Christina Aguilera

Ár:   2999-5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ichigo94, Módosítva: 2013. december 15.

Ár:   2999-5999 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Összetétel: szeder, pillecukor, lonc, rózsa, liliom, mósusz, szantál

Kiszerelés: 15, 30, 50 ml

sabrirory

2018. július 25.

Csodálatos virágos illat. Nem olyan régi szerzeményem, még tesztelgetem. A tartóssága rajtam olyan 4-5 óra, közepes kategória. Keveset is elég belőle fújni. Még alakul a mi kis kapcsolatunk, remélem egy ilyen gyengéd illattal nem lesz problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

cicuska144

2016. május 11.

jó emlékeket idéz fel bennem, kellemes, tartós illat. Ára lehetne kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

jó emlékeket idéz fel bennem, kellemes, tartós illat. Ára lehetne kevesebb.

Mesi13

2016. április 5.

Ez az illat nekem nagy szerelem volt, két üveget elhasználtam, pedig kincsként őriztem, csak ritkán vettem elő. Mégis, egy olyan életszakaszhoz kötődik, ami miatt már nem fogom újravenni, de ettől függetlenül mindig szeretni fogom. Kevés fújással is egész nap lehet érezni, az üvege szép dísze lehet a polcnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

GNóri

2015. december 25.

Nagyon bántja a lelkem ez a sok gyönyörű külsejű CA parfüm. Imádom a csipkemintákat, és az üvegek formáit..nőiesek, szexik, igazi ékszerei lehetnének a fürdőszobának. A boltokban mindig beléjük szerelmesedem, legszívesebben mindet beszerezném, és pont ezért bánt, hogy a gyönyörű külsők mögött milyen gagyi illatok vannak. Jó lett volna, ha az illatokra is fele annyi időt fordítanak, mint a külcsínre. Talán ez a leggagyibb mind közül. Ez az illat számomra konkrétan idegesítő. Igazi műanyag rózsa illat. Harsány, hideg, szúrós. Nagyon nem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Adri24

2015. december 4.

Imádom!
Nekem ez meg az első Christina Aguilera a kedvencem a "családból".
Nagyon finom, nőies illata van, és az árkategóriához képest eléggé tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Imádom!
Nekem ez meg az első Christina Aguilera a kedvencem a "családból".
Nagyon finom, nőies illata van, és az árkategóriához képest eléggé tartós is.

MissPoppy

2015. február 12.

Egyik karácsonyra az öcsémtől kaptam ajándékba tusfürdővel és testápolóval. Elsőre nagyon tetszett, és nagyon megszerettem. Azóta újra vettem többször is. Multik polcain nagyon drága, szerintem ott erősen túl van árazva és annyit azért nem ér, de most egy kisebb üzletben jutottam hozzá - ami fontos: eredetihez, nagyon nagyon jó áron, úgyhogy van tartalék :) Illetve... az egyik drogériában az akciókat és kedvezményeket kihasználva szoktam az eredeti ár feléért megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 12.

joouyee

2015. január 7.

Ajándékba kaptam, az első C.A. parfümöt szeretem nagyon a mai napig és ez sem volt csalódás. Kevésbé érzem eredetinek, de megkapja az 5*-ot, mert párom odavan érte és állítása szerint még nap végén is érzi rajtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

temsethebest

2014. július 4.

Véletlenül botlottam bele a Müllerben amikor le volt árazva, mivel nagyon kedvező volt az ára gondoltam hazaviszem. Aztán nagyon megszerettem, kellemes illat, ami sokáig kitart, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

peacetácia

2014. március 31.

Imádom, imádom, imádom!! Abszolút az én illatom. Ha reggel befújom magam, még este is érzem! a 15 ml-est 3000 ft-ért tudtam megvenni, ha elfogy biztos hogy megveszem az 50 ml-es kiszerelést. Az üvege is nagyon szép, és elég belőle 1-2 fújás, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Bunny17

2014. február 17.

nagyon kellemes,de nem a legtartósabb. rossmannban féláron vettem.annyiért megérte ( 3000 ft )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.