Egyéb

Ár:   €5.50   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Bipa   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. szeptember 14.

Ár:   €5.50
Lelőhely:   Bipa
Kategória:   Tusfürdők

A tusfürdő alaposan és gyengéden tisztítja az érzékeny bőrt. A finom, friss illatú, szappanmentes tusfürdő frissességérzetet biztosít, és tökéletes a mindennapi használatra

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

juditkaa70

2021. szeptember 11.

Gél állagú formula, az illata semleges, bőrbarát, nem okoz irritációt. Nagyon kedvelem ezt a márkát. Érzékeny bőrűeknek nagyon ajánlom. Ausztriában kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.