Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2013. április 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminkeltávolító puha tisztítókendő (30 db). Gyors, kényelmes és hatékony, minden bőrtípus esetén alkalmazható. Kamilla kivonatot és panthenolt tartalmaz, mely ápolja és hidratálja bőrét. Használata a bőrt különlegesen frissé és simává varázsolja. Érzékeny bőrűeknek is ajánlott.

zdoreebaba

2018. október 27.

A dunakeszi Auchan áruházban kaptam le gyorsan a drogériás polcról. Nem is figyeltem sem az összetevőkre, sem a hatóanyagra, random landolt a bevásárlókocsimban. Nem bántam meg! Jól átitatott, kellemes illatú törlőkendőről van szó. Nagyon enyhe, kellemes kamilla illata van. Szuperül leszedi a szemöldökről és a szemhéjról is a sminkmaradványokat, szennyeződéseket. Értékelem, hogy alkoholmentes. Tisztítja, tonizálja és hidratálja is a bőrt. Utána nincs irritáció, viszketés. Plusz pont a csomagolásra is, aminek higiéniai zárása van. Könnyen visszacsukható és nem szárad ki, megtartja a nedvességtartalmát hónapokig. Most már másabb a kiszerelése, ugyanúgy 30 darabos, de a külsején egy picit változtattak. Ajánlom azoknak, akik megfizethető, mégis hatékony kozmetikai kendőre várnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Cilike

2015. április 9.

A one euro marketban találtam rá, megvettem.
Életem legjobb sminklemosó kendője. Nagy alakú, gazdagon nedvesített lapok. Lightosabb sminknél egy darab is elég!
Az én bőröm rozaceas, és a használata után azt tapasztaltam, hogy enyhíti a pirosságot és érezhetően hidratálja a bőröm.
Az illata rendkívül kellemes. A leghatározottabban adom neki az 5/5 csillagot, mivel kb 50 féle kendőt kipróbáltam már és magasan ő a győztes.
Újravenném-e? Igen, mindig újraveszem és sohasem váltok többé! Ára: 495 Forint (30 darabos kiszerelés)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

A one euro marketban találtam rá, megvettem.

zizitim

2013. március 21.

Nem mondom, hogy nincsen ennél jobb sminklemosó törlőkendő, de ár-érték arányban tökéletesen megfelel. Utoljára ha jól emlékszem 300 Ft körül volt az ára az Auchan-ban. Az illata jó, az arcot nem szárítja, a sminket elég jól leszedi, kellően nedves (vannak kendők, amik félig szárazak, már mikor az ember kihúzza a csomagból). Hidratálni biztosan nem hidratál.
A csomagolása is jó, rendesen vissza lehet zárni, így nem fenyeget az a veszély, hogy az utolsó darabok kiszáradnak már használat előtt.
Valójában 3.5-öt adnék neki, de mivel ilyen lehetőség nincs, így inkább felfelé húzom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.