Crazy Hair

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofi222, Módosítva: 2023. május 3.

Kategória:   Hajápolók

Alkoholmentes formula a hajnövekedést serkentésére és a hajhullás csökkentésére megalkotva. A fejbőr masszázsa ezzel az ápolóval nagyszerű módja a nap indításának. A speciálisan válogatott hatóanyagok támogatják a sérűlt haj regenerálódását. Amellett, hogy relaxálatabbnak érzed magad tőle, serkenti a fejbőr vérkeringését, ami erősíti a hajhagymákat és serkenti a babahaj növekedést.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sophie0517

2023. november 28.

Up2: https://m.esteto.hu/produse-717116-lotion-a-fejb-r-revitaliz-l-s-ra-levendul-val-ch11-scalp-lotion-with-fragrance-lavender-hiskin-30-ml itt érhető el.

Up: Véleményeztem már, csúcs termék. Én is október elején tapasztaltam, hogy kifutó lett a DM-ben. Próbálkozom helyettesítő terméket találni, de eddig nem sikerült. Már vagy 15 félét rendeltem 🙄 esteto.hu oldalon van, vettem is, 8db-ot gyorsan, de csak 30 ml, 2400 Ft! Így jóval drágább, mint eddig. Én reggel, este használom, gyorsan fogy.

Hihetetlen jó. Száraz a fejbőröm. Pikkelysömöröm van, nem durva, de a szerek amikkel kezelem, a fejbőrömet is szárítják. Tök mindegy alapon kaptam le a polcról, mert gondoltam ártani nem fog, a haj növesztés része meg nem érdekel, hátha hidratál. Na, azt csinálja nem is akár hogy. A levendula illat nem kedvencem, de nem marad meg sokáig szerencsére. Max pont!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 28.

adrienneszter

2023. november 23.

Hajhullással küzdök és a szuper vékony hajamat az alkohol 1-2 alkalom alatt véglegesen tönkreteszi. Ez volt az első hajnövesztő szérum a magyar piacon ami a szárító alkoholtól mentes volt és hatásosan megsokasodtak tőle a babahajszálaim.
Természetesen 1 év után kb már nem forgalmazza a dm, máshol pedig nem fellelhető. Online próbáltam Lengyelországból rendelni de nem szállítanak ide.
Ha bárki tud bármilyen értelmes beszerzési módról kérem jelezze! Bár próbáltam betárazni belőle, teljesen kétségbe vagyok esve mi lesz a hajammal miután elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 23.

NovaWinter

2023. szeptember 16.

Jó illata van, jó a pumpája, jó érzés használni, de valóban gyorsan fogy. Hajnövesztéssel kapcsolatosan viszont nem tudok nyilatkozni.
Update: a hajnövestésen nyílván egymagàban nem segit, de ha viszket a fejbôr, átmenetileg segít de inkább ráfújjom a párnàmra este a levendula illata miatt. Nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 16.

Misa

2023. július 25.

Egy üveggel használtam el belőle, úgyhogy hajnövesztő hatásról nem tudok egyelőre beszámolni. Viszont a használata nagyon kellemes, jólesik a fejbőrömnek, jól működik a spré. Az irritált fejbőrt nyugtatja, felfrissíti. Finom illata van, ilyen nagyon natúr levendula-gyógynövényes illatot kell elképzelni. Nem zsírosítja a hajamat, de nem is szárad teljesen "tisztára", én inkább másnapos / mosás előtti napra használtam. Szerintem újra fogom venni, mert igaz, hogy nem egy filléres termék, de nagyon szerettem fújkálni. Egy negatívum, amivel egyetértek: ahogy a többiek is írták, gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 25.

zsofbar77

2023. május 28.

A terméknek kellemes illata és szép összetevői vannak. Egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy. A lotion állagú fejbőrápolót is szeretném majd kipróbálni. A hosszútávó hatásáról majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 28.

Rita0126

2023. április 22.

A hajnövesztő hatásról még nem tudok nyilatkozni, de nagyon szépen hidratálja a fejbőröm ezáltal mintha kevésbé zsírosodna a hajam. Az állaga inkább vizes így nem nehezíti el a hajat, hamar beszívódik. Nagyon jól esik használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 22.

Antioxidánsok: Cannabidiol (CBD), Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Arginine, Caffeine
Hidratálók: Glycerin, Arginine, Trehalose, Urea, Cannabis Sativa Seed/Stem Oil, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3

A Cannabidiol (rövidítése: CBD) a kender növény egyik, nem pszichoaktív hatóanyaga. A CBD-t por formájában vonják ki, viszont sokszor utána növényi olajjal keverik össze - mint például olíva-, kender- vagy kókuszolaj - innen származik a „CBD olaj” név. Bár még nem készült az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról túl sok tanulmány, viszont azok elég ígéretesek: a CBD igazoltan gyulladáscsökkentő és bőrnyugtató képességekkel bír, így segíti az aknés, gyulladt bőr kezelését, valamint a túlzott faggyútermelést is segít normalizálni.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.