Cindy Crawford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: virágos-aquás

Parfüm összetevők: alma, bors, frézia, lótusz, cédrus, pézsma

anita763

2020. augusztus 6.

Nagyon finom, harapnivaló illat, csak kár, hogy olyan hamar elfogyott, mert nagyon szerettem! :) Egy kicsit lehetne tartósabb is, talán épp azért is fogyhatott el olyan hamar, mert öntöttem magamra. :D 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

pomme

2017. február 3.

Annyira rosszul szerintem még egy parfümtől sem voltam, mint ettől annak idején. Nem tudom megfogalmazni, hogy milyen volt, de mindig hányingerem lett tőle, pedig tizensok éve bármit magamra fújtam kb. Nőies az semmiképp sem volt, valami borzalmas katyvasz annál inkább. Mint amikor rosszat álmodik az ember, de nem marad meg a konkrét sztori csak az a furcsa rossz érzés...na ha illata lenne némelyik ilyen rossz álomnak, ilyen lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

bobherceg80

2016. június 17.

Vizes-fás szúrós szaga van.Nem is tartós.Cindy Crawford Joyful nevű parfümje százszor kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

nyarigabi

2014. augusztus 24.

Anyukám kapott egyet tőlem évekkel ezelőtt, nagyon szeŕette. Vizes, könnyű, de van benne fűszeres fanyarság, ami egyedivé teszi. 10-12 év távlatából is az orromban van az illata, pedig nem is én használtam. A tartóssága ebben az illatkategóriában kiemelkedő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

lasvegas7

2014. augusztus 24.

volt ilyenem jó illata volt. de nekem nem egy huh de csodálatos.inkább naomi.cat deluxe,mexx black, bruno banani,ilyen hasonló,inkább édesebb illatokat szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

lapiskat

2014. május 4.

Szerintem is légies az illata, meglepő módon néha oregánó illatot is érzek belőle, ami miatt még jobban szeretem. Tavaszra ideális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

jetroh

2013. december 15.

Üde,légies,a mindennapokra ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Üde,légies,a mindennapokra ajánlom.

diaziana

2013. január 7.

Könnyed, légies, virágos illat. Én minimális gyümölcsösséget is éreztem benne, picit fanyar volt, de határozottan kellemes. Tartóssága átlagos. Viszont szerettem ezt az egyszerű kis üvegcsét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

fujfui

2012. május 14.

a kedvenc parfümöm volt! csak ezt vagy a summer day-t használtam. és mind a kettőt kivonták :( azóta se találtam meg azt az illatot ami ennyire passzolna hozzám mint ez a kettő

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.