Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: réka, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: lonc, jácint

Szív: ylang-ylang, liliom, rózsa, gyöngyvirág, jázmin

Aap: szantálfa, pézsma, tölgymoha, feketeribizli, vetiverfű

Dottir

2019. szeptember 6.

Jaj, hogy mennyire imádom ahhoz képest, hogy mennyire nem az esetem!:D Én se az övé, de muszáj tartanom belőle, mert olyan vigasztaló, derűs, nyugalmat és kiegyensúlyozottságot árasztó, idillikus illat. Az egyik nagyon régi, általános iskolai barátnőm kedvence volt mikor gimisek voltunk, és mindig csodálkoztam rajta, hogy szeretheti ezt?! Meg a Le Jardin-t??!! Lehet az iránta való nosztalgiából, de tiszta szívből szeretem ezt a parfümöt, mosolyognom kell ha meglátom, megérzem. Kedves, bájos virágos-üde illat.
Azt hiszem, erre tényleg jogos a terminológia: virágbomba. Virág és virág és virág. Én semmi mást, csak egy jázmin-lonc-rózsa virágcsokrot érzek, amit mintha illatos vajjal öntöttek volna le. Meseszép alkotás melegszívű, bájos, érzékeny, hosszú szempillájú tündéreknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Anemone8

2019. augusztus 14.

Különleges illat, legalábbis a mai trendhez képest, de nekem hideg.
Egy apácán tudom elképzelni, vagy egy szigorú konzervatív tanárnénin, de biztos, hogy tudni kell viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Különleges illat, legalábbis a mai trendhez képest, de nekem hideg.

budaibanyek

2019. június 8.

1994-ben kaptam ajándékba Párizsból.
Nem volt a kedvencem, sajnálom.
Most meg már megvenném, mert talán mégis megszeretném...
De nem találom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 8.

1994-ben kaptam ajándékba Párizsból.
Nem volt a kedvencem, sajnálom.
Most meg már megvenném, mert talán mégis megszeretném...
De nem találom...

BelleDeJour

2019. április 30.

Annyira de annyira nagymama illata van, a szó legpozitívabb értelmében! Ezerből is felismerném, puha, megnyugtató, nosztalgikus biztonság illat. Valahogy nem is tudok rá parfümként tekinteni, nekem ez az üvegcsébe zárt vasárnapi ebéd utáni megelégedett-jóllakott érzés a nagymamánál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Diana82

2018. január 9.

Most olvastam, hogy 1978-as illat 😊 Én még nem is éltem akkor. Milyen gyönyörűséges ez az illat te jó ég! Kb 10 vagy még annál is több évvel ezelőtt kaptam apukámtól egy mini kollekciót, melynek ez is darabja volt ❤ Soha nem használtam, csak itthon szagolgattam amikor olyanom volt. A napokban előkerült a kis kincses dobozkám és újból nosztalgiázni támadt kedvem vele. Most, hogy bőven elmúltam 30 kezdem igazán értékelni ezt a parfümöt. Igazi virágos luxus szappan illat. Én ezt simán el fogom használni különleges alkalmakkor. Amúgy nem rémlik, hogy bárki használta volna a környezetemben, nincs kihez kötnöm. Ez a klasszikus elegancia, a nőies báj...Ohh micsoda szépség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Milva07

2017. augusztus 25.

Nosztalgia-illat, kell. Megint. A történet: 30 éve, Szegeden a Kárász utcában vette nekem a férjem.(Akkor még csak reménykedtem, hogy az lesz egyszer..:))
Érettségi után voltunk, előttünk az élet, felnőttek vagyunk, nagyon boldogok és gondtalanok. Igen, ezeket éreztem és ehhez az illat is hozzájárult. Nem az én korosztályom illata volt akkor, most már tudom.De igazi NŐ-nek éreztem magam, akit az élet és élete szerelme a tenyerén hordoz.Most már elég idős vagyok ehhez az illathoz.Meg is rendelem. Még ma. Hátha megint 18-nak érzem majd magam....Jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

GNóri

2017. június 18.

A vélemények hatására kicsit tartottam ettől a parfümtől, most pedig itt van előttem, és abszolút nem értem a lehúzását. Valóban régimódi illat, erre már az üvegéből is gondolni lehet. De nekem baromira bejön ez a füstös tisztaságillat! Érdekes a krémes, tiszta fehér virágok és a füstös szantál, és maszkulin pézsma és vetiver kontrasztja. A tartóssága szuper, rajtam az erőssége is elviselhető, nem akar elnyomni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Masnuci

2017. április 30.

És most jöttem vezekelni. Hiba volt egy régi emlékre hagyatkozva véleményt írni már belátom. Piszkálta a csőröm ez az illat és addig-addig piszkálta, mígnem újból beszereztem. Na hát úgy látszik nekem kellett felnőni az illathoz. Most már egyáltalán nem tartom tolakodónak, vagy erőszakosnak.
Egy elegáns, finom virágos illatfelhőt eredményez körülöttem, amiből a jácint érződik ki leginkább karöltve a fekete ribizli kesernyésségével. Tartóssága és hatósugara szerencsére semmit sem változott :o) Természetesen plusz két csillagocska!

Nagyon régi az élményem erről a parfümről van már lassan 30 éve, hogy találkoztam vele, de még mindig itt van az illata az orromban. Borzasztóan erős, mindenhová bekúszó, erőszakosan tolakodó, feltűnő és ragaszkodó illat. Nem tudtam megbarátkozni vele, pedig de szerettem volna! 30 éve egy ilyen parfüm kuriózumnak számított ebben az országban, de valahogy nem ment bármennyire is akartam. Próbáltam kevesebbet fújni belőle de ennek egyetlen cseppje is a szomszéd utcáig érződött. Az biztos, hogy le sem tudod vakarni magadról, így akinek bejön ez az illat és szeret hosszú illatfelhőt húzni maga után annak kitűnő válsztás. Az üvege viszont nagyon szép, igényes. Összességében egy 3-ast érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 30.

barczimarika

Korcsoport: >54
2017. április 13.

Nagyon szeretem, igazi tavasz illat. A 2. számú kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 13.

Nagyon szeretem, igazi tavasz illat. A 2. számú kedvencem.

Ria13

2017. március 17.

Jajj, de régen láttam-szagoltam már:-) Még Édesanyám kapott egyet ajándékba, de nálam landolt végül...Mondjuk suliba menet nem fújhattam magamra:-) Egy nagyon kellemes, púderes-virágos, talán pindurit túl édes illat van az orromban a mai napig is, ha erre gondolok:-) Gyerekként szerettem:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.