Egyéb

Ár:   359 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javgke, Módosítva: 2012. május 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

A Bellona munkavédelmi kéz- és körömápoló krém gyorsan és zsírosodás nélkül bemasszírozható, bőrsemleges pH-értékű, színezőanyag- és illatmentes készítmény. Hatóanyagai, a vitaminok (E,F) és a D-Panthenol segítenek a körömök szálkásodásának megakadályozásában, valamint simává, rugalmassá teszik a száraz, érzékeny kézbőrt. Elősegítik a mikrosérülések gyógyulását, a bőr regenerálódását.

• munkavédelmi célra
  • illatmentes
  • E, F-vitamin
  • B5-provitamin, Dimethicone és Glycerin tartalmú
  • Bőrsemleges pH
  • 200 ml

vattaidori

2019. június 14.

Illatmentes, ezért fejfájás esetén sem zavaró. Ez nálam és édesanyámnál fontos tényező. Nagyon hamar beszívódik és nagyon jól ápol. Ár-értél arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Jucuus

2019. január 3.

Jó zsíros krém, az erősen igénybe vett bőrrel csodákat művel! Ez a tipikus olcsó és jó kézkrém. Sokáig elég, gyorsan beszívódik, nem rossz az illata sem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Hecate

2018. április 10.

Jól hidratál, könnyen felszívódik. Tetszik, hogy elég nagy tubusban árulják és így gazdaságos. Olcsó, de hat.

(Ez a Brandocare pumpás kézápolója mindig van itthon.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

(Ez a Brandocare pumpás kézápolója mindig van itthon.)

ZsaNo0707

2018. március 2.

Három napja használom anyukám ajánlásával. Pozitív csalódás. Eddig nagyon tetszik! Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

pandarin

2018. február 10.

a legjobb kézkrém, amit eddig próbáltam:D
magamtól nem vettem volna meg, de a sebészeknél láttam, hogy ezt használták, hogy rendberakja a kezüket a sok bemosakodószer után, így amikor megláttam egy százasboltban megvettem. ennyi pénzért testápolónak is megérné :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

a legjobb kézkrém, amit eddig próbáltam:D

ravadri

2017. július 19.

Eddig ez volt az egyetlen kézkrém ami helyre tudta tenni a tisztítószerektől kirepedezett, kiszáradt kezem. Nagyon szeretem, mert gyorsan beszívódik, nagy kiszerelés és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

egeresi47

2017. január 8.

Nagyon jó, puha lesz tőle a kezem, abszolút megéri az árát.
Esténként szoktam bekenni vele a kezem és teljesen használ, főleg a köröm körüli bőröm van kiszáradva, de azt is jól hidratálja.
Egyedül az illata fura :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Nagyon jó, puha lesz tőle a kezem, abszolút megéri az árát.
Egyedül az illata fura :D

Chantall

2017. január 2.

Nagyon elégedett vagyok.
Könnyen beszívódik, a száraz kezemet jól táplálja.
Én 100 Ft-osban vettem valami 350 Ft-ért. Teljesen megéri az árát!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Nagyon elégedett vagyok.
Könnyen beszívódik, a száraz kezemet jól táplálja.
Én 100 Ft-osban vettem valami 350 Ft-ért. Teljesen megéri az árát!!

bogik

2016. május 19.

Először téli kiszáradás miatt kezdtem el használni a krémet, mert a hideg széltől, levegőtől véresre repedezik a kezem. Akkoriban elég volt csak este használnom és nagyon szépen helyre is jött alig 1-2 alkalom után a bőröm, így akkor félre is tettem a tubust illetve kidobtam, mert ki is fogyott időközben a család közbenjárásával.
Egy hosszú szünet következett, mígnem ekcémám lett és a szteroidos kenőcsök után azt mondtam elég, mert nem szeretném hosszabb távon ezeket a szereket használni, főleg mert csak addig van lényegi változás, míg kenem velük magam. Akkor kaptam egy próbaadagot ebből a kenőcsből az orvosomtól, aki esküdött rá. Tök aranyos volt és mivel én már használtam korábban, tudtam, hogy körülbelül mire számíthatok, bár arra közel sem, hogy az ekcémát is szépen meggyógyítja. Most fogyott el a próbaadagom és már tűvé tettem Budapestet egy saját tubusért, de egyszerűen nem lehet kapni: szokásos dm, rossmann, patika, tesco, spar körök, kisboltok, nagyboltok, ezek variációi és a konkrét láncok több üzlete végigjárva és semmi. Nem tudom, tud-e valaki tippet adni, hol lehet fellelni, mert nekem sajnos már nincs ötletem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 19.

marianngod

2016. március 13.

Az én sztorim: bőröm fémérzékeny, általában az övcsat, ami nagyon csúnyán ki szokott ütni. Ez történt kb. 2 hónapja is, én pedig leragasztottam Omnifix-szel és gézlappal. Igen, de a ragasztás mentén még csúnyábban kiütött, amivel nem tudtam mit kezdeni. Neogranormonnal, Bepanthennel nem mentem semmire, aztán olvastam, hogy valakinek segített az ekcémája kezelésében, így én is kipróbáltam. Két nap után már észleltem változást, egy hét után pedig el is tűntek a kiütések. Azóta ez lett a kézkrémem is, gyorsan beszívódik, illatanyag-mentes és nem hagy ragadós érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.