Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: saeszti, az összetevőket feltöltötte: Barus, Módosítva: 2019. december 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Egy mélytisztító pakolás, ami kitisztítja a pólusokat és eltüntetik a felesleges faggyút a bőrről.

zsirafi

2021. február 11.

Engem akkor csip ha vizes borre teszem, de az is elmulik hamar. Imadom az allagat, illatat, csomagolasat ugyhogy joban vagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

farkaszsofia

2020. december 29.

Nekem nem annyira érzékeny a bőröm, így én nagyon elégedett vagyok vele. Nem irritál és kellemes nagyon tiszta hatású a bőröm utána. Maximum heti egyszer használom, dupla tisztítás és tonik után. Újra venném!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Donovanna

2020. augusztus 30.

Számomra a hatása olyan mint a Dermofil pasztának, viszont ebben nincs mentol és nem sírok ha felkenem :). Alapvetően ez egy agyagos pakolás megpakolva mindenféle finomsággal, zsíros bőrűeknek szerintem szuper, de nem érdemes heti egynél többször használni, túlszáríthatja a bőrt. A kurkuma miatt kicsit bizsergeti-melegíti a bőrt felvitelkor de ez egy-két perc és nálam teljesen elmúlik (más kurkumás terméknél is ez volt a tapasztalatom, szóval ennél már nem lepődtem meg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

nincspanini

2020. május 21.

Akciósan vettem a dm-ben, így annyira nem fáj, de basszus... konkrétan lemarja az arcomat. Érzékeny bőröm van, de azért általában bírja a strapát. Felkenés után néhány percig minden maszk szokott egy kicsit csípni (tisztelet a kivételnek), de ez annyira fájt, hogy 3 percet sem bírtam, azonnal mostam le. Gondoltam, ez nem lehet normális, hogy ennyire éget. Odaadtam a barátnőmnek, akinek kicsit normálisabb bőre van, használgatja, de ő sem rajong érte. Talán valamikor még teszek egy próbát egy kis területen, hátha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Fanni0306

2020. május 8.

1500ft-ért vettem teljes áron a dm-ben szerintem utolsó darabok között volt. Én már nagyon régóta vártam, hogy ezt a márkát kipróbáljam a szép összetevő lista miatt. Ennek ellenére, (nekem érzékeny bőröm van) eléggé csíp minden felvitelkor, de nem tudom kitalálni melyik összetevő lehet (kb. 4 perc alatt elmúlik), és nincs maradandó kipirosodás. Ha még eltudjátok csípni főleg ilyen áron, mindenképp próbáljátok ki, nekem sokat segített a pattanásaim utáni hegeken, kipirosodásokon ez szerintem a kurkuma hatása. Nem szárít túlságosan, viszont egy agyag maszk szóval utána egy jó hidratálót ajánlott használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

bernadettu

2020. március 28.

Akciósan vettem a Dmben, már kb a fele üveggel elhasználtam, valamennyire kevesebb a mitesszer az orrom környékén, felkeneskor engem kicsit csipked.
Kipróbáltam úgy is hogy előtte a márka papayas hamlasztojat is felkentem de nem vettem észre hogy segített volna.
Nem tartom rossz vételnek de csodaszernek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Nem tartom rossz vételnek de csodaszernek sem.

noradrenalin

2019. december 24.

Szépen tisztít, apró radírozó szemcsék vannak benne, de nem zavaróak pedig én nem kedvelem az arcmaszkokban az ilyet. A kurkuma sem okozott gondot benne. Nem szárítja a bőrt. Homlokomat szépen lemattította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Propylene Glycol, Zinc PCA, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Sorbitol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1