Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: m.rebiiii, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Alkohol és alumíniummentes!

kremes98

2017. június 28.

A hatásával egyáltalán nem vagyok elégedett, egy melegebb tavaszi napon sem ér semmit, nehogy a nyári hőségben.. Valamint én azt tapasztaltam, hogy a fehér felsőimet sárgítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

Ailuj

2015. november 28.

Nagyon szerettem volna, ha beválik, de sajnos olyan, mintha egyáltalán nem is használnék dezodort. Egyedül az illata és a már korábban említett "vizes" állaga tetszik (no meg az ára), de ennél többet nem nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

csibe0704

2015. október 21.

Púder illata miatt jó amikor parfümöt is hasznàlok, de kicsit gyenge a forró napokra igy mindig télen hasznàlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Széncinke

2015. október 2.

Nekem tetszik az illata, a hatása nekem az alumínium-mentesség miatt gyengébb, de hűvösebb napokon még tűrhetőnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Vaniliafelho

2015. augusztus 31.

Jó kis dezodor, hosszú ideje használom már. Púderes, lágy illata van, ami nekem tökéletes mert parfümöt is használok mindig. Azért jár egy csillag levonás, mert ha nem ügyesen húzom fel a ruháimat, bizony, nyomot hagy rajtuk néha. De annak nagyon örülök, hogy alkohol- és alumíniummentes, ahhoz képest, hogy ilyen olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Szabol

2015. június 23.

Nekem nagyon bevált, kellemes az illata, egész nap hatékony, az egyik kedvencem. Igaz, én nem vagyok annyira izzadós, lehet, hogy pont ezért vagyok ennyire elégedett vele. Láttam sokan negatív tapasztalattal vannak róla, de én már hosszú ideje használom és tényleg nem tudok rosszat mondani. Talán jobb is, ha mindenki maga tapasztalja meg.Én mindenesetre csillagozom ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

IgnaczMaria

2015. március 3.

Szeretem! Az illata nagyon finom, púderes, visszafogott, a ruháimon nem hagy nyomot. Nekem az is tetszik, hogy könnyű, már-már "vizes" érzést hagy a bőrömön, számomra frissítő. Elképesztően szuper, hogy ilyen olcsón is be lehet szerezni alumínium- és alkoholmentes dezodort! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

alexandra_domotor

2014. szeptember 8.

Két dezodort használok. Az egyik ez(könnyű napokra, vagy akár télre), a másik a Fa sport invisible power 72h(rohanósabb, izzasztóbb napokra, vagy a nagy hőségben). Ez nekem így tökéletesen megfelel, mert úgy gondolom, nem jó ha egy laza napon amin amúgy nem izzadsz meg, akkor is az erőset használod. Illata a babáknak való termékekre emlékeztet. Nem tömíti el a bőrt, ami nekem fontos.

Aki feltöltötte, igazán rakhatott volna fel valami normális képet róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Aki feltöltötte, igazán rakhatott volna fel valami normális képet róla.

evelin0710

2013. november 13.

Kellemes illata van, árban is elég jó, de a hatása borzalmas. Ha egy kicsit is megizzad az ember, már nem ér semmit sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

kalmaniki

2013. augusztus 20.

Nagyon büdös, szörnyű összetevőkkel. Nemhogy gátolná az izzadást, inkább serkenti. Borzalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Hidratálók: PEG-75, Glycerin, Propylene Glycol

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.