Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   25 g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: trudee, az összetevőket feltöltötte: dorsia, Módosítva: 2016. július 18.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Természetes összetevőket tartalmazó krém, mely hidratál és szabályozza a bőr faggyútermelését.

trudee

2015. december 12.

Kínából rendeltem, kb. 3 hét alatt ért ide. Nem egy túl nagy kiszerelés. Egyelőre egy heti használat után meg vagyok vele elégedve. Kellemes, hűsítő mentolos érzést ad felkenés után és egész nap hidratál. Én eddig főleg akkor használtam, miután mitesszereket, pattanásokat távolítottam el az arcomról és - valószínűleg a mentolos összetételnek köszönhetően - hamar enyhítette a pirosságot és a gyulladást. Olyasmi mint a Dermofil paszta, csak nem annyira hűs és nem lesz tőle száraz, irritált a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.