Egyéb

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Bambie, az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. május 30.

Ár:   14 000 Ft
Kategória:   Hajápolók

A Brazil keratinos hajegyenesítés, ahogy azt a neve is mutatja, Brazíliából származik. A kezelés az egyik legújabb, legmodernebb hajkiegyenesítést teszi lehetővé világszerte, hiszen a termék semmilyen vegyszert (lúgos tartalmú szert) nem tartalmaz, így a keratinon kívül mást nem alkalmazunk, ami a hajunk és körmünk fő építőanyaga.

A keratin helyreállítja a haj szerkezetét, védi a hajat a víz és hő által okozot károsodásoktól.

A Cocochoco hajegyenesítő termékkel a keratint folyékony formában alkalmazzuk, amely

• behatol a haj belsejébe, így javítja a belső sérüléseket és
  • védi a kutikulát a külső, káros hatások ellen.

A hajszerkezeten sima, selymes, fényes eredményt érünk el, a textúra megváltoztatása nélkül.

A Cocochoco hajegyenesítő használata azoknak ajánlott, akik egyenes hajat szeretnének göndör vagy hullámos hajukból, a hajszerkezet legkisebb mértékű igénybevételével.

A kezelés minden hajtípuson elvégezhető, függetlenül attól, hogy festett, szőkített, dauerolt vagy akár már hajkiegyenesítést is alkalmaztak rajta.

A megoldás ideiglenes, amely natúr, festetlen haj esetében 2-3 hónapig, már vegykezelt haj esetében 3-4 hónapig tart, majd újra, többször megismételhető.

A végeredmény pedig: egészséges, hidratált, selymes és egyenes haj.

Mangaa

2019. szeptember 13.

Hát nekem totál szétroncsolta a hajam a festés, annyira, hogy 2 hétig a festés után csak összeofogott hajjal tudtam lenni, pedig kókuszolajtól elkezdve mindent rátettem és még így is látszott sajnos a copfban, hogy szét van égve a hajam. Szóval jött a cocochoco keratinos feltöltés, ez volt az utolsó remény.
Nagyon jó lett a hajam, igaz a szörnyű állapotok miatt én 5 napig semmit nem tettem vele utána (sem víz, sem copf, semmi, csak óvtam még a széltől is). Őszintén ezt nem hiszem, hogy még egyszer kibírnám :D Viszont az eredmény: tartósan egészséges, nagyon szép festett, szőkített haj. Egyesen (de mondjuk egy hajgumi után már megtörik, etc)
Most, 9 hét után megyek megint. Nem hiszem, hogy megint kibírnám 2 napnál tovább a copfmentességet, de ettől függetlenül így is nagyon várom.
Még annyi, hogy én ebben a két hónapban a Morocconoil Repair sampon és balzsamot használtam, ami iszonyat drága, de tényleg egy csoda, és szulfátmentes. Továbbra is azt fogom használni, és szerintem 2-3 havonta megyek cocochocozni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Brigi91

2019. augusztus 26.

Allergiás reakció lett tőle, nagyon durván kiütéses az egész nyakam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Allergiás reakció lett tőle, nagyon durván kiütéses az egész nyakam.

Niki9494

2019. augusztus 8.

Nekem már ez a második kezelés amin részt vettem.
Az első 2 hónapja volt,közben egyszer vágva. Vékony szálú balayage technikával szokitett hajam van.
Szerintem eszméletlenül jó,viszont a fodraszom be avatott pár dologba.
A kezelés a már roncsolt hajvégeket nem fogja helyre hozni így ezáltal valószínű sokaknak ezért kellett ra vasalni.
Az első 3 napot ki kell birni a kezelés után mert sokkal zsirosodobb lesz a haj.
Víz,para nem érheti,nem nyulhatsz hozza és nem kotheted fel se,semmi. Én ezekkel tisztában voltam és mindent be tartottam.
Nekem be vált,szép egészséges a hajam,(és egyenes is)jobb mint valaha. Régen kb havonta kellett vagatni annyira csúnya lett a vége. Most így 2 hónap után sem igényli a fodraszom szerint.
Szóval én ajánlom! Nyilván fodrász függő is,van aki spórol az anyaggal is. Nekem 21000 volt kedvezménnyel mert régóta hozzá járok.
Egyébként éppen hogy vall alá ér a hajam szóval akinek több haja van valószínű borsosabb az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Nekem már ez a második kezelés amin részt vettem.
Szerintem eszméletlenül jó,viszont a fodraszom be avatott pár dologba.

kabszi

2019. július 4.

Nekem sajnos egy szőkítés nagyon tönkretette a hajam és az sem tett különösebben jót neki, hogy állandóan vasaltam. Sokáig szemeztem ezzel a kezeléssel, mert féltem, hogy rosszabb lesz tőle, de pont egy hónapja csináltattam és azóta semmi gondom vele. A hullámos hajamat nekem kiegyenesítette, bár ha magától szárad meg, marad benne egy kis hullám, de csak annyi, amennyi kell :) Csakis szulfátmentes sampont és hajápolót használok rá. A hajam tömörebb és a végei is kevésbé törnek, de majd még updade-elek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Martina1984

2019. február 22.

