Egyéb

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Bambie, az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. május 30.

Ár:   14 000 Ft
Kategória:   Hajápolók

A Brazil keratinos hajegyenesítés, ahogy azt a neve is mutatja, Brazíliából származik. A kezelés az egyik legújabb, legmodernebb hajkiegyenesítést teszi lehetővé világszerte, hiszen a termék semmilyen vegyszert (lúgos tartalmú szert) nem tartalmaz, így a keratinon kívül mást nem alkalmazunk, ami a hajunk és körmünk fő építőanyaga.

A keratin helyreállítja a haj szerkezetét, védi a hajat a víz és hő által okozot károsodásoktól.

A Cocochoco hajegyenesítő termékkel a keratint folyékony formában alkalmazzuk, amely

• behatol a haj belsejébe, így javítja a belső sérüléseket és
  • védi a kutikulát a külső, káros hatások ellen.

A hajszerkezeten sima, selymes, fényes eredményt érünk el, a textúra megváltoztatása nélkül.

A Cocochoco hajegyenesítő használata azoknak ajánlott, akik egyenes hajat szeretnének göndör vagy hullámos hajukból, a hajszerkezet legkisebb mértékű igénybevételével.

A kezelés minden hajtípuson elvégezhető, függetlenül attól, hogy festett, szőkített, dauerolt vagy akár már hajkiegyenesítést is alkalmaztak rajta.

A megoldás ideiglenes, amely natúr, festetlen haj esetében 2-3 hónapig, már vegykezelt haj esetében 3-4 hónapig tart, majd újra, többször megismételhető.

A végeredmény pedig: egészséges, hidratált, selymes és egyenes haj.

Monka71

2020. május 29.

A fodrász ismertette velem ezt a kezelést jelezve, hogy nagyon jót tesz a hajszerkezetnek és egyben egyenesít is. 3 órás, nem valami kellemes beavatkozás, Kaptam szemüveget és maszkot, de akkor se volt leányálom, ahogyan a következő 3 nap se, amikor nem köthettem össze, vigyázva kellett aludnom és úgy néztem ki, hogy nem merészkedtem utcára. Félve mostam meg, de az eredmény gyönyörű volt, egészsége/fényes/egyenes hajkorona. Szárításnál minimálisan kőrkefével rásegítek és már csodás az eredmény. Azt mondták, hogy 3-4 hónap, nagyon ritkán 6 hónapig marad egyenes, de nekem már 7 hónapja szép egyenes a hajam. Természetesen, az azóta megnőtt részeken, vagy a babahajon látszik, hogy nincs kezelve, de a kezelt részével most is nagyon meg vagyok elégedve. Maximum, szárítás előtt teszek rá pici olajat és akkor az egész szép egységes. Én nem bántam meg, megért minden pénzt és szenvedést. Következő cocot kb július vagy augusztusra tervezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 29.

timcsoo

2020. április 9.

Én már a 3. alkalomnál járok, kb. 3 havonta újra csináltatom. Nekem bevált. Hajvasaló fölösleges. Puha, fényes, egészséges haj.
A kezelés során elég kellemetlen illata van, "szerencsére" nem olyan hosszú a hajam, így kibírható, főleg mert a végeredmény egy csoda :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Nicolle

2020. február 16.

Tegnap volt az első kezelésem. Első tapasztalatok: bámulatos a hatás! Mintha új hajat kaptam volna! Eredetileg vékony szálú, szöszös, víztől-párától-izzadságtól azonnal összeugró, hullámos. Most? Tömött, sima, csillogó, selymes! Nagyon jó illata volt a kezelés alatt, anno a Brasil Cacau alatt majdnem megfulladtam. Kicsit nekem is csípte a szemem, ha egy tincs közel került az arcomhoz, de kibírható volt. Kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz az első hajmosás után 2 nap múlva. Mindenképp váltok szulfátmentes samponra, a fodrászom ajánlott több terméket, amelyek nem horror áron DM-ben is elérhetők. Folyt.köv!

Update: Eltelt 2 hét, és még mindig le vagyok nyűgözve. Hajvasaló felesleges, egészséges, sima haj továbbra is! Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

brigi50c

2019. december 30.

