Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

bogcsii

2018. augusztus 9.

régebben próbáltam de annyi maradt meg hogy iszonyat mű hatású lett az arcom tőle és nagyon sok pattanás is kijött rajtam estere :/ pedig nem is olyan gázak az összetevők 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Jossie

2014. július 28.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a púderral kapcsolatban... Mivel extrémen érzékeny a bőröm, így sokszor, akármilyen drága, vagy akár olcsó krémpúdert/alapozót veszek irritáció jelentkezik, így annyira belefáradtam, hogy szívem szerint csak nagyon különleges alkalmakkor használnám, azonban szintén a bőröm érzékenységéből adódóan, ha nyáron kimegyek az utcára, és napfény éri (akár ritkább esetben télen is) teljesen kipattogok, ami nem csak, hogy csúnya, de eléggé fájdalmas is.
Az előzőek miatt többféle-fajta alapozót/púdert kipróbáltam az évek folyamán, de sajnos szinte egyik sem vált be (túl sok pénzt pedig nem akarok folyamatosan olyan termékre szánni, amit "muszáj" hordanom, és egyáltalán nem élvezem), amíg ezt meg nem találtam (egyik barátnőm ajánlására) megközelítőleg három éve.
A bőrömnek semmi gondja vele, amit ezért az árért nehezen tudok mind a mai napig elhinni, és a napallergiám sem jelentkezik, amikor felteszem... viszont, míg eleinte egész jó minőségűnek tűnt, az utóbbi időben azt tapasztalom, hogy olyanannyira felhígították, hogy használhatatlan lett. :/ Próbáltam már hidratálóba keverni, hátha segít, így viszont szinte egyáltalán nem takar...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Dinuska

2014. január 5.

Nekem nincs ezzel különösebb problémám, én amúgy is BB krémet csinálok belőle, bekeverem a hidratáló krémemmel, persze, úgy nincsen olyan fedése, de legalább kicsit egységesebbé teszem az orcám színét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

biharianiko01

2013. december 19.

ez borzasztó, szerintem alacsony fedésű, narancssága és még az állaga is borzasztó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Wildcat75

2013. szeptember 23.

Ez volt életem első alapozója....katasztrófa...:)
Nem is tudtam, hogy ezt még gyártják.....
Ha csak egy picit is többet kent belőle az ember, olyan volt mintha repedezne az arcon...:)
Annyira természetellenes maszk hatása volt, a színek is szörnyűek voltak, ezután a Max Factor kész megváltás volt.
Csak a nosztalgia miatt 2 csillag....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Ez volt életem első alapozója....katasztrófa...:)
Nem is tudtam, hogy ezt még gyártják.....
Csak a nosztalgia miatt 2 csillag....:)

andy0902

2013. szeptember 5.

