Beesline

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holdsarlo, Módosítva: 2019. november 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Eredeti méhviasz tartalmú, természetes receptúrával készült ajakápoló balzsam száraz, töredezett ajkak ápolására. Búzacsíra olajjal és répa-kivonattal gazdagított, erőteljes védelmet és ápolást biztosító ajakápoló.

99,5 % természetes eredetű összetevőkkel

Tealover

2020. július 25.

Nekem teljesen megfelelt, nem olvadt el, pedig nyár van, szaga sem volt.. Elfogyott, egynek jó volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 25.

Hecate

2020. március 31.

Ajándékba kaptam. Úgy látom az összetevői kíméletesek, ez jó pont. Nekem nem egészen avas, de enyhén régi radírgumira emlékeztető illata van - ez számomra nem kellemetlen, és adódhat a természetes összetevőkből. Én már az első használatra éreztem hidratáló hatást, bár most nem nagyon kicserepesedettek az ajkaim - igaz nálam továbbra is a Primus marad a kedvenc, (az tuti jó kicserepedésre is nálam,) de azt hiszem aki jól reagál a méhviaszra és nem túl szárazak az ajkai annak talán ez a termék is megfelelhet. (Viszont ahogy elnézem itt az értékét, az ára lehetne kedvezőbb.) - A legelső véleményt olvasva én hűtőben tárolom, így is jól kenhető. Remélem a tubusa hosszabb távon is működni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 31.

Holdsarlo

2020. február 18.

Mikor feltöltöttem ezt a terméket, nem gondoltam volna, hogy ilyen rossz értékelést kap. Pedig nekem nagyon bevált, sokáig tartó ápolást biztosít számomra. Meg hát az összetevői is természetes eredetűek, ami nálam fontos szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

Beata91

2020. január 14.

Akciósan vettem, de így is 800ft volt. Az összetevői szépek, de nem ér többet az olcsóbb ajakápolóknál. Egy ideje hiába tekerem nem akar kijönni a tartóból, ezért fejjel lefelé kell tartsam és úgy kijön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

uaim

2019. december 29.

Sajnos nem jó nekem, avas a szaga pedig bontatlan a csomag, nincs igazán semmi enyhe illata sem nekem az hiányzik, de ráfogom hogy csak natúr anyagok és illatmentesek, csak az avas szag amit érzek. Nem elég nekem sajnos cserepesedik mellette is a szám pedig használtam sokfélét már de ez nem szokott jellemző lenni ajakápolók használatakor. Egy kettest adok neki mert szép az összetevő lista hátha másnak beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 29.

NyBetti

2019. november 15.

Jól hidratál kellemes viselet, de nagyon hamar megolvad. Szeptember végén vettem, akkor már nem volt kánikula, mégis simán beleolvadt a kupakba. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol