Egyéb

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wolverine, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A cell-1 hatékony aknék, hegek, ráncok, terhességi csíkok kezelésében és megújítja a bőrt.

A készítmény csigagél-kivonatot tartalmaz, amely megújítja a bőrsejteket, gyógyítja a sebeket, eltünteti a műtéti és az égési sérülések hegeit.
A cell-1 titka fő alkotóelemében - az allantoinban – rejlik, melyet természetes módon a csigákból nyernek ki, és amely képessé teszi a csigákat kötőszöveteik, valamint házuk megújítására. Ugyanígy hat az allantoin az emberi bőrre. Hatására a bőrsejtekben protein képződik és mintegy varázsütésre a bőr regenerálódik.

A cell-1 gél glikolsavat is tartalmaz, amely bőrradírként hat a bőrre és az elöregedett, roncsolódott bőrsejteket természetes úton távolítja el.
A bőrt simává és tisztává teszi, zavaró hegek nélkül. A cell-1 az ideális megoldás zsíros, aknés és pattanásos bőrre is.

FaithGunn

2016. június 30.

Nem vettem észre, hogy halványított volna a pattanások után megmaradt foltokat vagy azt a két heget ami az arcomon van.
Hidratálónak jó, de csak jó időben, télre nekem kevés volt. Elhasználtam egy tégellyel, de ennyi pénzér nem vennék még egyet, hogy tovább próbálkozzak, hátha mégis működik...főleg, hogy az itt feltüntetett ár duplájába kerül (11.900 Ft), ha nem valami eszeveszett akcióban veszi az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

szilvamagw

2016. március 17.

Anyukámnak nagyon bevált: volt néhány nagyon régi macskakarmolásból eredő hege (amikor történt az eset, akkor sokáig volt gyulladt, így erős heget hagyott hátra), de pár hét alatt nagyon szépen elhalványította.
Nekem is bevásárolt belőle a pattik okozta nyomok-hegek miatt..Szép bőrképet ad, a pórusaim használat után kevésbé láthatóak.
Én mindig keverek hozzá olajokat vagy más hidratálókat, mert amúgy picit húzódik utána a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

nikol1118

2015. március 2.

Én megrendeltem, mindjárt kettőt is belőle, a testvéremnek is.
Nos, semmi. Az első öt percre szép bőrképet ad, de nem segít a pattanásokon, sőt ami már sebes az újra begyullad, a hegek nem halványodtak, közel egy hónap használat után. Egész biztosan nem vesszük újra.
És még annyi, hogy egy teljes napra nem tart ki a hidratálás, délutánra már nem komfortos a bőröm:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Én megrendeltem, mindjárt kettőt is belőle, a testvéremnek is.

Wolverine

2015. január 10.

Ez egy vadonat új svájci termék. Most kezdtem el használni, ajándékba kaptam. Én száraz bőrre használom, reggel borotválkozás után aftershave helyett és este még egyszer, lefekvés előtt. Eddig nagyon bevált, csökkenti az irritáló érzést borotválkozás után, a pattanásokat is meglepően gyorsan eltüntette (bár tény, hogy nem volt túl sok belőle) és már egy pár nap használat után tapasztaltam, hogy sokkal puhábbá tette az arcom. Ajánlom mindenkinek, nem csak férfiaknak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-40