Egyéb

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varics, Módosítva: 2015. július 20.

Kiszerelés:   30ml
Lelőhely:   patika
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Dalacin oldat hatóanyaga, a klindamicin félszintetikus antibiotikum, mely a baktériumok bizonyos fajtáit elpusztítja, szaporodásukat gátolja. A helyi hatású készítmény egy gyakori, jellegzetesen az arcon, vállon, háton, mellkason jelentkező, a szőrtüszők gennyes gyulladásával járó bőrbetegség, az akne kezelésére alkalmas.

A készítmény ajánlott adagja: az emulziót naponta kétszer kell vékony rétegben az érintett bőrfelületre juttatni. Kizárólag helyileg szabad alkalmazni!

Az emulzió főként száraz bőrűeknek ajánlott.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

Littiii

2018. március 25.

Egy hete használom, a gyulladt pattanásokat szépen lehúzza, bár nem tünteti el. Estére szoktam felkenni a problémás területekre, a bőröm nagyjából beszívja reggelre. Ragacsos érzetet hagy maga után, de ez engem nem zavar. Az arcom nagyon puha tőle és jobbnak érzem a bőröm állapotat így, hogy használom. Nem szárít aminek kifejezetten örülök, mert bár zsíros/kombinált a bőröm, de néhány helyen mégis megjelennek kisebb száradások. Összességében nekem eddig tetszik a hatása. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

adriabiro

2018. február 13.

Tul folyékony, nem szívódik fel
Egyelore használhatatlannak tunik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Tul folyékony, nem szívódik fel
Egyelore használhatatlannak tunik.

KorolevaPetra

2016. október 4.

Az orvosom a Dalacin oldat elfogyása után véletlenül ezt az emulziót írta fel, ugyanúgy használható, viszont az oldat praktikusabb.. Valóban nem olyan tökéletesen felszívódó mint a folyadék, viszont egy kis bemasszírozással ez is valamilyen mértékben megoldható :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

WorkingClassGirl

2016. május 31.

Én azt hittem ez a Dalacin oldat alkoholmentes változata, de ez nagyon nem az. Ez egy lotion, folyékony krém vagy krémes folyadék, amit kézzel kell felvinni, nincs olyan adagoló feje, mint az oldatnak. Nagyon nem az én bőrtípusomra való, pláne ebben az évszakban, mondjuk legalább nem kell külön hidratálni mellette, de az oldatba pont az tetszik, hogy könnyen rutinba építhető:) mondjuk azért nem olyan mintha egy vastag krémet kentem volna fel, de nem is egy maradéktelenul felszívódó folyadék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Mira8

2016. március 29.

Bőrgyógyászom írta fel nekem. Meg kell mondjam,ezek közül a gyógyszertári kenőcsök közül (zineryt,zindaclin,skinoren,akneroxid etc.) nekem ez vált be a legjobban a makacs pattanásaimra igaz nem szünteti meg a őket, de rövid idő alatt nagyon szépen leviszi a gyulladást és nem irritál,nem szárít. Két szóval tudnám jellemezni: kíméletes és hatékony :) ja és nagyon olcsó 1200ft körül vettem.Egy problémám azért mégis van vele: nagyon ragacsos,nem szárad meg az arcomon,ez kicsit kényelmetlen:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.