Egyéb

Ár:   380 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicurka, az összetevőket feltöltötte: Szilani, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Vastag, lágy tapintású, bőrbarát összetevőkkel rendelkező, így kiemelkedően jó minőségű. Aloe vera kivonatot és kellemesen frissítő parfümillatot tartalmaz. Kíméletesen tisztítja, ugyanakkor gyengéden ápolja a baba érzékeny bőrét. A törlőkendő puha, nem szakad, kifejezetten bőrbarát hatóanyagainak köszönhetően pedig hosszan fenntartja a bőr pH-egyensúlyát megnyugtatva ezzel a különösen érzékeny bababőrt is.

Kiszerelés: 72 db

honey47

2016. november 26.

8 éve használom amikor a született az első gyermekem,nem cserélném semmire ,kellően vastag nedves,az illatát is imádom.Nem nyúlik nem szakad és nagyon jó az ára !Mondjuk én egy kartonnal veszek egyszerre ,így 250 az ára .A parabének sajnos itt is jelen vannak de megy az 5 ***** :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

EditCsapo

2016. augusztus 10.

Használtam (kaptam) más törlőkendőket, de csak ez az amit veszek, immáron 7 hónapja (mióta a babám megvan). Szeretem, hogy elég nedves.. utálom, amikor a kissé odaragadt kakit nem lehet letörölni a nedves törlőkendőnek nyilvánított "papírzsebkendővel". Tény, hogy vannak benne nem túl kedvező összetevők, de ettől eltekintve, nem allergiás rá a baba, az illata jó, elég nedves (sőt a végére túl nedves is, ilyenkor csak kicsavarom, mint egy törölközőt és pont jó lesz. De inkább így legyen, mint száraz!!!) A kendő nem nyúlik, megfelelő vastagságú (nem törölköző és nem is selyempapír) szépen elválik egymástól (könnyen adagolható). Egy helyi pelenkaboltban vásárlom, kb 5-6 csomagot veszek egyszerre! Olcsóbb-jobb mint a híres nevezetes társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

natalia.horvath

2014. december 6.

Én sajnos nagyon nem szerettem az erős illatát a kisbabámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

Én sajnos nagyon nem szerettem az erős illatát a kisbabámon.

Tory666

2013. november 1.

A kedvencem!!!! Illata isteni, vastag, nagyon jó az anyaga, nem nyúlik összevissza, kellően nedves, az ára is jó. Ha tehetem (mert van időm Brendonba mászkálni, mert máshol még nem láttam sajnos) mindig ezt veszem! Mondjuk ennek a sok parabénnek annyira nem örülök...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

komak

2013. augusztus 9.

Nagyon örülök, hogy én is rátaláltam erre a popsitörlőre. Tökéletesen bevált. Az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 9.

nagyjud76

2013. július 5.

Nagyon szeretem, a fiamnak nagyon érzékeny a bőre, de ezzel semmi gondja nincs. Kellően nedves, jó a kendők mérete, mindent leszed, amit kell. Az Euro Familyben 290 Ft a 72 lapos, tehát még olcsó is. Lájk:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

F. Anikó

2012. augusztus 9.

Legeslegjobb törlőkendő, amit valaha használtunk-kisfiam 2 éves, és elég sok fajtát kipróbáltunk. Először én is a Brendonban vettem leakciózva, és azóta csak ezt használjuk! Állaga, illata egyaránt kitűnő! Az ára is nagyon kedvező! Abszolút favorit termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

cicurka

2012. május 18.

Akinek pici babája van igyekszik megtalálni a legjobb és legolcsóbb popsitörlőt a sok márka és típus kínálatában.
Én megtaláltam!
Ez az eddigi legjobb törlőkendő (akár babának akár mamának, akár bárkinek sminkeltávolításra is).
Kellően nedves, nem szárad ki.
Van kupakos változata (ld. képen), amely praktikusabb is mint a sima záródású.
És ha még nem említettem volna, az egyik legolcsóbb a kategóriában. (Brendonban szokott lenni 3-4-es kiszerelés, úgy is érdemes megvásárolni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Én megtaláltam!
Kellően nedves, nem szárad ki.
Van kupakos változata (ld. képen), amely praktikusabb is mint a sima záródású.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.