Christina Aguilera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml, 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 4490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: timeja1, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml, 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 4490 Ft

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: fekete ribiszke, mandarin, egzotikus gyümölcsök, ananász

Szívjegyek: bazsarózsa, szilva, jázmin

Alapjegyek: vanília, fehér pézsma, ámbra

Ár: 4490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
15 és 30 ml-es kiszerelésben kapható.
Christina Aguilera EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ár: 2800 ft + posta/fox , Eladó: riatai
Állapot: 30 ml-néhány fújás, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, utalás után posta/fox

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Gomba20

2022. január 20.

Nagyon tartos elegans nöies illat.Nem.is draga kategoria.Ujravevös mindenkepp.Magabiztos nöknek jol àll.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 20.

slhedda

2021. október 3.

Közepes tartós. Illata különleges, száz közül is fel lehet ismerni. Ár-értékarányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

vanillacaramella.sweet

2020. december 20.

Sokszor teszteltem màr az évek alatt, de sose tudtam eldönteni,kell-e vagy sem.
Inkább virágos,kissé gyümis illat,de rajtam valamiért nagyon samponos jellegű. Tisztára olyan,mint vmi sampon régről. Kellemes, de ennyi. Nem kerül fel a kívànsàglistára. Az üveg alakja+ mintája jó, a fogása is jól kitalâlt, biztonságosan lehet tartani, hasznàlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

Sokszor teszteltem màr az évek alatt, de sose tudtam eldönteni,kell-e vagy sem.

Pamela13

2020. december 4.

Mióta megismertem, mindig van egy üveggel itthon a parfüm változatából és a testpermetéből is. A By Night illata nekem egy kicsit jobban bejött, de ennek viszont jobb a tartóssága .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Lylien

2020. november 15.

Erős, nagyon intenzív illat már az első fújástól kezdve. Nőies, virágos, nem kislányos, nem dámás, pont jó.
Egész nap, értsd: E.G.É.S.Z. N.A.P. és még éjjel is lehet érezni. Emiatt nagyon imádtam.
Voltak reggelek, amikor ez az illat dobott fel, de volt, hogy képtelen voltam magamra fújni.
Hangulattól függően néha 4, néha 5 pontot adnék.
Már nem használom, de mindig jó szívvel gondolok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Hangulattól függően néha 4, néha 5 pontot adnék.
Már nem használom, de mindig jó szívvel gondolok rá.

Augmentin

2020. szeptember 18.

A táskában könnyen elfér, praktikus üvege miatt. ezért gyakran magamnál tartom. Jól jön azokon a napokon, amikor reggel rohanva indulok el. Olyankor ezt veszem elő. Nőies, frissitő illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Adica

2020. szeptember 2.

Nagyon nagyon szeretem, évek óta használom. Letisztult és elegáns illat, könnyű viselni bármilyen alkalomhoz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Bubucim

2020. július 14.

Az én orromnak tisztaság illatú ez a parfüm. Épp ez az, ami nagyon tetszik benne. Mind hétköznapokra, mind pedig hétvégékre, bulikba használtam. Eddig egy 30 ml-es üvegcsével fogyott el, de biztosan veszek még, ha akciós lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Agnes91P

2020. július 3.

Kb 15 éves voltam, amikor először kaptam ilyet karácsonyra, azóta ha próbálkozom is más parfümökkel, ebből mindig van otthon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Nagyon cuki uvege van.Nyarra kicsit erosnek tartottam egyebkent nagyon szerettem az illatat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.