Bő egy hete csináltattam a kezelést egy belvárosi szalonban Budapesten. Nem volt drágább, mint amiket jócskán vidéken csináltattam sok évvel ezelőtt, ami pozitívum. A másik pluszpont, hogy nem volt büdös közben és utána sem (bár az egyik szememet pár percig nagyon égette). Nagyon nehéz volt kibírni három napot a hajam hátratűzése nélkül, a párát és nedvességet kerülve, el kell, hogy mondjam, ezt nem is tudtam 100%osan betartani, mivel éjszakánként izzad a nyakam és begöndörödik tőle a haj hátul, plusz azokban a napokban őszi esős idő volt december végén (mint tudjuk, globális felmelegedés), és hiába óvtam magam, párás volt a levegő is. Az sem könnyű, hogy normális szulfátmentes sampont kell találni, ugyanis bár anyukám miatt volt 1-2 natúrsamponos termékmintám, azt tudni kell, hogy az én hajam 2 nap után tocsog a zsírtól, és az ilyen kis gyógynövényes cuckerájok ezt még rontják is, még akkor is ha zsíros hajra vannak. VISZONT. Eltelt azóta jópár hajmosás már, és ha az ember normálisan szárítja a haját, telecseszi hajolajjal (mint ahogy nekem a szalonban a hölgy), akkor nemcsak viszonylag egyenes marad, de rendkívül selymes, puha és megkockáztatom, még szép is. Ha még legalább egy hónapig így marad, akkor hajlandó vagyok többször is megcsináltatni ezt a kezelést és akár végleg SLS-mentes samponra váltani.

Egy dolog foglalkoztat még, hogy hogy fog a hajam reagálni a csöppet sem természetes, kedvenc 300 Ft-os színezőmre, mivel vörös hajam van, és a kezelés jócskán sárgarézzé változtatta az egyébként is kissé megfakult hajamat. Ha még a színezés után is érződni fog valami plusz, akkor teljes lesz a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

sjudy89

2019. december 17.

Nekem eddig 3x volt ilyen kezelésem. Szerintem ez már elárulja, hogy nekem bejött. Vastag szálú, nagyon dús hullámos hajam van.
Azt javaslom mindenkinek, hogy nézze meg, kivel csináltatja. Elsőre olyan tökéletes eredményt kaptam, hogy 5 hónapig egyáltalán nem kellett vasalnom az egyébként makacs és ronda hajamat. Másodjára sajnos belefutottam egy kóklerbe.
Illetve még valami: elvileg lehet szoptatás alatt alkalmazni ezt a kezelést, 3. alkalommal úgy mentem, hogy még napi 2x szoptatok és teljesen eredménytelen lett a kezelés. Hiába vártam ki a 3 (helyett 4) napot úgy, hogy azon kívül amit alapból kért a fodrász én nem főztem, nem sütöttem, hogy még ilyen jellegű pára sem érje, és hiába használtam azt a szulfat mentes sampont amit a fodrásztól vettem, az első mosás után már semmi nem maradt az egyenességből :( Kicsit egészségesebb lett a hajam, de csak ennyi.. Szóval ha abbahagyom a szoptatast, rávárok még legalabb 2 hónapot és csak utána megyek újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Bettiiyy

2019. december 17.

A fodrászom úgy adta a kezembe, hogy rögtön mutatta, olvassam el az INCI listát, mert tudja, hogy kb. semmit sem vagyok hajlandó a hajamra kenni. Be kell vallanom, sokkal rosszabbnak számítottam. Sőt! Elég rendben vannak az összetevők, elég nagy szörnyűségre számítottam. :D
Nekem csak a frufrumat csinálta meg, de igazából örülök is neki. Hamar kész voltunk, nem volt annyi macera vele, mint pl. a Brasil Cacau-val. Nekem ez a négy nap - amiből öt lett- sem volt vészes, amíg nem érhette víz, se pára, amúgy is csak hetente mosok hajat, de valóban picit jobban zsírosodott a hajam. Annyiból volt csak nehézség, hogy a reggeli-esti bőrápolási rutinomat kissé megnehezítette, hogy nem tudom hova tenni a hajamat, mert nem szabad elcsatolni, elkötni meg semmi.
Az eredménnyel vegyes érzéseim vannak, de nem panaszkodom. A frufrum egy picit göndörödik, de ha rászárítok, és másnap egyszer átmegyek rajta vasalóval, teljesen rendben van. Egyenes marad egész végig. Viszont belegondolva, hogyha az egész hajamat megcsináltattam volna, és így begöndörödne egy picit, és mindig egyszer rá kellene vasalnom másnap, nem vállalnám be. (Igaz, nem is teljesen hajegyenesítésre van, hanem inkább táplálásra, ezért ennek a hajegyenesítő hatásnak is örülhetünk.) Nekem így frufrura rendben van, de egész hajra nem csinálnám ezt a macerát, másrészt eszem ágában sincs tökre tenni vasalóval a hajamat, mert a kezelés utána nem göndörödne szépen, viszont lenne benne itt-ott hullám, amire meg nem vágyom. Vagy szögegyenes vagy semmi. (Tudom, heti egyszeri vasalásról lenne szó, de az én göndör hajamnak épp elég lenne.)
A samponomra és a hajápolómra sem gyanakszom, mindenből mindenmenteset használok. Szerintem egyszerűen csak gyengébb egy picit a hatása, mint a károsabb összetevőseknek, de cserébe szép az INCI.
A frufrum nagyon szép, egészséges fényű és puhább lett, és nagyon tetszik, hogy az anyag felvitelnél és beledolgozásánál a hajba nincs felesleges macera.
A frufrumat fogom még ezzel csináltatni, de az egész hajamat biztosan nem, de csak azért, mert szeretem a göndör hajamat, hosszútávon nem érezném magam jól egyenes hajjal, utálom a macerás dolgokat (plusz vasalás, ha szükséges), és nagyon kényes vagyok arra, rákenjek-e valamit a hajamra.
A szép összetevőlista és a hatása miatt lehetne öt csillagot is adni, de a szívem a négyes felé húz, az én szememben jobban fedi a valóságot, mert sokan azt hiszik, hogy teljesen kiegyenesíti a hajat. (Szerintem ez inkább a marketing szöveg, mert sokan hamarabb ülnek be egy tartós hajegyenesítésre, mint egy hajterápiára.) De tény, sokat egyenesít rajta, de ha valakinek nagyon göndör a haja, és szögegyenesre vágyik, szerintem kevés - vagy lejjebb kell adni a tökéletes elképzelésből-, apró, gyenge hullámok lehetnek a hajban. De például van ismerősöm, akinek az egész haját ezzel csinálja a fodrászom, göndör a lobonca igazából, és szögegyenes mindig a haja - bár nem tudom, otthon rásegít-e erre.
Szerintem picit ember-, hajfüggő kinek lesz igazán egyenes a haj,és kinek marad benne egy picike hullámocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Mangaa

