Beauty of Joseon

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 5800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laylie, Módosítva: 2021. szeptember 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 5800 Ft

"Sugárzó, ragyogó mézes bőr! Mindez a 60% Propolisz és 2% Niacinamide tartalmának köszönhető. A tiszta, koreai gyógynövénykészítményekről ismert Beauty of Joseon, ezt a szérumot kifejezetten a problémás bőr számára hozta létre, hogy segítsen megnyugtatni és gyógyítani az irritált bőrt. A propolisz természetes fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő, amely nemcsak megnyugtatja, hanem egy lépéssel tovább halad, és segíti a sejtmegújulást a bőr gyógyulása érdekében. A niacinamid élénkíti az arcszínt, míg az antioxidánsokban gazdag kurkuma a szabad gyökök károsodásával küzd, hogy a bőr egészséges és ragyogó legyen."

Ez a 6.3 Ph-val rendelkező szérum mesterséges illatanyagok, parabének, szulfátok, mesterséges színezékek, alkohol, szilikon, ásványi olaj és illóolajok nélkül készült.

Ár: 5800 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6550 FT , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 3000 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest - XIII. kerulet, fizetés: Személyesen Árpád híd, vagy +posta/foxi
Ár: 5 000 Ft/db (+pk) , Eladó: bambuszka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen vagy előreutalással Packeta / Easybox / Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bosii

2024. június 12.

Reggelente használom tonik után. Szépen nyugtatja és táplálja a bőrőmet. Rutin szerű használat után kis "ragyogó" fényt adott a bőrőmnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 12.

mafalda

2024. május 28.

Én ezt nagyon szeretem, jólesik a bőrömnek szépen ápol, csuda fényes egységes bőrképet ad. Elég sokáig kitart.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 28.

Szaffi

2024. május 20.

Az egyik kedvenc szérumom. Nem mondanám, hogy hűha hatás, de jó érzés használni.
A négy darabos kompakt kitben vettem meg és ez és a ginzenges a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 20.

A négy darabos kompakt kitben vettem meg és ez és a ginzenges a favorit.

Carla87

2024. május 18.

semmi wow hatas. A reggeli rutinban hasznalom es szep glowt ad a bornek, de az elozo niaciamid szerumom (to) sokkal hatasosabb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 18.

jordanpatti96

2024. május 9.

Reggel C vitamin szérum után teszem fel , mostmár kb 2 hónapja használom. Szeretem , a pirosságot az orcákon szépen levitte nekem szereti a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 9.

Sz.flora

2024. május 7.

Nem bírja el a bőröm egyáltalán ezt a terméket. Kipattog tőle az arcom és réteget érzek felkenve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

karpatizsofi

2024. május 5.

Az én zsíros bőröm sajnos nem szívja be tökéletesen és reggelre bezsírososdik tőle megint. Abszolút nem irritál, sőt nekem a pirosságot le is viszi a problémás területekről és talán egy kicsit puhább is tőle a bőröm. Az állaga kicsit ragacsos és az árához képest nagyon kicsi kiszerelésben van. Ameddig én használtam nagy változást nem láttam tőle, de mégtesztelem.
Nem mondom, hogy rossz, de nem lesz a kedvenc niacinamid szérumom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 5.

Nem mondom, hogy rossz, de nem lesz a kedvenc niacinamid szérumom.

Alexandrajuhasz

2024. április 17.

Egy minimális puhaságot ad de semmi változást nem tapasztaltam, nekem csalódás :( túlértékelt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 17.

BD77

2024. április 2.

Annnnnyira nagyon szerettem volna szeretni😭 Első este felkentem, és reggel csodálkoztam is, hogy bakker egyszerűen kisimult az arcom, nem hiszem el! Aztán utána amikor használtam úgy jöttek vele elő a pattanások, nem kevés... semmi máson nem változtattam a rutinban, szerintem ez volt a ludas. Azért a 2 csillag, mert egyébként az állaga konkrétan csodálatos, hidratál, nyugtatja a piros bőrt és ki is simít...csak ehhez nekem sajnos társultak a pattanások is, pedig mit meg nem adtam volna érte, ha működik😭 Lehet, hogy még próbálkozom vele és updatelek, de lehet elengedem mostmár ezt a niacinamide témát, és belátom, hogy nálam nem működik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 2.

Miane007

2024. április 1.

Esti rutinom részét képezi. Eddig nagyon tetszik, reggelre puha és egységesebb arcbőrt eredményez. Hosszútávú hatásokról egyelőre nem tudok beszámolni, de eddig love.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 1.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Theobroma Cacao Seed Extract, Callophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.