Ava

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Herbaház   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lerika, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Lelőhely:   Herbaház
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrvilágosító, bőrfiatalító, bőrtápláló és antioxidáns ampulla kapszulába zárt retinollal. Színtiszta retinol tartalma révén stimulálja a sejtregenerációt és így csökkenti a bőröregedés látható jeleit. Elősegíti a bőrszövet rugalmasságát, az apró ráncok kisimítását. Hármas esztétikai hatást fejt ki: feltölt, hidratál, feszesít. Ajánlott minden rugalmasságát vesztett bőrre, mely fiatalítást és ráncfeltöltést igényel.

agciika

2020. július 22.

Bár a szem alatti apró ráncocskák miatt vettem meg, azokon sajnos nem segített....
De!!! Kitartóan használtam, pedig 1-2 hétig kvázi “semmi hatását” nem érzékeltem...Mondom mindegy, lefekvés előtt elkenegetem, ártani nem árthat, nem ragad, gyorsan beszívódik, és illata sincs. Aztán ráeszméltem, hogy jéé, totál megszűntek a pattanásaim, holott korábban mindig díszelgett állandó jelleggel 1-1 az arcomon...Hetek óta semmi, még menzesz körüli időkben sem. Ennyi pénzét csodaszer, ajánlom - pattanások ellen/megelőzésére. Most használtam el egy üveggel, megyek is a következőért! : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

szucsnoem95

2020. július 9.

Most fog elfogyni az első üvegcsém, de biztosan újraveszem, nekem nagyon sokat segített a pattanások eltüntetésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

fagas

2020. február 19.

Egy üvegcse elhasználása után mondhatom, ez egy újabb szuper terméke ennek a márkának! Esténkét alkalmaztam kizárólag, nem is napi szinten és sokat javított a bőrképemen. Rugalmasabb, feszesebb lett, simította is az aprócska ránckezdeményeket - szóval elégedett vagyok vele nagyon is!:-) Véleményem szerint minden tud, amit egy ilyen szérumtól elvérható, ár-értekben meg szinte verhetetlen! Melegen ajánlom!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 19.

vikofrivia

2019. október 20.

Elsősorban pattanásokra vettem, illetve megelőzés céljából, és hiába komedogén, szavakba se tudom önteni mennyit segít a bőrömön. Feltölti élettel, ez a jó kifejezés rá. Hihetetlenül puha lesz az arcom reggelre, és ez még csak a rövidtávú hatása, alig várom hogy a hosszútávút is lássam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

szilvia.bano

2019. szeptember 17.

Elsősorban szem alá használtam, de időről időre teljes arcra is felvittem. A szemem alatti részt valamennyire világosította. Amikor teljes arcra felviszem szebb bőrképet eredményez. Nincsenek csodák, nem tapasztaltam jelentős változást, de 2000 Ft-ért ez szerintem jó. Ilyen minőségű szérumot ennél csak drágábban lehet kapni. De tény és való, hogy az argán olajjal jóval látványosabb hatást tudok elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

SzofiB90

2019. szeptember 15.

Kb egy hete használom ezt a terméket reggel és este, a pattanásaimat szépen húzza vissza, sőt.. Már ezert megérte megvenni. Nekem eddig pozitív. Ránctalanító és halványító hatását ennyi idő alatt nem lehet értékelni, de az biztos, szép lett tőle az arcom. Számomra újra vevős 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

szilvike86

2019. július 2.

Kenegetem reggel, este már 2 hónapja, de nem látok változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Kenegetem reggel, este már 2 hónapja, de nem látok változást.

Kriszta180222

2019. március 24.

Esténként használom már egy ideje, inkább megelőzés céljából mint ránctalanítóként. Amit már az elején észrevettem, hogy a bőröm sokkal "tömörebb", egységesebb lett tőle. Csodaszernek nem nevezném, de szívesen fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Lili11

2019. február 21.

A pattanásaim bármit is csináltam, minden hónapban kijöttek. Fél éve használom az Ava retinolt és nincs egy pattanásom sem. A bőröm viszont nem lett feszesebb, simább. Összességében elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

szaboibolya

2019. február 16.

egyetlen használattól kisimult a bőröm, fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 16.

egyetlen használattól kisimult a bőröm, fantasztikus

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.