Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Tory666, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Krémesen hidratáló nedves törlőkendő. Vastagabb, többrétegű, és igen erős anyagának köszönhetően kiválóan használható minden pelenkázáskor. Hatékonyan, mégis gyengéden tisztítja és egyben ápolja a babapopsit. Műanyag visszazárható tépőfedéllel.

aniko_farago

2014. május 10.

nem elég nedves!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 10.

nem elég nedves!

mrs.criss

2014. május 5.

én rájöttem a hogyan vegyünk ki csak egyet és ne jöjjön a fél zacskó technikára, szóval nem panaszkodom.viszont az összetevők tényleg szörnyűek,soha többet nem veszek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Tory666

2014. március 3.

Most, hogy a Rossmannban akciós, és potom áron lehet venni ezért gondoltam veszek, mert korábban már használtam belőle 1-2 csomagot, és amlékeim szerint nem rossz. Az illata nekem tetszik, gyümölcsös. A kendők keskenyebbek, mint amikhez szokva vagyok, egyébként rugalmas, kellőképpen nedves. VISZONT! Az összetevői annyira rosszak, hogy most, hogy már tudom, nem is merem használni a lányom bőrén!!! Nem baj, ezt-azt letörölni meg vésztartaléknak jó lesz, még jó, hogy csak 2 db-ot vettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

Maniac

2013. szeptember 19.

Nekem őszintén szólva semmi bajom vele. Egyesével kijönnek a kendők, nem húzzák magukkal a többit. Elég nedvesek és kellemes az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Bess

2013. szeptember 8.

Váá, átok ez a törlőkendő! Vacak a csomagolása, a kendő anyaga vékony, hálós, ráadásul, ha kiveszek belőle egyet, kijön vele a fél csomag. De nem úgy mint többinél, hogy húzza maga után, hanem összehajtogatva rántja ki a fél csomagot. Jó móka ezzel is szórakozni egy örökmozgóval a pelenkázó fedélzetén. Egyedül az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

magnes

2013. augusztus 22.

Nagymamámnak vettem, mikor kórházban volt, pont a visszazárható műanyag fedél miatt, hogy az könnyebben és hatásosabban záródik-nyitódik. Na pont ez nem működött rajta, az első pár nyitogatás után nem pattant vissza a fedél. Mivel gyorsan fogyott, nem volt ideje kiszáradni, de emiatt nem lett szimpatikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Nem szabványos INCI név. Valószínűleg a névben szereplő három vitamin valamilyen formájának a valamilyen keveréke.