Egyéb

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cuni.geo, Módosítva: 2017. március 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

A Dermazin 10 mg/g krém égési sebek és egyéb bőrsérülések fertőzéseinek megelőzésére és kezelésére szolgáló helyileg alkalmazható kemoterápiás szer.
Az ezüst-szulfadiazin szétesik az égési seben és az ezüstionokat ezáltal lassan és folyamatosan adja le. Anélkül gátolja a baktériumsejtek növekedését és szaporodását, hogy károsítaná a bőr és a bőr alatti szövetek sejtjeit. A Dermazin 10 mg/g krém baktérium-ellenes hatása nagyon széleskörű, beleértve szinte minden olyan mikroorganizmust, amelyek az égési és egyéb sebek fertőzését okozhatják.
A Dermazin 10 mg/g krém az elhalt szövetekbe és váladékokba hatol be. Ez különösen fontos hatás, mert a szisztémás antibiotikumok az elhalt szövetek baktériumflórájával szemben nem hatékonyak, mivel azoknak nincs vérellátása.

GrabdeBelvedere

2020. február 29.

A lába nyomát is csókolom annak, aki ezt a krémet összeállította! Minden, azaz minden, vagyis úgy értem, hogy MINDEN seb, gyorsan, hegmentesen gyógyul tőle, a pattanásos bőrt csodásan helyre teszi és ápolja. 10 csillagot is adnék, ha lehetne. Családban, közvetlen és távolabbi környezetben már mindenkit beoltottam vele. Kisgyermekes családoknál, ahol minden napra jut egy bibi, nélkülözhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Cosmonaut

2019. október 28.

Ez az a krém, amiből minden háztartásban kellene egy tubussal lennie. Konkrétan minden féle sebre, fertőzésre, gyulladásra. Tavaly volt egy kisebb háztartási balesetem, a kézfejemet égettem meg csúnyán. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, nagyon jó döntés volt. Semmilyen irritációt nem okozott, hamar fel is szívódik, nem kukacosodik (még mindig megvan, az állaga nem változott). Az égési sebem sokáig megmaradt ugyan, de látványosan és gyorsan gyógyult, látszott rajta, hogy fertőzésnek nyoma sincs! (kézfejen, csuklón ragyás, csúnya, a gyógyulás révén helyenként fityegő bőrikék, pláne télen... buszoztam, vásároltam, ágyban forgolódtam, később már mosogattam is, mégis tiszta -vagyis bekenés után "steril"- maradt a bőröm, és folyamatosan gyógyult. Komolyan elismerésem a megalkotónak, mert ez a krém maga a csoda. Annyi, hogy az égéssel, miután újranőtt egy réteg bőr, már nem nagyon csinált semmit, akkor parfümmentes babakrémre váltottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

tara95

2019. augusztus 23.

Nagyon szeretem ezt a kis krémet, én szőrtelenítés után használom bikinivonalra pár csepp teafa és neem olajjal. Gyönyörűen ápol és végre húzza le a kis piros gyulladásokat. Remek ez a trió :).

Amikor már percenként vizslatod a hormonok miatt megbolondult álladat, mert úgy néz ki mint egy pizza...és kened rá a bha-t. Nem. Szalicilsavas alkoholt. Nem. Teafát. Kiröhögnek. Penatent. Kissé visszahúzódnak, de röhögnek tovább. Aztán eszedbe jut a csodálatos ezüst-kolloid ami tényleg mindenre jó. És egy, ismétlem egy nap alatt olyan gyönyörű javulás, hogy csak nézni lehet. Soha többet semmi más a kis rohadékokra.

Up: mostanában teljes arcra kenem és megúsztam a szokásos havi borzalmat. Ami heg volt, azt eltüntette pár nap alatt a gyulladásokkal együtt. Estére egyáltalán nem sok, a rutin legvégén kerül fel. Nem mellesleg mindenféle bőrbajra, akár gombás, akár bakteriális kész csodaszer. A cica krémek a nyomában sincsenek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

deezsina

2019. január 28.

