Christina Aguilera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml, 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 4490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: timeja1, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml, 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 4490 Ft

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: fekete ribiszke, mandarin, egzotikus gyümölcsök, ananász

Szívjegyek: bazsarózsa, szilva, jázmin

Alapjegyek: vanília, fehér pézsma, ámbra

Ár: 4490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
15 és 30 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3000 , Eladó: Parfum28
Állapot: Új, hiánytalan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás
Ár: 4500 Ft , Eladó: orsi22
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

vanillacaramella.sweet

2020. december 20.

Sokszor teszteltem màr az évek alatt, de sose tudtam eldönteni,kell-e vagy sem.
Inkább virágos,kissé gyümis illat,de rajtam valamiért nagyon samponos jellegű. Tisztára olyan,mint vmi sampon régről. Kellemes, de ennyi. Nem kerül fel a kívànsàglistára. Az üveg alakja+ mintája jó, a fogása is jól kitalâlt, biztonságosan lehet tartani, hasznàlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

Sokszor teszteltem màr az évek alatt, de sose tudtam eldönteni,kell-e vagy sem.

Pamela13

2020. december 4.

Mióta megismertem, mindig van egy üveggel itthon a parfüm változatából és a testpermetéből is. A By Night illata nekem egy kicsit jobban bejött, de ennek viszont jobb a tartóssága .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Lylien

2020. november 15.

Erős, nagyon intenzív illat már az első fújástól kezdve. Nőies, virágos, nem kislányos, nem dámás, pont jó.
Egész nap, értsd: E.G.É.S.Z. N.A.P. és még éjjel is lehet érezni. Emiatt nagyon imádtam.
Voltak reggelek, amikor ez az illat dobott fel, de volt, hogy képtelen voltam magamra fújni.
Hangulattól függően néha 4, néha 5 pontot adnék.
Már nem használom, de mindig jó szívvel gondolok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Hangulattól függően néha 4, néha 5 pontot adnék.
Már nem használom, de mindig jó szívvel gondolok rá.

Augmentin

2020. szeptember 18.

A táskában könnyen elfér, praktikus üvege miatt. ezért gyakran magamnál tartom. Jól jön azokon a napokon, amikor reggel rohanva indulok el. Olyankor ezt veszem elő. Nőies, frissitő illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Adica

2020. szeptember 2.

Nagyon nagyon szeretem, évek óta használom. Letisztult és elegáns illat, könnyű viselni bármilyen alkalomhoz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Bubucim

2020. július 14.

Az én orromnak tisztaság illatú ez a parfüm. Épp ez az, ami nagyon tetszik benne. Mind hétköznapokra, mind pedig hétvégékre, bulikba használtam. Eddig egy 30 ml-es üvegcsével fogyott el, de biztosan veszek még, ha akciós lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Agnes91P

2020. július 3.

Kb 15 éves voltam, amikor először kaptam ilyet karácsonyra, azóta ha próbálkozom is más parfümökkel, ebből mindig van otthon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Nagyon cuki uvege van.Nyarra kicsit erosnek tartottam egyebkent nagyon szerettem az illatat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Csutak

2020. május 30.

Már nagyon régen vágyakoztam rá, azóta, hogy először megillatoltam a rossmannban, aztán az egyik volt kolléganőmön, akibe amúgy is bele voltam kissé habarodva (rajta konkrétan csíkhúzós volt). Egy vagy két hónapja végre sikerült megszereznem egész olcsón 50milit és most mertem csak fújni belőle és istenkém, pont ugyanannyira imádom még most is.*-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

hencikee0114

2020. május 6.

Számomra az első (és egyetlen) celebparfüm, amit el tudok magamon viselni. Nagyon nőies, finom, tartós. Az üvege sem utolsó a csipke hatással 😍 inkább télen kellemes használni. Rendelni szoktam az 50 ml-s kiszerelését 4500 ft körüli összegért, jóval olcsóbb igy, mint a drogériákban 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.