Egyéb

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   3 x 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szentrita, Módosítva: 2015. február 20.

Kiszerelés:   3 x 125 g
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatosító anyagot nem tartalmaz, tiszta növényi olajokból készült.

anielka

2019. szeptember 1.

Aki a mindennapi tisztálkodáshoz, kézmosáshoz keres szappant normál bőrre, annak felesleges mással próbálkozni. Ezen az áron is bőven ugyanazt hozza mint a kézműves natúrszappanok (amiket egyébként nagyra értékelek és én magam is rendszeresen veszek, pl. arctisztításhoz, de elfürdeni bevallom, drágállom). Nagyon lassan kopik, a testápoló tényleg jólesik utána, de nem szárít jobban, mint egy átlagos szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Dea

2019. január 23.

Én szeretem őket, olcsó, jól működik,de sajnos a barátom nem bírja az illatát,úgyhogy váltanom kell :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Bb.Sophie

2018. július 1.

A sminkecseteim tisztítására vettem, arra tökéletes. :) Nagyon olcsó, kb örökké elég egy 3db-os csomag és nagyon szépen, alaposan tisztíthatók vele az ecsetek. Akkor sem szárítja ki a bőröm, ha a közel 30db ecsetemet egyszerre mosom ki. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

ZsaNo0707

2018. február 21.

Közel fél éve használjuk párommal. DM-ben szoktam venni. Kicsit tartottam tőle, mivel nincs illata. Ez eleinte zavaró volt, de hamar megszoktam. Tökéletesen bevált.Kizárólag ezt használjuk tisztálkodáshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Fairy0124

2017. február 6.

Aki ekcémás, annak ajánlom! Szárít ugyan (kézkrém vagy testápoló kell utána), de mióta ezt használom, azóta elmúlt az ekcémám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Zsceeeka

2016. június 15.

Jó szappan, testre használom, nem irritál, nem illatosított, bár kicsit unalmas, így felváltva használom más szappanokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

cserryy

2016. április 30.

Fürdéshez és arcmosáshoz, kézmosáshoz is használom. Kellemesen krémes állagú használat közben. Jól szellőző szappantartóban nem mállik.Az összetevői gyönyörűek és parfümmentes. Intim területen viszont nekem nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

rtunde

2015. április 4.

Illatmentes, pozitívum. Nem szárítja a kezeimet napi sokszori kézmosáskor sem, pozitívum.De.. mivel nagyon sokszor használom a családommal együtt napi szinten kézmosásra, ezért rettentően mállik, néha megfogni is alig lehet. Régebben az alverde szappanokkal volt ilyen gondom. Mivel illatmentes és nem szárít, de sajnos borzasztóan mállik csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 4.

gruecendre

2014. augusztus 6.

érdemes figyelni az akciókat, akkor szoktam 2-3 csomaggal venni.Nagyon finom, semmikor nem csíp, puha, natúr. Talán túl hamar fogy el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

bokihugi

2012. augusztus 9.

Anyum imádja, pláne, hogy olcsó.
Én a melltartóimat mosom vele, fürdésre még nem próbáltam. Ha esetleg nem lesz más itthon (amit erősen kétlek, mániákusan gyűjtőm a szappanokat) kipróbálom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Anyum imádja, pláne, hogy olcsó.