Egyszer hólyagosra égett mindkét lábfejemen a bőr, bármilyen kenőcsöt, balzsamot, tejfölt, hűtést, bepanthent alkalmaztam semmi sem segített, egészen addig míg egy barátnőm nem adta oda ebből a maradékát. Néhány nap alatt teljesen meggyógyult a lábam, el sem hittem, tényleg szuper volt.
Most egy teljesen más ügyben vettem elő ismét, egy komolyabb láz után teljesen kiherpeszesedett szinte az egész szám és az orrom környéke is, elmentem vele orvoshoz hátha tud valamit ajánlani amivel nem nézek ki úgy 2-3 hétig mint egy leprás (no offense), kaptam aciklovir gyógyszert, valamint azt is említették hogy igazából a herpesz hólyagok hasonlítanak egy másodfokú égés hólyagjaihoz, ezért végül is ha van ilyen krémem azt is megpróbálhatom.
Szóval vettem egyet a kisebb kiszerelésből, a kiherpeszesedés másnapján este kezdtem el használni, először nappal is, utána csak estére is, összesen kb 3,5-4 napig. Amikor nem ezt kentem rá akkor aloe vera gélt használtam néha.
Nem mondom hogy teljesen eltűntek, de nagyon jelentős az eddigi gyógyulás, a kisebb herpeszek már egészen meggyógyultak, az 1-2 nagyobb seb is kezelhető mértékű. Az orrom környéke nagyobb kiterjedésben érintett, de kevésbé súlyosan, az is rendbe fog jönni szerintem néhány napon belül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Jucuus

2019. január 3.

Hegre használtam/használom, csodás krém! Nagyon sokáig elég, szinte nem is fogy. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Tirana

2018. május 16.

Égési sérülésre kentem, se hólyag, se bőrpír nem maradt. Házi patikában kötelező darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

abicicaaa

2018. február 26.

Itteni vélemények alapján gondoltam, hogy megveszem pattanasokra.
Az égvilágon semmit nem csinált velük, 3 napja kenem őket, reggel és este. Sőt. Pici apró fehér pattanasokat okozott, és semmi újat nem használok mellette, tehát ő a ludas.
Más sebekre való használatáról nyilatkozni nem tudok, azokra biztos szuper. De nekem erre így szörnyű :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Itteni vélemények alapján gondoltam, hogy megveszem pattanasokra.

Lilium

2017. november 10.

A vitaminhiány rendesen betett nekem, ugyanis kb 3 hete lett egy csúnya szájzugberepedésem. Én mint az őrült, kenetem mindennel, csak azzal nem amivel kellett volna. Persze, elfertőződött. Egy hét után már baromi nagy seb, vörös folt, brutál hámlás és fájdalom gyakorlatilag miden alkalommal, amikor kinyitom a számat. Vettem a fáradtságot és végre eltoltam magam orvoshoz. Ő mondta, hogy vegyem meg ezt + felírt nekem A-vitamin olajat. A seb már egy nap után begyógyult, a folt még picit ragaszkodott, de a második hétre az is eltűnt. A többieknek meg köszönöm a tippeket, én ugyanis relative kis felületre kentem és még regeteg maradt, de úgy tűnik, hogy sok mindenre jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

i.napcsi

2017. március 17.

Nálam 5 csillag ez a krém,mindenkinek kellene otthon tartani,sokkal többet tud mint ami a leírásában szerepel.Mindenfajta égési sérülés,horzsolás és a macska karmolásra a legjobb ami nagyon nehezen tud elmúlni,Bizonyos pattanásokra,gyulladásokra is bevált,különösen jó hogy nem csíp,nem szúr és nem büdös,egy kellemes könnyű fehér krém!Ha kicsit megkapta az AHA hámlasztás a bőröd vagy valami erősebb kozmetikai cucc akkor ez nagyon gyorsan helyrehozza,,abban segít minden esetben hogy a gyulladást szünteti meg mivel az ezüst tartalmú közegben a bacik,gombák nem tudnak szaporodni.Szívből ajánlom, viszont ezüstre allergiásak kérdezzenek utána!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

SophieS

2017. március 15.

Már rengeteg mindent kipróbáltam a pattanásaimra, és bár volt olyan termék, ami javulást hozott, ez az első, amire tényleg ki merem mondani, hogy segített. Nagyon hamar begyógyítja a gyulladt, sebes bőrt, és a hegeket is eltünteti. Másféle sebeken is ugyanúgy bevált,imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2