Egyéb

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fankitown, Módosítva: 2022. február 4.

Fejjegy: fekete ribizli

Szívjegyek: jázmin, ylang-ylang

Alapjegyek: cédrusfa, vanília

Fújós - Colabo trió
Ár: 3000Ft - 3x 5ml , Eladó: nevaneva
Állapot: Használatban, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után elsősorban Fox, Budapesten metróvonalon személyesen is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

daliah

2022. május 22.

hát ez nagyon drogéria alsó polcos minőség sajnos, még máson is zavarna

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 22.

hát ez nagyon drogéria alsó polcos minőség sajnos, még máson is zavarna

tátombák

2022. május 14.

Éppen a tavaszi/nyári illat keresésében voltam, amikor instán posztolt a KM erről a parfümről. Megnéztem a DM termékkészletet, de mire 2 nappal később eljutottam oda személyesen, már egy darab sem volt belőle. Ez nyilván csak felpaprikázott, hogy nekem ez az illat mégjobban kelljen!
Az itthon kapható 3 Colabo illat közül nekem ez tetszik a legjobban, ez passzol hozzám, semmiből sincs benne sok. A szórófej szokatlanul nagy területre porlasztja az illatot, de nem tűnt fel, hogy gyorsabban fogyna emiatt. A 100 milis kiszerelés elég vastag üvegbe van zárva, ami nem túl táskabarát, de én hajlandó vagyok neki helyet szorítani, hogy napközben újra tudjam fújni. Egy délelőttöt nagyjából kibír, ennyi pénzért többre nem is vágyom. Tavasszal nagyon jól működött, most a melegebb napokon sem érzem fullasztónak az illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 14.

nashko77

2022. február 5.

EDP-nek nevezni túlzás szerintem. Finom maga az illat, kezdetben hasonlított valami benne a La Rive Miss dreamjére, azután az ylang ylang átvette a terepet. Az árához képest szerintem korrekt ez a parfüm, mindennapi használatra pont elég. A tartóssága viszont rajtam 2 óra volt, ezért én inkább EDT-nek mondanám... de ez nem von le az értékéből. Nekem tetszik az üvege is. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Madison27

2022. január 31.

Mindennapi parfümnek vásároltam a nem tolakodó, kellemes illat és a szuper ár-érték arány miatt, nekem viszonylag tartós, biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Misa

2022. január 29.

Azt kell mondjam, ez a parfüm (az én véleményem szerint) pont annyit ér, amennyibe kerül. Nem akarom megsérteni azokat, akik szeretik, mindenkinek más az ízlése, és mindenki bőrén máshogy viselkednek a parfümök, de számomra ennek pont olyan illata van, mint egy 3ezer forintos parfümnek. :( Nekem ez a tipikus, olcsó, tucatillat, amit a kínai piacon is meg lehet venni. Lehet, hogy csak az én bőrömmel reagál így, de rajtam nagyon olcsó hatása van. Egyébként két parfümre emlékeztet: az egyik az Olympea, a másik pedig a tini éveim Playboy Play it lovely / Play it sexy "parfümje", mintha a kettő keveréke lenne. A leszáradása után az erőszakos orrbamászó illatjegyei egy kicsit szelídülnek, de még így sem az én világom. A tartósságával egyébként nincsen probléma, az árához képest: a csuklómon 3 órát bírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

Mehecske

2022. január 29.

Hát nem tudom. Az itt olvasottak tükrében fújtam 3x a csuklómra, és kettő óra múlva már teljesen elillant. Ezt azért írom, mert csak így próbáltam, és nálam ez a főpróba: ha nem érzem tovább, akkor ott bajok vannak. Márpedig egy parfüm több órát is ki kell, hogy bírjon... illatra teljesen átlagos, semmi különlegeset nem tudok róla elmondani- 3000 forintért sokkal jobb, tartósabb illatok vannak ma már- Így kettő csillag, mert nem teljesen rossz, csak simán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 29.

Ennie86

2022. január 25.

Az én bőrömön nagyon bújós, puha, nem túl édes illata van. A vanilíát érzem igazán, és az ylang-ylangot. 🙂 Ennek vásárlás lesz a vége. 😄
Ekkora mennyiség, hihetetlenül olcsón.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

Ekkora mennyiség, hihetetlenül olcsón.

bogikaaa

2022. január 24.

Beszaladtam valami teljesen másért az egyik drogériába, de ilyenkor mindig megállok a parfümöknél. Nézegettem őket, kiszúrtam, hogy ez valami újdonság. Egyszer szaglásztam csak meg, már jött is velem, mert emlékeztetett egy illatra, amit szeretek, de ekkor még nem jutott eszembe, hogy melyikre. Egyszer édesanyám megjegyezte, hogy "van egy nagyon hasonló parfümöd, amit nyáron fújkáltál magadra". Ez után egyből bevillant, Zara - Violet Blossom, csak még olcsóbb. Egy hátránya van, a 100ml-s üvegből nem tudtam parfümszóróba átnyomni, de sebaj, így is érzem magamon munka után, még akkor is, ha csak reggel fújok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

doricka

2022. január 20.

Fantasztikus, igazi "drága" illat, nevetségesen olcsó áron. Tartóssága is megfelel, rajtam egy 6-8 órát simán kibír.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 20.

fankitown

2021. december 6.

Azt hittem, van kedvenc illatom és azt hittem, a signature scentemet a luxi kategóriában kell keresni - illetve azt hittem, mindegy mennyit költök egy parfümre, sosem fogok igazán tartósat találni. Aztán jött ez. Imádom, dögös és finom egyszerre, könnyed, de tartós, ami az árát tekintve nagyon nagyon meglepő. Remélem, sokáig lesz a szortimentben. A másik két testvére szerintem nem sikerült ennyire jól, de lehet, hogy a rózsásat beszerzem....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Farnesol, Citral, Limonene, Linalool, Coumarin, Eugenol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.