Cacharel

Ár:   9360 Ft, 11 720 Ft és 14 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: réka, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   9360 Ft, 11 720 Ft és 14 390 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: lonc, jácint

Szív: ylang-ylang, liliom, rózsa, gyöngyvirág, jázmin

Aap: szantálfa, pézsma, tölgymoha, feketeribizli, vetiverfű

Ár: 13900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó

tEszterke1

2022. február 18.

Szeretem ezt az illatot másokon. Nagyon nosztalgikus! Ha valaki szeretné tusfürdőnek, próbálja ki a Mixa Baby tisztító gélt hajra és testre! Teljesen ilyen illata van és tartós!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 18.

Vaslady

2022. február 17.

Ma próbáltam papircsikon a helyi drogériában.
Eddig valahogy nem került rá sor.
Kifújás pillanata, maszk le, illatolás,.
Első benyomás, :régi illat.
Mit is akarok ezzel mondani?
Nagyon retro, virágos illat, érezzük hogy 1978as születésű.
Amikor megillatoltam, akkor az Yves Saint Laurent Paris és Guy Laroche Fidji illata ugrott be, úgy parfümben mint toalett vízben.
Elsőre nem tetszett, de így már itthon leszáradva, nagyon szépen kinyilt, virágos, liliom, jácint, narancsvirág, bergamott, citrom. Kicsit be is édesedik.
Gyerek koromban éreztem már ezt az illatot.
Fiatalabb koromban nem hiszem, hogy nyúltam volna érte.
De így 40 felett, valahogy jönnek az érzések, nosztalgikus hangulat, és vissza térek a gyökerekhez.
Tesztelgetem még majd bőrön is, az nélkül nem veszem meg.
Klasszikus illat, és kimondottan tavaszi,csak akkor tudom elképzelni.
Nagyon szép, viszont csak annak aki szereti a virágokat, virágos illatokat. ❤️
Ajándéknak vagy látatlanban megvásárolni nem ajánlott.
Ahhoz túlságosan hangsúlyos parfüm és egyéniség.
Tartósság rendben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 17.

Ma próbáltam papircsikon a helyi drogériában.
Eddig valahogy nem került rá sor.
Kifújás pillanata, maszk le, illatolás,.
Első benyomás, :régi illat.
Mit is akarok ezzel mondani?
Nagyon retro, virágos illat, érezzük hogy 1978as születésű.
Gyerek koromban éreztem már ezt az illatot.
Fiatalabb koromban nem hiszem, hogy nyúltam volna érte.
Tesztelgetem még majd bőrön is, az nélkül nem veszem meg.
Klasszikus illat, és kimondottan tavaszi,csak akkor tudom elképzelni.
Nagyon szép, viszont csak annak aki szereti a virágokat, virágos illatokat. ❤️
Ajándéknak vagy látatlanban megvásárolni nem ajánlott.
Ahhoz túlságosan hangsúlyos parfüm és egyéniség.
Tartósság rendben.

stylo

2022. január 22.

Anyukam mar evtizedek ota ujra es ujra megveszi. Mikor kislany voltam, neha magamra fujtam, es menonek ereztem magam. Titokban persze nem tetszett, de soha be nem vallottam volna. Aztan az evek, evtizedek mulasaval megszoktam, megszerettem. Micsoda idoket idez meg! Konzumex, S-model, valltomes, dauer. Az ido csak repul. A parfum pedig meg mindig kaphato. Ez nem lehet a puszta veletlen muve. Amugy egy puderes, retro, szappanos, viragos, amolyan igazi francia parfumrol van szo. Birom, de nem az en illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

Bonnieoo7

2021. február 4.

