbe a hibába,és gondoltam veszek egy drágább,,jobb krémet is ez mellé,és hadd ne mondjam hogy pofáraesés lett a vége,annyit sem tudott mint ez a krém:)Mikor tanulom már meg végre hogy ne mind kisérletezzek a pénztárcám rovására?:)

Hááát.....miután elolvastam a belinkelt cikket eldobtam,már úgyis csak kézre használtam.Arra azért én is rájöttem hogy nem a krém hiperszuper hatóanyagai miatt birja a bőröm,hanem a bőröm változott meg és ujabban mindenféle hidratálót kenhetek rá,nem ütök ki tőle(yessssss).Azért nem méregdrága krémet használok,de nem is ezeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

GSz

2013. január 30.

Érdemes elolvasni, még hogy bio?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Érdemes elolvasni, még hogy bio?!

Ryana

2012. május 2.

Én is hasonló áron (ha jól emlékszem, 330,- Ft körül) vettem bioboltban. Nagyon szeretem, könnyen felszívódik, jól hidratál. Nagyon megcsípte a Nap a vállamat-tarkómat, fájt, nagyon kivörösödött, félő volt, hogy lehámlik. Ezzel kenegettem egy nap többször is, amíg megtaláltam az Aprés-Sprayt. Megmenekült a bőröm, nem hámlott le, szerette ezt a krémet. Biztos, hogy veszek még, és kipróbálom a többi Aqua terméket is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

eszter

2011. május 24.

Gyógyszerész által készített, könnyen beszívódó, jól hidratáló krém.Felkenés után kellemesen puha és friss lesz a bőröm.Egyszerű alapkrém, amit bármikor használhatok és nagyon olcsó!(kb.300-400 ft.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 24.