Egyéb

Ár:   $8.16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföldről, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Elyana, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   $8.16
Lelőhely:   külföldről, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Magas koncentrátumú ampulla a problémás bőr táplálására.
  • Speciális összetevők a problémás bőr számára. Nem ragadós, vizes jellegű textúrával, ami segíti az aktív összetevők bőrbe szívódását.
  • Gyulladáscsökkentő Centella Asiatica, nyugtató Portulaca Extract (kivonat) és olaj/víz egyensúly elősegítő Perennial Artemisia Extract (kivonat).

Elyana

2019. június 14.

Több mint egy hónapja használom már és az első pár használat után látszott, hogy tényleg teszi a dolgát. Csak kipróbálni vettem meg, de végül gyönyörűen egységesíti az arcbőröm és már nem mondanám, hogy lenne bármilyen pirosodás az arcomon.
Önmagában szerintem nehéz lenne használni, mert elég sűrű szérum...sok csepp kellene ahhoz, hogy az egész arcomra jusson, és a sűrűsége miatt az már fullasztó lenne. Ezért az arckrémemhez adok 3 cseppet esténként, és így értem el vele a fentebb említett hatást. Ilyen használat mellett nekem körülbelül 2 hónapra elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Madecassoside
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.