Best of Beauty 2019

Bee Natural

Ár:   645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2013. november 11.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

100%-ban természetes méhviasszal készült gránátalmás ajakbalzsam.

MrHannaBela

2019. április 3.

Nagyon szeretem, az illata is fantasztikus és különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Nagyon szeretem, az illata is fantasztikus és különleges.

noradrenalin

2018. október 26.

Én nagyon szeretem. Próbáltam már a vaníliás változatot is de ez jobban bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 26.

Én nagyon szeretem. Próbáltam már a vaníliás változatot is de ez jobban bejött.

Tekka

2018. június 2.

Nagyon szeretem, már vettem egy kókuszos verziót is de ez volt az első, mindegyiknek szuper illata van és tényleg jól hidratálnak, szerintem sokkal jobban mint a legtöbb általános ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

mókincs

2018. április 12.

Nem rossz, de valahogy mégsem az igazi. Illata szuper, de tartósan nem hidratál, és ennél is megint rászoktam az óránkénti újrakenésre. Maradok a Carmex stiftnél, az még fényvédős is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Mancsoska

2018. március 15.

Nagyon szeretem, a hideg idő alatt sem hagyta kiszáradni az ajkaimat. Az illata nagyon finom és az állagát is szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

tonic

2017. december 26.

Imádom az illatát, a hatását, az összetevőit is, és nem értem a Carmex mizériát,de mki maga dönti el persze,nekem az nem jött be annyira.
Azt szintén nem értem,h itthon miért van több, mint 200 Ft különbség a két kapható típus között, a németeknél egy árban vettem. Mármint a két illat között.

update: továbbra is szerelem, hatása és összetevői szintén, én acais változatot nem kapok,de ez épp akciós.Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

Brygo

2017. november 18.

Legjobb! Csak ez a márka teszi helyre az ajkaimat. Az acai bogyós és ez is csodaszer. Szeretem, hogy nem hagy fehér, illetve sűrű réteget a számon, és tompán, visszafogottan csillog tőle a szám. :)
A száraz, cserepes állapotot is képes rendbehozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

A száraz, cserepes állapotot is képes rendbehozni!

Leonie

2017. július 18.

Véletlenül vettem meg a Burts Bees gránátalmás változatát akartam,de összekevertem csak otthon vettem észre,hogy rosszat vettem.Az illata tetszik,nem túl erős,nekem olyan dinnyés.Ennek ellenére maradok a jólbeváltnál és legközelebb megnézem,hogy mit veszek el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Knubbel

2017. április 4.

Nekem csak a Carmex valt be eddig, de szerettem volna egy termeszetesebb ajakapolot. Messze van hidratalas szempontjabol a Carmextol, de azert jo. Napkozben ha szukseges, akkor ezzel szoktam az ajkaimat kenni, estere meg a Carmex. Az illata amugy nagyon finom 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Azuria

2017. március 4.

sokszor szárad ki a szám,mert keveset iszom,úgyhogy már a 2 pakkot fogyasztom ebből...először gránátalmás volt,most kókusz-vaníliás
és egy csoda!! ez 1-2nap alatt visszahidratálja a szám,ami mást használva 4-5napig is eltartott
mindig van a táskámban!! bátran ajánlom,és az illata is nagyon finom!! (és olcsó ,itt 300 ft körül van) otthon nem venném meg m szerintem marha drága

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.