Nem tudom kinek mit mondott a fodrász mielőtt megcsinálta a kezelést, de én baráti viszonyt ápolok a fodrásszommal és nekem megsúgta, hogy ez eredetileg nem egyenesítő kezelés. Ez valójában egy keratinos hajszerkezet javító szer, aminek csodás mellékhatása, hogy egyenes lesz tőle a haj. Hő hatására, ez nagyon fontos. Csak sokkal könnyebb eladni, ha azt emelik ki, hogy egyesít. Én ennek tudatában vágtam bele és nem bántam meg. Nekem nagyon bevált, a csigásan göndörödő hajamat elég volt megszárítani és egy sima kefével kihúzni. Az első kezelésem 18ezer forint volt hátközépig érő hajamon, a másodiknál váltottam és áll alá egy kicsivel levágattam, akkor 15ezerbe került. Nem az anyag drága hanem az idő, amit a fodrászom a hajammal eltöltött, az első 4,a második 3 órás művelet volt. Kb 3 hónap után kellet újra vasalnom hogy tartósan legyen egyenes. Most már a harmadik kezelésemre készülök és nagyon várom. Az arany színű változatot használtuk. Én nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Hene

2018. november 10.

1 hete csinaltattam , sztem ez fodrasztol is fugg hogy precizen csinalja meg a kezelest! Hajmosas utan konnyen megszaritottam, csak szulfat mentes samponnal szabad utana hajat mosni! Gyonyoruen csillag es szosz mentes!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

bad810

2018. október 9.

Senkinek nem ajánlom, elolvastam az itteni rossz véleményeket, de nem hittem nekik sajnos. kidobott pénz.Enyhe hullámos hajamat ki sem egyenesítette, erre mondja a fodrasz rá kell húzni, körkefével!!wtf??? akkor minek a hajkiegyenesítés??egyedül ami jó benne hogy puhább a hajam, de azt olajjal is el tudom érni. pénzkidobás!ugyanúgy rá kell szárítanom körkefével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

Lisa100

2018. szeptember 12.

1 hete csináltattam meg az arany változatával. Épp vállat súroló hosszúságú hajam van, ez volt 21.000 Ft. Azt hittem ott maradok, mert 14 ezerről volt szó, dehát "sokat felvett" a hajam.... A sampon és balzsam hozzá még egy 10-es. Szóval laza 31 ezerből egy 18-20 órán belül extrán zsírtól tincsesedő valami van a fejemen! :( Persze, persze, selymes, csillog és könnyű, de pont ezért közelebb van a fejbőrhöz és még jobban zsírosodik, mint eddig valaha. 48 órát kibírt eddig a hajam, de ennyire látványosan csak 4 nap után volt zsíros!!!
Szóval nekem mint ilyen tipusnak egy hatalmas pénzkidobás! Ráadásul ugyanúgy szárítanom kellene, hogy a hajvégek is egyenesen álljanak, mert ha magától szárad, hullámos marad....ja de rá is lehet vasalni hajvasalóval! Könyörgöm, akkor minek ez az egész? Én vagyok a bolond, hogy hiszek ilyen mű cuccokban, badarság.
Szóval lányok, csak akkor tegyétek, ha vastagszálú és kb hetente egyszer vagytok hajmosósak, mert bekattantok, hogy 24 órát sem tudok bűzlő, zsíros haj nélkül leélni :( (38 éves vagyok...)

UPDATE: 4 hetesen a hajam seprűs végő, még hullámosabb, néhol vattaszerű, ha megemelek egy tincset, jön a többi hajszál vele...de ez a jelenség a második héten láthatóvá vált.
Most jelenleg abban különbözik az eredeti hajamtól, hogy 24 órát sem bír ki. Vasalni kell és vasalás után sem lágy és selymes.
SENKINEK NEM AJÁNLOM!

A forgalmazó válasza erre: A második kezelés után jobb lesz, meglátod! smile....Ne higgyetek neki!

-5*, ha adhatnék :((((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

SENKINEK NEM AJÁNLOM!

-5*, ha adhatnék :((((

PetraD96

2018. június 24.

Nekem az arany változata van. Gyönyörűen helyrehozta a szőkített töredezett hajam. A póthajamon is kipróbáltam, azon is segített, kevésbé kócolódik.

Valamit változtathattak az összetevőkön, nem rég újra vettem és semmit se használt, pedig tavaly csodát tett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Katisza89

2018. május 23.

kétszer csináltattam meg.
Az első után nem tudtam eldönteni, hogy rontott-e a hajamon vagy egyébként is ilyen töredezett lett volna idővel. (Javítani semmiképpen nem javított.)
Egyáltalán nem lett tőle olyan egyenes, mint az eredeti Brazil cacau-tól. Annyi előnye volt, hogy nem szöszölődött nedves időben, de ugyanolyan hullámos maradt.
Fél év múlva (nem tudom miért) újra megcsináltattam, most már egyértelmű, ettől tört el ennyire a hajam. Fülemtől lefelé teljesen eltört, le kellett belőle vágatnom kb 15 centit, pedig a "kezelés" előtt is vágott belőle a fodrász elég sokat.
Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

kétszer csináltattam meg.
Senkinek nem ajánlom.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Squalane eo 1 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology