Christina Aguilera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml, 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 4490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: timeja1, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml, 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 4490 Ft

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: fekete ribiszke, mandarin, egzotikus gyümölcsök, ananász

Szívjegyek: bazsarózsa, szilva, jázmin

Alapjegyek: vanília, fehér pézsma, ámbra

Ár: 4490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
15 és 30 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 800,-Ft+pk. , Eladó: Melani79
Állapot: Hasznàlt , Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.
Zytta0313

2020. február 10.

Kellemes finom illat, szép üveg, és árban is jó, szeretem. Megjegyezném korábbi vélemény kapcsán, hogy nem a 90es ével letűnt énekese, mivel eleve első albuma 98ban jelent meg 2000 és 2015 között kB 6 vagy 7 albuma volt pár Grammy meg pár MTV avards díj. A tavalyi évben pedig megjelenő róla egy natúr fotó sorozat ahol minden smink nélkül állt kamera elé, nem tűnt épp úgy mint aki rommá lenne botoxolva..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Bonnieoo7

2019. november 22.

Pár éve kaptam ajándékba és kifejezetten szerettem, egész tartósnak bizonyult. Újra nem venném, mert annyi csodás más illata van még a márkának. Jó formájú üvege pont kézreáll és a táskában is jól elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

laura0088

2019. november 16.

Illat szempontjából az egyik kedvenc parfümöm. Viszont nagyon kopik rólam, sokat kell belőle fújnom és nem is tart egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

pirospipacsocska

2019. november 16.

Most akciós a DM-ben,Rossmann-ban.Vettem egy 15ml-es kiszerelést.Szerintem nagyon tartós,elég 2 fújás belőle!Valamiért kifújáskor engem is a Gabi babafürdetőre emlékeztet az illata.Aztán kissé édessé,virágossá válik a bőrömön.Teljesen jó kis parfüm,nem az a mai vattacukrosan édes tucat illat.Teljes áron azért nem venném meg,de így akciósan megérte beruházni rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Megababa

2019. november 9.

Nagyon nagy kedvencem. A rózsàs fejillatnak egy különleges kiemelése, egyetlen bajom csak az hogy nagyon sokan hasznàljàk, így nem szívesen viselem. Ez persze nem a parfüm hibája, sőt. :) Talán az idő múlásával nem lesz nagyon felkapott és többször magamra fujom majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Karinka90

2019. szeptember 21.

18 évesen használtam először,és most ,11 évvel később újra beleszerettem ebbe az illatba :) számomra nagyon-nagyon különleges, most talán még jobban tetszik,mint akkor. Egész nap tartós, az ára is elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

anno

2019. szeptember 19.

Első igazi drága parfümöm volt. Karácsonyra kaptam és annyira megszerettem hogy a gyere kori emlékek is feltörnek bennem mikor megszagolom. 10 év telt el és még mindig szeretem és csak különleges alkalmakkor használom. Bár azt nem értem, miért nem csökkent az ára jobban. 10 év alatt csak kb 2000 forinttal csökkent az ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

A kiadás évében csaptam le rá, a marketingje nagyobb hatással volt rám mint az illat. Nem használtam el teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

rosa.love

2019. június 21.

Emlekszem, 2009ben kaptam ajandekba, es elegge kikerekedett a szemem, hogy ööö szóval Christina Aguilera, marmint az a Christina Aguilera aki utoljara a kilencvenes evekben volt menő? Mar felbontas elott valoszinunek tartottam, hogy az elso adando alkalommal tuladok rajta.. De nem igy tortent. Nagyon megtetszett az illat, csabito, "csajos" volt, huszoneves enemhez teljesen jol illett, jol jott randizashoz, kioltozos napokhoz. Azota eltelt meg 10 ev, en se lettem fiatalabb, de mar vegkepp nem fujnek magamra semmit, amit a 90es evek letunt (illetve a letunest 2 tonna botoxszal ellensulyozni kivano) sztar neve femjelez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 21.

laczayzita

2019. május 23.

Kellemes illata van, a sorozatból a legfinomabb. Illata tartós de egyáltalában nem zavaróan erős.
Az ára is kellemes! Összességében nagyon jó parfüm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Az ára is kellemes! Összességében nagyon jó parfüm!

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)