Aqua

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. október 20.

Lelőhely:   Gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

32 féle gyógynövény kivonatát tartalmazó svédcsepp felhasználásával készül. Arc- és testápolásra használható naponta többször is.

mimmike

2015. július 15.

A kezemet szépen ápolta, még a kézizületi fájdalmaimat is megszűntette. Az arcomra viszont nem jó, használata után fura hólyagok jöttek ki a homlokomon, melyek csak néhány hét múlva szívódtak fel. Ami még zavar, hogy a krémnek punnyadt szájszaga van. Nem tudom máshoz hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

barbalessa

2014. május 14.

Ez egy csoda Kérem mindenre használ, itthon találtam nem én vettem.szolval nem hallottam eddig róla.
Száraz volt az arcom gondoltam bekenem vele aztán egy idő után feltűnt hogy az amugy nagyon problemas aknes bőrömmel SEMMI probléma nincs./mióta ez feltűnt napi 2x kenem/. Majd Megegettem az ujjam sütés közben arra is rá kentem miután már kilyukadt a hólyag gondoltam miért ne és szép gyogyulasnak indult persze kentem közben mással is.De mivel az arc problémáim eltűntek (még a vichy normaderm problemas bore sem segitett ennyit, és ez tized annyiba kerül ) ezért MINDENKINEK ajánlom. Tényleg nem egyszerű kinyitni de ez az egyetlen problémám vele. Pedig nem hiszek a "csodakenőcsokbe" de ez az ÉN vintex-em mostantól (bazi nagy görög lagzi)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

esteianim

2012. november 23.

Én is csak jókat mondhatok róla. Azért vettem, hogy fájós, becsípődött derekat masszírozzunk vele és akármilyen hihetetlen, használt! Csökkentette a fájdalmat. Aztán kipróbáltam a homlokomon is, ahol a konok kis mitesszereket mással eddig nem tudtam tartósan kiirtani. Talán 2-3 használat után már jelentős javulást látok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Lyah

2012. november 16.

Ma kaptam meg, a tégely tényleg egy nehezen nyitható fajta, azt hiszem, át fogom tenni valami másba. Az állaga kicsit fura, kásás, mintha romlott lenne, de semmi baja. Biztos nehezen elegyedik a krém, meg a svédkeserű. Az arcomra kenve pont annyira zsíros, amit nagyon nehezen viselek el, de mire ezt végiggondoltam, addira teljesen beszívódott, és nagyon puha lett tőle a bőröm. Ennyi rossz érzést kibírok, ha beválik, mert kezdi rosszul viselni a bőröm a hideget, szelet, és hámlik. Az illatával nincs bajom, nem is érezhető sokáig. Remélem, hosszú távon is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

Linda0222

2012. november 9.

Tegnap vásároltam egy ilyet,mert nagyon hamar kiszáírad a kezem. A tégelyt tényleg nehéz kinyitni, de a krém nagyon jó, hamar beszívódik, bár az illata nem a legjobb. De teljesen hidratált lett a kezem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

diahlin

2012. november 2.

Hegkezelésre vettem, de arra gyengének bizonyult, viszont a bőröm puha lett tőle, így kipróbáltam az arcomon is, éjszakai krém gyanánt. Az a fajta zsírosabb krém, amit minél jobban masszírozok, annál fehérebb lesz, ha viszont hagyok neki egy percet, tökéletesen beszívódik. Jól hidratál, és tényleg lehet valami ebben a gyógynövénykoktélban, mert kipihentebbnek tűnik tőle az arcom, eltűnnek a hajszálvékony szarkalábak (a nagyobbak nem) és a fekete karikák is.
Az állaga kicsit kásás, a tetejét a legkönnyebb cowboyosan foggal felnyitni, de minden hibája és parabénje ellenére nincs szívem egy ötös alánál rosszabbat adni neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Hidratálók: Lanolin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2