Dentofit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2012. november 16.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Fog- és szájápolók

A dentofit herbfresh fogkrém kamillából, zsályából és mirhából nyert természetes kivonatokat tartalmazó hatékony termék a napi fogápoláshoz. Aktív összetevői csökkentik a fogproblémák fő okait és így védelmet nyújtanak a szuvasodás, fogkő és fog körüli gyulladásokkal szemben.

Kiszerelés: 125 ml

Yubiri

2018. október 21.

2016. január 8. Ez (ízre) jobb, mint a whitening változata, ráadásul igényemnek megfelelően a fehér krémben vannak zöld csíkok. Viszont, ahogy előttem is írta mindenki, lerakódás, lepedék marad, főleg a hátsó fogaimon. Ízre sem túl mentolos. Nem tartom hatásos fogkrémnek.

Upd. 2018. az új csomagolású terméknek már mások az összetevői, de a véleményem egyezik a fentivel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

asbothb

2016. július 6.

Ez a fogkrém még a 200 ft-ot sem éri meg. Abban a pár hétben, amíg ezt használtam olyan fogkövem lett, hogy körömmel tudtam kaparni. Mindig a Rossmannos Prokudent krauter fogkrémet használom, egyszer nem volt kedvem csak azért elszaladni külön, hát megvettem ezt az Aldiban. Hiba volt. Úgy, ahogy van kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

umpalumpa

2014. október 27.

Szóval Ti is éreztétek a visszamaradt lerakódást? Mas bajom nincs vele, mert olcsó, nem marja szét a menthol a számat és enyhe ínygyulladás esetén is jól nyugtat. De a lerakódás idegesít, így csak 3 csillagot kaphat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

stella06

2013. augusztus 26.

Fogszabályzós korszakom óta (amikor állandóan fogat kellett mosnom) megszállott fogmosó vagyok, egyszerűen idegesít, ha étkezés vagy akár csak kávé után érzem az ételmaradékot a fogaimon. Ennek megfelelően szinte eszem a fogkrémet, ha márkásabbat használnék, már csődbe mentem volna.:D Ezt a terméket az Aldiban szereztem be 200-valahány forintért. Jó nagy adag, nem erősen mentolos, amit nem szeretek, tűrhetően (bár nem jól) habzik is. Érezhető rajta, hogy nem ez a leghatásosabb fogkrém a piacon, nem mindig érzem, hogy megfelelően tisztítana, de sebaj, mert néhány óra múlva úgyis megint suvickolok.:)
Az én fogkrémhasználati szokásaim mellett megfelelő, nálam kevésbé mániákus fogtisztogatóknak erősebbet ajánlanék. Se nem túl jó, se nem túlságosan rossz - egy közepest kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Roxanne

2012. július 18.

Remek gyógynövényes fogkrém.
Sok másikkal ellentétben, ennél határozottan érződtek az összetevők. Olyannyira, hogy fogmosás közben a felszálló aromák segítségével az egészségügyi gargalizálás is meg volt. A torokgyulladásom pár nap múlva pedig már nem létező fogalom. De rendbe rakott vérző ínyt is.
Mindez nevetséges áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Remek gyógynövényes fogkrém.
Mindez nevetséges áron.

Saphira

2012. július 10.

Az ára verhetetlen, akció nélkül is bőven 200 Ft alatt van. Illata kellemes, hatékony, bár a cukros üdítők után gyakori a lerakódás a fogakon, amit más fogkrémnél nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védi a szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.