2019. szeptember 13.

Hát nekem totál szétroncsolta a hajam a festés, annyira, hogy 2 hétig a festés után csak összeofogott hajjal tudtam lenni, pedig kókuszolajtól elkezdve mindent rátettem és még így is látszott sajnos a copfban, hogy szét van égve a hajam. Szóval jött a cocochoco keratinos feltöltés, ez volt az utolsó remény.
Nagyon jó lett a hajam, igaz a szörnyű állapotok miatt én 5 napig semmit nem tettem vele utána (sem víz, sem copf, semmi, csak óvtam még a széltől is). Őszintén ezt nem hiszem, hogy még egyszer kibírnám :D Viszont az eredmény: tartósan egészséges, nagyon szép festett, szőkített haj. Egyesen (de mondjuk egy hajgumi után már megtörik, etc)
Most, 9 hét után megyek megint. Nem hiszem, hogy megint kibírnám 2 napnál tovább a copfmentességet, de ettől függetlenül így is nagyon várom.
Még annyi, hogy én ebben a két hónapban a Morocconoil Repair sampon és balzsamot használtam, ami iszonyat drága, de tényleg egy csoda, és szulfátmentes. Továbbra is azt fogom használni, és szerintem 2-3 havonta megyek cocochocozni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Brigi91

2019. augusztus 26.

Allergiás reakció lett tőle, nagyon durván kiütéses az egész nyakam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Allergiás reakció lett tőle, nagyon durván kiütéses az egész nyakam.

Niki9494

2019. augusztus 8.

Nekem már ez a második kezelés amin részt vettem.
Az első 2 hónapja volt,közben egyszer vágva. Vékony szálú balayage technikával szokitett hajam van.
Szerintem eszméletlenül jó,viszont a fodraszom be avatott pár dologba.
A kezelés a már roncsolt hajvégeket nem fogja helyre hozni így ezáltal valószínű sokaknak ezért kellett ra vasalni.
Az első 3 napot ki kell birni a kezelés után mert sokkal zsirosodobb lesz a haj.
Víz,para nem érheti,nem nyulhatsz hozza és nem kotheted fel se,semmi. Én ezekkel tisztában voltam és mindent be tartottam.
Nekem be vált,szép egészséges a hajam,(és egyenes is)jobb mint valaha. Régen kb havonta kellett vagatni annyira csúnya lett a vége. Most így 2 hónap után sem igényli a fodraszom szerint.
Szóval én ajánlom! Nyilván fodrász függő is,van aki spórol az anyaggal is. Nekem 21000 volt kedvezménnyel mert régóta hozzá járok.
Egyébként éppen hogy vall alá ér a hajam szóval akinek több haja van valószínű borsosabb az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Nekem már ez a második kezelés amin részt vettem.
Szerintem eszméletlenül jó,viszont a fodraszom be avatott pár dologba.

kabszi

2019. július 4.

Nekem sajnos egy szőkítés nagyon tönkretette a hajam és az sem tett különösebben jót neki, hogy állandóan vasaltam. Sokáig szemeztem ezzel a kezeléssel, mert féltem, hogy rosszabb lesz tőle, de pont egy hónapja csináltattam és azóta semmi gondom vele. A hullámos hajamat nekem kiegyenesítette, bár ha magától szárad meg, marad benne egy kis hullám, de csak annyi, amennyi kell :) Csakis szulfátmentes sampont és hajápolót használok rá. A hajam tömörebb és a végei is kevésbé törnek, de majd még updade-elek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Squalane eo 1 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.