Egyéb

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fankitown, Módosítva: 2023. február 6.

Fejjegy: fekete ribizli

Szívjegyek: jázmin, ylang-ylang

Alapjegyek: cédrusfa, vanília

Ár: 2800 , Eladó: Magus25
Állapot: Próbafújás hiányzik, Helyszín: --, fizetés: Előre banki átutalás, fox vagy packeta preferált

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Linett21

2023. május 14.

Carolina Herrera Good girl-dupe - lágyabban és nyáriasabb kivitelben. Nekem kellemeske, mert a Good girl után rögtön Algoflex után kell nyúlnom.
A dobozán lévő felsorolás (ylang-ylang a Comoro-Szigetekről, amyris Haitiról, Fülöp-szigeteki elemi és virginai cédrus) ne tévesszen meg senkit, ebben kőkeményen jelen van a jázmin is, meg valami "tonkásság". Vegán és cruelty-free, legalábbis a brand oldala szerint, meg rettentően környezettudatos. Valóban nincs celofán a csomagolásban, ami pluszpont, de pl. a full fa kupakja belülről azért csak plasztik, khmmm... Nem tudtam beazonosítani pontosan, mely országból jön (vagy Németo., vagy Lengyelo.), de Közép- és Észak-Európában vannak jelen és terítik illataikat, tipikusan Dm-ben, Müllerben, stb.
Az EDP megfogalmazás erős túlzás, rajtam 2 órát bír, de addig remekül projektál. Mégis tetszik, mert alvós, otthoni, rohangálós illatnak remek lesz és még lágyabb, mint a La Rive Miss Dream-je (ami ugyancsak Good girl-klón, ugye). A fújókája korrekt darab, jól kezelhető, tisztes mennyiséget ad egyszerre.
Összességében "egynek jó" kategória, kifejezetten jó drogériás színvonal és ár-,értékarány, annak amit ígér, megfelel. Így elégedett vagyok vele, szívesen fogom elhasználni, de újból biztos nem fogom majd megvenni, ha kifogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 14.

Saroltta

2022. október 14.

Engem a Shalimarra emlékeztet. Az időtartamáról még nem tudok véleményt mondani. Az illat kap 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 14.

nagya290

2022. szeptember 13.

Barátnőm áradozott a Colabo Floral parfümről, így gondoltam, hogy én is megismerkedek vele. A Dm-ben szagolgattam meg őket, és én végül a Colabo Oriental illatot választottam, a hangulatomnak éppen az felelt meg leginkább. Azóta is imádom, az illatot, a tartósságát (reggel befújom és még délután is kellemes illat vesz körül), és az üzenetet is, amit a márka hordoz. Természetes alapanyagok, vegán termék, ízléses csomagolás, nekem abszolút imádás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

tátombák

2022. július 12.

Éppen a tavaszi/nyári illat keresésében voltam, amikor instán posztolt a KM erről a parfümről. Megnéztem a DM termékkészletet, de mire 2 nappal később eljutottam oda személyesen, már egy darab sem volt belőle. Ez nyilván csak felpaprikázott, hogy nekem ez az illat mégjobban kelljen!
Az itthon kapható 3 Colabo illat közül nekem ez tetszik a legjobban, ez passzol hozzám, semmiből sincs benne sok. A szórófej szokatlanul nagy területre porlasztja az illatot, de nem tűnt fel, hogy gyorsabban fogyna emiatt. A 100 milis kiszerelés elég vastag üvegbe van zárva, ami nem túl táskabarát, de én hajlandó vagyok neki helyet szorítani, hogy napközben újra tudjam fújni. Egy délelőttöt nagyjából kibír, ennyi pénzért többre nem is vágyom. Tavasszal nagyon jól működött, most a melegebb napokon sem érzem fullasztónak az illatot.

UP: Rekordidő alatt elfújkáltam, nem tudom van-e köze hozzá a fent említett szórófejnek. Idén nyáron már biztosan nem fogom újravenni, hogy pihenjen kicsit az orrom rá, de ha úgy hozza az élet, jövő tavasszal megint ez lesz az illatom. Összességében jó szívvel fogok rá gondolni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 12.

daliah

2022. május 22.

hát ez nagyon drogéria alsó polcos minőség sajnos, még máson is zavarna

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 22.

hát ez nagyon drogéria alsó polcos minőség sajnos, még máson is zavarna

nashko77

2022. február 5.

EDP-nek nevezni túlzás szerintem. Finom maga az illat, kezdetben hasonlított valami benne a La Rive Miss dreamjére, azután az ylang ylang átvette a terepet. Az árához képest szerintem korrekt ez a parfüm, mindennapi használatra pont elég. A tartóssága viszont rajtam 2 óra volt, ezért én inkább EDT-nek mondanám... de ez nem von le az értékéből. Nekem tetszik az üvege is. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Madison27

2022. január 31.

Mindennapi parfümnek vásároltam a nem tolakodó, kellemes illat és a szuper ár-érték arány miatt, nekem viszonylag tartós, biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Misa

2022. január 29.

Azt kell mondjam, ez a parfüm (az én véleményem szerint) pont annyit ér, amennyibe kerül. Nem akarom megsérteni azokat, akik szeretik, mindenkinek más az ízlése, és mindenki bőrén máshogy viselkednek a parfümök, de számomra ennek pont olyan illata van, mint egy 3ezer forintos parfümnek. :( Nekem ez a tipikus, olcsó, tucatillat, amit a kínai piacon is meg lehet venni. Lehet, hogy csak az én bőrömmel reagál így, de rajtam nagyon olcsó hatása van. Egyébként két parfümre emlékeztet: az egyik az Olympea, a másik pedig a tini éveim Playboy Play it lovely / Play it sexy "parfümje", mintha a kettő keveréke lenne. A leszáradása után az erőszakos orrbamászó illatjegyei egy kicsit szelídülnek, de még így sem az én világom. A tartósságával egyébként nincsen probléma, az árához képest: a csuklómon 3 órát bírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 29.

Mehecske

2022. január 29.

Hát nem tudom. Az itt olvasottak tükrében fújtam 3x a csuklómra, és kettő óra múlva már teljesen elillant. Ezt azért írom, mert csak így próbáltam, és nálam ez a főpróba: ha nem érzem tovább, akkor ott bajok vannak. Márpedig egy parfüm több órát is ki kell, hogy bírjon... illatra teljesen átlagos, semmi különlegeset nem tudok róla elmondani- 3000 forintért sokkal jobb, tartósabb illatok vannak ma már- Így kettő csillag, mert nem teljesen rossz, csak simán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 29.

Ennie86

2022. január 25.

Az én bőrömön nagyon bújós, puha, nem túl édes illata van. A vanilíát érzem igazán, és az ylang-ylangot. 🙂 Ennek vásárlás lesz a vége. 😄
Ekkora mennyiség, hihetetlenül olcsón.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

Ekkora mennyiség, hihetetlenül olcsón.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Farnesol, Citral, Limonene, Linalool, Coumarin, Eugenol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.