Na hát ennek a púdernek én vagyok a legnagyobb szakértője. Ugyanis már vagy 18 éve hű "társam" folyamatosan. Azaz 15évesen kezdtem el alapozót használni a pattanásaim miatt(hogy eltűntessem őket,mivel állandóan véresre nyomkodtam), és ez volt életem első alapozója,és még most is ezt használom.
(De már nem sokáig!!!) Igaz,közben néhányszor kipróbáltam más termékeket is, de egyik sem fedett olyan jól,mint a Cecília! Én a 2est( középszín) használtam mindig is, se nem túl világos se nem sötét a bőrömhöz,igaz kissé narancssárga színű volt a fejem tőle. De nem számít,a lényeg hogy jól fedett. Az ára nagyon ott van,kb.300ft-ért vettem mindig,az illatát többször megváltoztatták, de jó volt mindegyik variáció. Mivel zsíros a bőröm, alapozás után 10perccel már fénylik, és átüt a púderen is ahogy kell, gusztustalan egy látvány. Nade ami a lényeg: most télleg nem tudom mi van, de kb 2 éve megváltoztatták a tubusokban a púder színét, és a 2es-ben már nem az a szín van amit megszoktam! 3as van benne! Ezért vettem utána egy 1est,gondoltam abban lesz a megfelelő szín. Hát nem! Az 1es-ben télleg 1es púder van,vagyis rohadt világos,ha felkenem úgy nézek ki mint egy hulla.Na most,ha az 1es=1es, a 2es=3as, a 3as meg már négerbarna,akkor hová lett az a szín amit én 16éven át megszoktam és használtam???!!! Nos,beletörődve helyzetembe, elhasználtam azért vagy 4 tubus 1est,meg a 2esként árult valójában 3-ast abból is több tubussal, de már most meguntam elegem volt ebből!! Hamarosan VÁLTOK!!! Már elkezdtem nézelődni,próbálgatni más alapozókat, a DM-ben a kézfejemen tesztelgettem vagy 20 féle alapozót, találtam is néhányat,aminek hasonlóan jó a fedése, és tán még a szín is megfelelő,igaz,azok ilyen 4000 ft-os márkás púderek. A Cecília állagáról még annyit,h amíg a tubusokban a megfelelő színek voltak találhatóak,addig a 2esnek pont ideális volt az állaga. Felvitelkor azonnal lehetett vele dolgozni,szuper volt. Az 1es annyira sűrű, hogy az borzasztó. A 3as néha sűrű,kemény,mint egy kukac úgy jön ki a tubusból, néha meg kiválik belőle az olaj(víz) és csöpög,folyik....ÁÁÁ hagyjuk is. Amúgy mikor nagyon híg,én is megszoktam várni,hogy megszáradjon kicsit,utána kezdem el eldolgozni. Sokszor van olyan is,h radírtörmelék-szerűen "legurul" az arcomról,meg olyan is van,h összetúrósodik,vagy egyszerűen elcsúszik,borzalmas. De ez régen nem volt így,csak mióta elkeverték a színeket. És azóta van az is,kb 2éve,hogy észrevettem,hogy teljesen tönkretette a bőrömet. Kiragyásodok tőle,mindennap ezerszámra jelennek meg mitesszerek, szörnyű, már tiszta seb,heg,folt az arcom. Valahogy a pórusaim is láthatóbbak. Ja arról ne is beszéljünk,hogy tisztára beráncosodtam ettől a vacaktól!!! Hamarosan KUKA! és CSERE! 2pont,de csak a régi szép idők emlékére, amúgy jelenleg nulla!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

cirmok

2013. március 28.

Jé, ezt még gyártják???.... Életem első alapozója volt, bőven a kilencvenes évek elején, nem is emlékeztem rá! Gondolom, a színe és a vastagsága köszönőviszonyban sem lehetett a bőröm akkori állapotával, egyszerűen csak nagyon menőnek és felnőttesnek gondoltam, hogy van alapozóm... Kár, hogy akkor még nem volt krémmánia. Igaz, internet sem :-)

Ma már biztosan nem használnám, sokkal jobbak vannak azóta, még hasonló árkategóriában is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

adrienn.spaitsne

2013. március 28.

Jó régen használtam, szerintem nagyon erős a fedése és fénylett tőle a fejem pár óra múlva, a szaga is erős volt. Nagyon látszott, hogy alapozós a fejem, többet nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

ildobildo

2013. március 28.

Évek óta ezt használom! Néha egy kicsit megszoktam szárítani a krémet, annál jobb fedést biztosít! Nagyon sok krémpúdert használtam és alapozót már, de egyik sem volt ilyen jó mint ez!
Ez nem ragad, ha felkenem az arcomra akkor nem lesz radír szemű szemcsés mint sok alapozó.
Egy kicsit megszárítva, tökéletes fedést biztosít.
Én a 2 és a 3 használom! Az a baj hogy nagyon kevés helyen lehet kapni, sokan nem tudják, hogy nem mindig a drága dolog a jó, valamikor az olcsóbb sokkalta jobb minőségű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 28.

Egy kicsit megszárítva, tökéletes fedést biztosít.

bogcsy

2012. november 22.

Én jól kiragyásodtam tőle nap végére szóval akinek kicsit is problémara hajlamos a bore az ne kenje magara

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.