Coop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csibecsont, Módosítva: 2013. június 6.

Lelőhely:   Coop
Kategória:   Hajápolók

B3 és B6 vitaminokkal.

Hettii

2013. január 3.

Már nagyon rég volt ilyen balzsamom, viszont azt tudom, hogy szerettem és az illata is nagyon tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Csibecsont

2012. november 16.

Jó, nem a legmárkásabb kategória, az illatán is van mint javítani, de szerintem simán jó. Egy golf hajbalzsam 500 körül mozog, míg ez 250 forint, és nekem bevált. Sajnos az vettem észre nem csak én tudok róla, mert elég gyakran elkapkodják, de amikor tudok én is veszek mindig 2-3 darabot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Hidratálók: Fructose, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.