Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2015. július 27.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Tiszta, természetes mézzel. Erősíti és ragyogóvá teszi a hajat.

Timcsi79

2015. október 24.

Sziasztok! Fodraszkellekes boltban ajanlottak ezt a sampont es valoban lattam, hogy viszik, mint a cukrot, mindig leraboljak a polcot egy het alatt. Nem vettem meg rogton. Megneztem a velemenyeket es elbizonytalanodtam, hogy milyen rossz eredmenyt ert el itt a km-en. Aztan nem hagytam magam es megvettem. Foleg, mert azt mondta az elado holgy, hogy kislanyom hajara is hasznalhatom. Haat nemtudom hosszu tavon mit muvel, de egyenlore 5*! :-) Pedig elotte hasznaltam 2000 ft-os sampont is, de siman lecserelem erre!! Nagyon finom az illata es szep fenyes, puha a hajam tole. Azota mar kislanyom es meg a ferjem is ezt hasznalja. Kellemes csalodas!

Update: A balzsamja is tok jo! Probaljatok ki nyugodtan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

Update: A balzsamja is tok jo! Probaljatok ki nyugodtan! :)

zsuzska80

2015. január 27.

Véletlenül keveredtem be egy fodràszüzletbe,ami kellékes is egyben.Mondtam,hogy szeborries,gyorsan zsírosodó fejbőrre,de szàraz hajra szeretnék sampont. Esélytelennek éreztem a megoldàst a problémàmra,ezt ajànlotta.Kedves volt a hölgy,700 ft volt 500ml.de a hasznàlatban lévő samponom elfogyott,és amúgy is rossz volt,így megvettem.Nagyon jó döntés volt!!! Nagyon jól habzik,tehàt kevesebb is elég,mint elsőre hasznàltam:) és mosàs utàn végre nem kellett tépni a hajam,hogy ki tudjam fésülni,szàrítàsnàl nem hullott ki annyi,mint eddig,és puha a hajam:) kiràly:)

Update: több mint fél éve használom, még maradt az üvegbe, de nagyon kiszárította a hajam, ráadásul a fejbőröm is feszül, viszket mostmár. különösen hajmosás után. kiöntöttem az egy ujjnyit az alján. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

Ewyca

2012. augusztus 23.

megvettem,mert nagyon tetszett az illata,de itt ki is fújt minden pozitivuma..:(A hajam rettenetesen gubancos,száraz,fénytelen,kifésülhetetlen lesz,csak azért tudtam kifésülni mert használtam balzsamot meg argánolajat...valahogy elhasználom, "szerencsére"sok kell belőle hogy fel tudjam habosítani.
kap még egy pontot ,mert a másnapi ébredésnél csodák csodájára valahogy egész szépre kifényesedett a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

jns.melinda

2012. július 4.

Anyának hoztam, mert szeretett volna egy olcsó, nem szárító, kellemes illatú, nem zsírosító sampont a festett hajára. Bevált neki, szereti és jó nagy a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Corra

2012. június 29.

Igazából nem vagyok elájulva tőle. Igaz, a nagy kiszereléssel együtt olcsó is, de szerintem nagyon tömény, zavaróan erős és mű illata van, amúgy az összetevői semmivel sem jobbak a drogériás egyszerűbb samponoknál... akkor már inkább a spar csalános sampon, vagy a DM-es Krauter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

Vanda

2012. június 19.

Nagyon jó sampon!
:) próbáljátok ki:) nagyon szeretem és az ára is kedvező:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 19.

Nagyon jó sampon!
:) próbáljátok ki:) nagyon szeretem és az ára is kedvező:)

Hidratálók: Honey, Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)