Írja lentebb 1 hölgy, hogy nem találja... úgy vélem, hogy ezt lehet kapni még mindig. Utoljára én Marionnaud parfümériában láttam, egész biztos, mert ott dolgoztam (igaz annak is kb. 4 éve már). Esetleg online, de mintha Rossmann-ban is, ám ebben már nem vagyok teljesen biztos. Finom szappanos nedű, de nem mai. Nekem pont ezért teszik! Bár nekem sohasem volt, csak távolról csodáltam. Van egy jó minőségű Anais jellegű illatom (ma érkezett), uh durván erőteljes. Én ugyanis nem vagyok illatsznob, nem tartom sokra a drága agyonhype - olt parfümöket, szerintem egysíkúak. A tartósság sem az erősségük, tisztelet a csekély kivételnek...🤭 A Casharel azonban nem drága, s inkább egy eldugott kis alsó polcon árválkodott (méltatlanul) a szintén kellemes és hasonló Halloween mellett/körül. Egyébként nagyon megosztó illat, vagy attól remeg az ember lánya, mert imádja, vagy attól, hogy kirázza tőle a hideg. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 4.

Zsuzsi70

2020. június 18.

AZ ILLAT! Legalábbis nekem. Örök kedvenc.
Isteni üde virágillat egész nap!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

AZ ILLAT! Legalábbis nekem. Örök kedvenc.
Isteni üde virágillat egész nap!

Dottir

2019. szeptember 6.

Jaj, hogy mennyire imádom ahhoz képest, hogy mennyire nem az esetem!:D Én se az övé, de muszáj tartanom belőle, mert olyan vigasztaló, derűs, nyugalmat és kiegyensúlyozottságot árasztó, idillikus illat. Az egyik nagyon régi, általános iskolai barátnőm kedvence volt mikor gimisek voltunk, és mindig csodálkoztam rajta, hogy szeretheti ezt?! Meg a Le Jardin-t??!! Lehet az iránta való nosztalgiából, de tiszta szívből szeretem ezt a parfümöt, mosolyognom kell ha meglátom, megérzem. Kedves, bájos virágos-üde illat.
Azt hiszem, erre tényleg jogos a terminológia: virágbomba. Virág és virág és virág. Én semmi mást, csak egy jázmin-lonc-rózsa virágcsokrot érzek, amit mintha illatos vajjal öntöttek volna le. Meseszép alkotás melegszívű, bájos, érzékeny, hosszú szempillájú tündéreknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Anemone8

2019. augusztus 14.

Különleges illat, legalábbis a mai trendhez képest, de nekem hideg.
Egy apácán tudom elképzelni, vagy egy szigorú konzervatív tanárnénin, de biztos, hogy tudni kell viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Különleges illat, legalábbis a mai trendhez képest, de nekem hideg.

budaibanyek

2019. június 8.

1994-ben kaptam ajándékba Párizsból.
Nem volt a kedvencem, sajnálom.
Most meg már megvenném, mert talán mégis megszeretném...
De nem találom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 8.

1994-ben kaptam ajándékba Párizsból.
Nem volt a kedvencem, sajnálom.
Most meg már megvenném, mert talán mégis megszeretném...
De nem találom...

BelleDeJour

2019. április 30.

Annyira de annyira nagymama illata van, a szó legpozitívabb értelmében! Ezerből is felismerném, puha, megnyugtató, nosztalgikus biztonság illat. Valahogy nem is tudok rá parfümként tekinteni, nekem ez az üvegcsébe zárt vasárnapi ebéd utáni megelégedett-jóllakott érzés a nagymamánál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Diana82

2018. január 9.

Most olvastam, hogy 1978-as illat 😊 Én még nem is éltem akkor. Milyen gyönyörűséges ez az illat te jó ég! Kb 10 vagy még annál is több évvel ezelőtt kaptam apukámtól egy mini kollekciót, melynek ez is darabja volt ❤ Soha nem használtam, csak itthon szagolgattam amikor olyanom volt. A napokban előkerült a kis kincses dobozkám és újból nosztalgiázni támadt kedvem vele. Most, hogy bőven elmúltam 30 kezdem igazán értékelni ezt a parfümöt. Igazi virágos luxus szappan illat. Én ezt simán el fogom használni különleges alkalmakkor. Amúgy nem rémlik, hogy bárki használta volna a környezetemben, nincs kihez kötnöm. Ez a klasszikus elegancia, a nőies báj...Ohh micsoda szépség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.