Ava

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Herbaház   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lerika, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Lelőhely:   Herbaház
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrvilágosító, bőrfiatalító, bőrtápláló és antioxidáns ampulla kapszulába zárt retinollal. Színtiszta retinol tartalma révén stimulálja a sejtregenerációt és így csökkenti a bőröregedés látható jeleit. Elősegíti a bőrszövet rugalmasságát, az apró ráncok kisimítását. Hármas esztétikai hatást fejt ki: feltölt, hidratál, feszesít. Ajánlott minden rugalmasságát vesztett bőrre, mely fiatalítást és ráncfeltöltést igényel.

patvik

2019. október 20.

Elsősorban pattanásokra vettem, illetve megelőzés céljából, és hiába komedogén, szavakba se tudom önteni mennyit segít a bőrömön. Feltölti élettel, ez a jó kifejezés rá. Hihetetlenül puha lesz az arcom reggelre, és ez még csak a rövidtávú hatása, alig várom hogy a hosszútávút is lássam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

szilvia.bano

2019. szeptember 17.

Elsősorban szem alá használtam, de időről időre teljes arcra is felvittem. A szemem alatti részt valamennyire világosította. Amikor teljes arcra felviszem szebb bőrképet eredményez. Nincsenek csodák, nem tapasztaltam jelentős változást, de 2000 Ft-ért ez szerintem jó. Ilyen minőségű szérumot ennél csak drágábban lehet kapni. De tény és való, hogy az argán olajjal jóval látványosabb hatást tudok elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

SzofiB90

2019. szeptember 15.

Kb egy hete használom ezt a terméket reggel és este, a pattanásaimat szépen húzza vissza, sőt.. Már ezert megérte megvenni. Nekem eddig pozitív. Ránctalanító és halványító hatását ennyi idő alatt nem lehet értékelni, de az biztos, szép lett tőle az arcom. Számomra újra vevős 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

szilvike86

2019. július 2.

Kenegetem reggel, este már 2 hónapja, de nem látok változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Kenegetem reggel, este már 2 hónapja, de nem látok változást.

Kriszta180222

2019. március 24.

Esténként használom már egy ideje, inkább megelőzés céljából mint ránctalanítóként. Amit már az elején észrevettem, hogy a bőröm sokkal "tömörebb", egységesebb lett tőle. Csodaszernek nem nevezném, de szívesen fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Lili11

2019. február 21.

A pattanásaim bármit is csináltam, minden hónapban kijöttek. Fél éve használom az Ava retinolt és nincs egy pattanásom sem. A bőröm viszont nem lett feszesebb, simább. Összességében elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

szaboibolya

2019. február 16.

egyetlen használattól kisimult a bőröm, fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 16.

egyetlen használattól kisimult a bőröm, fantasztikus

cukianyuci

2019. január 27.

Szépen beilleszthető a reggeli és esti rutinba is. Arctisztítás után nálam rögtön az első lépés.
Nem tölt fel annyira, mint a kollagénes változata, de ennek is érezhető a hatása, bár nem azonnal.
Ősztől-tavaszig ezt, utána a kollagénes változatát szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Ősztől-tavaszig ezt, utána a kollagénes változatát szoktam használni.

Szofia1981

2019. január 6.

1 hónapja használom, semmilyen változást nem tapasztaltam. A bőrvilágosító hatása miatt rendeltem meg a pozitív vélemények miatt. Csak jó vélemény volt róla. Ezért jöttem lepontozni, nem szabad csodát várni tőle. Se nem halványítja a ráncokat, de nem világosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

krembarbi

2018. november 27.

Már 1 hónapja használom kb és a tapasztalatom az hogy nagyon szépen feltölti a bőrömet és látványos javulást is hozott kevesebb hormonális pattanás,feszesebb, simább bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate