Beckham

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Ár: 7000 Ft , Eladó: noemi1990
Állapot: 30/27 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta/foxpost

MELANIE03

2020. október 6.

Imaďom ezt az illatot de már sehol nem tálalom. Igaz eddig is angliából hozattam de most lehetetlen beszerezni. Tartós kellemes finom illat ! Imádom! Számomra csillagos 5os . Hasonló illatot sem találok sehol .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Mezily

2017. március 21.

Alkalmakra ajánlanám. Erős, tartós illat. Talán idősebb korosztálynak előnyösebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Erina

2016. július 17.

Nagy kedvencem volt ő is. Imádom az üvegét is. Bulira,alkalmakra használtam. Miért nem látom már sehol? Annyira szuper volt és tartós és csini és nőies és megfizethető. De az üvege ott lapul a szekrényemben. Az alján még van pár ml de féltve őrzöm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Ezelke

2016. május 11.

Imádom ezt az illatot :D viszont sehol nem találok már belőle boltokban. valakinek esetleg tipp hogy hol tudnék beszerezni? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Demke

2015. október 21.

Hát nekem az egyik kedvenc illatom. Kimondottam alkalmakra, mert nagyon intenzív. Én anno a little black-et is nagyon kedveltem, gondolom azért jött be ez is. Nem érzem tolakodónak az illatát inkább különlegesnek. Nagyon szép az üvege is. Sokáig megmarad az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 21.

jjudus

2015. május 14.

Ajándékba kaptam, nem tetszett sosem. Azon gondolkozom, hogy továbbajándékozom. Nagyon jellegzetes illata van, szúrós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

Moncsi044

2015. április 29.

Hatalmas csalódás! Ízléses üveg, szép formák :) Mint az összes BECKHAM parfüm, vele sem lesz szerelem, de még plátói sem :)) Így feltettem eladásra, vagy cserére, hátha valaki őt szeretné. Rajtam , édeskés, igen intenzív illat... de, nem az én ízlésvilágom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

kinibaba19

2014. november 28.

Nekem kissé tolakodó volt ez az illat, nem emlékszem hogy mi volt az összetevők között, de valami nagyon egyeduralkodóvá tette ezt az illatot........

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

krissz28

2013. október 10.

Nekem a férfi verzió volt még mikor lehetett kapni(3-4 éve),már nem igazán vagy csak elvétve a neten, nekem nagyon bejött, nagyon kellemes elegáns édeskés illata van még nem találkoztam hasonló illattal azóta.Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Bihter85

2013. április 5.

Határeset, nagyon erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

Határeset, nagyon erős.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Isoeugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol